5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Jan Sierhuis - Bronzen sculptuur: 'Tango danseres'. kopen? Bied vanaf 1150!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Bronzen sculptuur: 'Tango danseres'.
Techniek Brons
Afmetingen 55 x 32 x 16 cm (h x b x d)
Gewicht 8100 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.150
Direct kopen
Jan Sierhuis - Houtskool en aquarel op papier: 'Liggend naakt' (1971). kopen? Bied vanaf 180!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Houtskool en aquarel op papier: 'Liggend naakt' (1971).
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 39 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 180
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 74 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 77.5 x 87.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.250
Direct kopen
Wim Motz - Litho "Improvisatie" kopen? Bied vanaf 29!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Litho "Improvisatie"
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Rob Clous - Ets: Versteende vormen - 1980 kopen? Bied vanaf 49!
Rob Clous (1940) Nederlands Ets: Versteende vormen - 1980
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Sam Middleton - Zeefdruk: Bolivia - 1999 kopen? Bied vanaf 100!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zeefdruk: Bolivia - 1999
Afmetingen 90 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Ru van Rossem - Metamorfose - gesigneerde reliëf ets kopen? Bied vanaf 99!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Metamorfose - gesigneerde reliëf ets
Techniek Ets
Afmetingen 61.5 x 85.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Direct kopen
Kees Buurman - Litho: De poppenspeler - 1963 kopen? Bied vanaf 39!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Litho: De poppenspeler - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Han Wezelaar - Bronzen sculptuur: Zangeres Elabella Davis - 1958 + boek (waarin beeld staat!) kopen? Bied vanaf 1250!
Han Wezelaar (1901-1984) Nederlands Bronzen sculptuur: Zangeres Elabella Davis - 1958 + boek (waarin beeld staat!)
Techniek Brons
Afmetingen 21.5 x 7.5 x 8.5 cm (h x b x d)
Gewicht 973 g
€ 1.250
Direct kopen
Maya Wildevuur - De Danseres kopen? Bied vanaf 369!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands De Danseres
Techniek Hout
Afmetingen 151 x 44 x 65 cm (h x b x d)
Gewicht 20 g
€ 369
Direct kopen
Maya Wildevuur - Geisha stoel 1993 MAYA WILDEVUUR kopen? Bied vanaf 359!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Geisha stoel 1993 MAYA WILDEVUUR
Techniek Hout
Afmetingen 135 x 40 x 42 cm (h x b x d)
Gewicht 20 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 359
Direct kopen
Ciano Siewert - Hollands dorp aan het water kopen? Bied vanaf 49!
Ciano Siewert (1942) Nederlands Hollands dorp aan het water
Afmetingen 35 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Eric Claus - Kijken, denken, doen kopen? Bied vanaf 449!
Eric Claus (1936) Nederlands Kijken, denken, doen
Techniek Brons
Afmetingen 44 x 41 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 7800 g
€ 449
Direct kopen
Jan Geusebroek - Rozen kopen? Bied vanaf 70!
Jan Geusebroek (1922) Nederlands Rozen
Techniek Gouache
Afmetingen 33 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Jan Michielsen - Beeldentuin kopen? Bied vanaf 20!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Beeldentuin
Afmetingen 53 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Jan Montyn - gemengde techniek - zonder titel - 2000 (LUXE INGELIJST) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Montyn (1924-2015) gemengde techniek - zonder titel - 2000 (LUXE INGELIJST)
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25.5 cm (h x b)
€ 180
Direct kopen
Gerard van Kerkhof - ets in blauw en rood - oplage 100 - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Gerard van Kerkhof (1939) Nederlands ets in blauw en rood - oplage 100 - ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Benno Helders - Kunstenaarsboek (met Pierre Kemp e.a.) kopen? Bied vanaf 50!
Benno Helders (1925-2007) Nederlands Kunstenaarsboek (met Pierre Kemp e.a.)
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Gerard 't Hart - 2 hardcovers kopen? Bied vanaf 50!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands 2 hardcovers
Techniek Hardcover
Afmetingen 23 x 20.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Sam Middleton - Zonder titel kopen? Bied vanaf 95!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel
Afmetingen 42 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 95
Direct kopen
Lei Molin - zonder titel kopen? Bied vanaf 425!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands zonder titel
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 132 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Direct kopen
Anton Martineau - Litho: Tango - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho: Tango - 1998
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Cor Jaring - Foto kopen? Bied vanaf 125!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Foto
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Dirk Breed - Ingelijste olieverf op doek: Noord-Hollands landschap met huizen langs een dijk kopen? Bied vanaf 1500!
Dirk Breed (1920-2004) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Noord-Hollands landschap met huizen langs een dijk
Afmetingen 82 x 102 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Direct kopen
Jaap Wagemaker - Handdruk kopen? Bied vanaf 200!
Jaap Wagemaker (1906-1972) Nederlands Handdruk
Afmetingen 72 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Kat op het zinken dak 1963 kopen? Bied vanaf 35!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Kat op het zinken dak 1963
Techniek Ets
Afmetingen 24.5 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Frans van der Heide - Duivenhouder bij Sint Kruis kopen? Bied vanaf 200!
Frans van der Heide (1936) Nederlands Duivenhouder bij Sint Kruis
Techniek Aquarel
Afmetingen 52 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Adine Engelman - Adriaan Engelman - Blokken in rood, geel , wit en groen kopen? Bied vanaf 180!
Adine Engelman (1937) Nederlands Adriaan Engelman - Blokken in rood, geel , wit en groen
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 105 cm (h x b)
Drager Board
€ 180
Direct kopen
Ilona Schmit - Schaatsers in maanlicht - mooi ingelijst 86x71 cm - kopen? Bied vanaf 100!
Ilona Schmit (1943) Nederlands Schaatsers in maanlicht - mooi ingelijst 86x71 cm -
Afmetingen 86 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Jan Sierhuis - “Gitana” kopen? Bied vanaf 60!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands “Gitana”
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Sam Middleton - Magic Circle kopen? Bied vanaf 20!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Magic Circle
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 65 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Har Sanders - Proefdrukken kopen? Bied vanaf 50!
Har Sanders (1929-2010) Nederlands Proefdrukken
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Gerard Leonard van den Eerenbeemt - Gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Gerard Leonard van den Eerenbeemt (1936-2011) Nederlands Gesigneerde zeefdruk
Techniek Litho
Afmetingen 79 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Riek Wesseling - Monografie 1984 > gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Riek Wesseling (1914-1995) Nederlands Monografie 1984 > gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 26.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Jan Battermann - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 75!
Jan Battermann (1909-1999) Nederlands zonder titel maar met lijst!
Afmetingen 59 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Geurt van Dijk - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 49!
Geurt van Dijk (1941) Nederlands gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Remko Watjer - Zuid-Afrikaanse vrijheidsstrijders kopen? Bied vanaf 35!
Remko Watjer (1911-1989) Nederlands Zuid-Afrikaanse vrijheidsstrijders
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Remko Watjer - portret van een Z-Afrikaan kopen? Bied vanaf 35!
Remko Watjer (1911-1989) Nederlands portret van een Z-Afrikaan
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jeroen Henneman - Handgesigneerde kleurenlitho | 'Verkeer in de stad' | 1988 kopen? Bied vanaf 200!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Handgesigneerde kleurenlitho | 'Verkeer in de stad' | 1988
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Abstracte Compositie 1960 kopen? Bied vanaf 150!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Abstracte Compositie 1960
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 43 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Menno Baars - Split Person kopen? Bied vanaf 1500!
Menno Baars (1967) Nederlands Split Person
Afmetingen 170 x 206 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 1.500
Direct kopen
Jaap Hillenius - Handgesigneerde ets | 'Portret' | 1988 kopen? Bied vanaf 60!
Jaap Hillenius (1934-1999) Nederlands Handgesigneerde ets | 'Portret' | 1988
Techniek Ets
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Tjeng Sit Oey - Zeefdruk, zonder titel. Prent 190 kopen? Bied vanaf 55!
Tjeng Sit Oey (1917-1987) Nederlands Zeefdruk, zonder titel. Prent 190
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen