Fred van der Wal - Zonder titel

Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
  • Fred van der Wal (1942)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Passe-partout 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 250
Conditie: goed. Vel heeft lichte verkleuring, zie foto's.
Oplage: 98/250.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.
Binnen Nederland € 11,50
Naar België € 15,50
Naar Duitsland € 15,50
Europese Unie € 17,50