Arien Winkel (1944)
Prachtig schilderij gemengde techniek titel " Avec une valise "
Bied mee
Techniek | Gemengde Techniek |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 45