Ger Daniels (1943-2020) aquarel gezicht vanaf de vrijheidsdreef op Groenendaal Heemstede
Bied mee
Techniek | Aquarel |
Afmetingen | 150 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 200