5. Teisterbant

Teisterbant

Opgericht in 1950 - opgeheven in 1973

Sociëteit Teisterbant

Bij de oprichting van de Haarlemse Sociëteit Teisterbant was het doel dat het een vereniging werd van kunstbeoefenaars, kunstminnenden en in kunst belangstellenden. In het sociëteitsgebouw aan de Grote Markt konden de leden literaire avonden, chansonavonden, muziekavonden, filmavonden en schaakwedstrijden bijwonen. In 2009 werd de Kunstenaarssociëteit Nieuw Teisterbant opgericht. Nieuw Teisterbant houdt net als de oude vereniging haar bijeenkomsten in restaurant Brinkmann.

Arien Winkel - Prachtig schilderij gemengde techniek titel " Avec une valise " kopen? Bied vanaf 45!
Arien Winkel (1944) Nederlands Prachtig schilderij gemengde techniek titel " Avec une valise "
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Fred van der Wal - Badkamer met meisjes kopen? Bied vanaf 40!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Badkamer met meisjes
Afmetingen 74 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Johannes Bernards Sleper - Fascinerende -1973- reliëfdruk "Vogue - zelfportret" Epr. D'Art. exemplaar kopen? Bied vanaf 38!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Fascinerende -1973- reliëfdruk "Vogue - zelfportret" Epr. D'Art. exemplaar
Techniek Preeg/Blinddruk
Afmetingen 59.5 x 83.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 38
Johannes Bernards Sleper - Fascinerende -1975- monochrome litho -potloodgesigneerd met opdracht kopen? Bied vanaf 30!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Fascinerende -1975- monochrome litho -potloodgesigneerd met opdracht
Techniek Litho
Afmetingen 39 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Johannes Bernards Sleper - Fascinerende -1973- Ets & heliogravure "Onschuld" potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 46!
Johannes Bernards Sleper (1919-2002) Nederlands Fascinerende -1973- Ets & heliogravure "Onschuld" potloodgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 44 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 46
Arien Winkel - Stadtturm der Drommedaris in Enkhuizen kopen? Bied vanaf 200!
Arien Winkel (1944) Nederlands Toegangspoort tot Enkhuizen
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Aleid Slingerland - hangende begonia kopen? Bied vanaf 50!
Aleid Slingerland (1919-2010) Nederlands hangende begonia
Techniek Aquarel
Afmetingen 41 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50