5. Teisterbant

Teisterbant

Opgericht in 1950 - opgeheven in 1973

Sociëteit Teisterbant

Bij de oprichting van de Haarlemse Sociëteit Teisterbant was het doel dat het een vereniging werd van kunstbeoefenaars, kunstminnenden en in kunst belangstellenden. In het sociëteitsgebouw aan de Grote Markt konden de leden literaire avonden, chansonavonden, muziekavonden, filmavonden en schaakwedstrijden bijwonen. In 2009 werd de Kunstenaarssociëteit Nieuw Teisterbant opgericht. Nieuw Teisterbant houdt net als de oude vereniging haar bijeenkomsten in restaurant Brinkmann.

Fred van der Wal - Shirt kopen? Bied vanaf 150!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Shirt
Afmetingen71 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Aleid Slingerland - hangende begonia kopen? Bied vanaf 50!
Aleid Slingerland (1919-2010) Nederlands hangende begonia
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Arien Winkel - Stadtturm der Drommedaris in Enkhuizen kopen? Bied vanaf 200!
Arien Winkel (1944) Nederlands Toegangspoort tot Enkhuizen
Afmetingen100 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Arien Winkel - de Drommedaris in Enkhuizen kopen? Bied vanaf 200!
Arien Winkel (1944) Nederlands de Drommedaris in Enkhuizen
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Johannes Bernards Sleper - Fascinerende -1973- Ets & heliogravure "Onschuld" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 46!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Fascinerende -1973- Ets & heliogravure "Onschuld" potloodgesigneerd
TechniekLitho
Afmetingen44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 46
Johannes Bernards Sleper - Fascinerende -1975- monochrome litho -potloodgesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Fascinerende -1975- monochrome litho -potloodgesigneerd met opdracht
TechniekLitho
Afmetingen39 x 69.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Johannes Bernards Sleper - Fascinerende -1973- reliëfdruk "Vogue - zelfportret" Epr. D'Art. exemplaar kopen? Bied vanaf 38!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Fascinerende -1973- reliëfdruk "Vogue - zelfportret" Epr. D'Art. exemplaar
TechniekPreeg/Blinddruk
Afmetingen59.5 x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38