Maya Wildevuur (1944-2023)
  5. Kunstenaar
  6. >
  7. Maya Wildevuur
Maya Wildevuur (1944-2023)

Maya Wildevuur (1944-2023)

Kunstschilder, Tekenaar

Maya WILDEVUUR (Deventer 1944 - Midwolda 2023)

Biografie / Opleiding

Maya Wildevuur genoot haar opleiding aan de Academie voor Kunst en Industrie te Enschede, die zij afrondde in 1965. Ze begon al jong haar eerste bedrijfje Maya’s kunstnijverheid, waarmee ze kunstzinnige bloemarrangementen verzorgde voor diverse gelegenheden. Na bloemarrangementen begon ze ook met textiel te werken. Dit resulteerde uiteindelijk in haar bekende zijdecollages, die landschappen en gebeurtenissen verbeelden. In 1983 betrok Wildevuur met haar man een landhuis het Drentse Hooghalen, waar zij Galerie Maya Wildevuur oprichtten. Het boeket dat ze kreeg bij de opening werd een aanzet tot een aquarel, waarna aquarellen de overhand namen in Wildevuurs oeuvre. In 1992 verruilden Wildevuur en haar man het Drentse landhuis voor de historische burcht De Ennemaborgh in het Groningse Midwolda, waar ook de galerie tot op heden gevestigd is. Het vlakke Groningse landschap is een inspiratiebron voor Wildevuurs kunst.

Aangeboden items
11
Verkochte items
111
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Zeehond - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Zeehond - Ingelijst
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Maya Wildevuur - Acryl op doek, Gevarieerd boeket met liggende amoortje - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Acryl op doek, Gevarieerd boeket met liggende amoortje - Ingelijst (Groot)
Techniek Acryl
Afmetingen 116 x 136 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 250
1 bieding
Maya Wildevuur - Zeefdruk, Klaprozenveld ll - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Zeefdruk, Klaprozenveld ll - Ingelijst
Afmetingen 86 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Maya Wildevuur - Gepatineerd bronzen beeld: Geabstraheerde Geisha kopen? Bied vanaf 895!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Gepatineerd bronzen beeld: Geabstraheerde Geisha
Techniek Brons
Afmetingen 68 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 17300 g
€ 895
Maya Wildevuur - Meisje kopen? Bied vanaf 350!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Meisje
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 350
Maya Wildevuur - Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot) kopen? Bied vanaf 595!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Geometrische abstract, acrylverf op doek (groot)
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 595
Maya Wildevuur - Zonder titel kopen? Bied vanaf 350!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 87 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Maya Wildevuur - zonder titel kopen? Bied vanaf 800!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands zonder titel
Techniek Acryl
Afmetingen 93 x 115 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 800

Kunst kopen van Maya Wildevuur

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Maya Wildevuur? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Maya Wildevuur. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Maya Wildevuur en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Maya Wildevuur te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Maya Wildevuur!

Volg het aanbod kunst van Maya Wildevuur te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Maya Wildevuur te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Maya Wildevuur instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Maya Wildevuur kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Maya Wildevuur!

Waarom via Kunstveiling kunst van Maya Wildevuur kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Maya Wildevuur en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Maya Wildevuur via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Maya Wildevuur of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Maya Wildevuur?

Kunst kopen van Maya Wildevuur begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Maya Wildevuur, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Maya Wildevuur. Om meer kans te maken om de Maya Wildevuur te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Maya Wildevuur! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.