5. Teisterbant

Teisterbant

Opgericht in 1950 - opgeheven in 1973

Sociëteit Teisterbant

Bij de oprichting van de Haarlemse Sociëteit Teisterbant was het doel dat het een vereniging werd van kunstbeoefenaars, kunstminnenden en in kunst belangstellenden. In het sociëteitsgebouw aan de Grote Markt konden de leden literaire avonden, chansonavonden, muziekavonden, filmavonden en schaakwedstrijden bijwonen. In 2009 werd de Kunstenaarssociëteit Nieuw Teisterbant opgericht. Nieuw Teisterbant houdt net als de oude vereniging haar bijeenkomsten in restaurant Brinkmann.

Er worden 3 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Fred van der Wal - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!
Fred van der Wal - gesigneerde zeefdrukGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorFojo
Jaartal1980
Afmetingen29.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Arien Winkel - Vrouwfiguur 1967 kopen? Bied vanaf 250!
Arien Winkel - Vrouwfiguur 1967Schilderij
Geplaatst doorCroochdesign
Jaartal1967
Afmetingen83 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Fred van der Wal - Onbekend kopen? Bied vanaf 40!
Fred van der Wal - OnbekendGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorBerveling
Jaartal1978
Afmetingen66 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst