Fred van der Wal - gesigneerde zeefdruk

Fred van der Wal - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!
Fred van der Wal - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!Fred van der Wal - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!Fred van der Wal - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!Fred van der Wal - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!Fred van der Wal - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Fred van der Wal (1942)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1980
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage247/300
Gesigneerde kleuren zeefdruk van de kunstenaar Fred van der Wal (1942) uit 1980. Rechtsonder is het werk gesigneerd en 247/300. Papiermaat 29.5 x 38.5 cm. Er zijn een paar kreukjes zichtbaar. Verder is de zeefdruk in goede conditie en is nooit ingelijst geweest.

Er zijn een paar kreukjes zichtbaar. Verder is de zeefdruk in goede conditie en is nooit ingelijst geweest.

Fred van der Wal (1942)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
38.5 cm
29.5 cm
Starttijd:20-02-2022 om 20:38
Eindtijd:05-03-2022 om 19:02
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieTiel, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland