5. Kunst Zij Ons Doel

Kunst Zij Ons Doel

Opgericht in 1821

Kunst Zij Ons Doel

Het Genootschap van Beeldende Kunstenaars 'Kunst Zij Ons Doel' is voortgekomen uit de Teekenacademie en het Tekencollege Kunstmin en Vlijt, en is een van de oudste beroepsverenigingen van Beeldend Kunstenaars in Nederland. Haar doel was het tekenen en schilderen naar model, het houden van lezingen en kunstbeschouwingen en andere evenementen organiseren. Na de Eerste Wereldoorlog wilde het genootschap vernieuwen en uitbreiden en werd het tekencollege meer een schildersvereniging. Daarnaast ging Kunst Zij Ons Doel ook over op tot een vrije jury, waardoor het steeds meer een cultureel centrum werd.

Piet Wiegman (II) - linosnede - 'de Woonwagen' kopen? Bied vanaf 30!
Piet Wiegman (II) (1930-2008) Nederlands linosnede - 'de Woonwagen'
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen36 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
Huidig bod
€ 40
3 biedingen
Nico Schrier - Omstreeks 1930 gemaakte Houtskool tekening "Familie" gesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Nico Schrier (1900-1989) Nederlands Omstreeks 1930 gemaakte Houtskool tekening "Familie" gesigneerd
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen53 x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Henk Ames - De gitariste kopen? Bied vanaf 43!
Henk Ames (1930) Nederlands De gitariste
TechniekAquarel
Afmetingen61 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 43
Piet Wiegman (II) - Lot van twee werken kopen? Bied vanaf 85!
Piet Wiegman (II) (1930-2008) Nederlands Lot van twee werken
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen37 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
€ 85
Mies Deinum - In 1937 kubistisch geschilderde Gouache "atelier herman Moerkerk" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Mies Deinum (1907-1982) Nederlands In 1937 kubistisch geschilderde Gouache "atelier herman Moerkerk" - gesigneerd
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Wim Vellekoop - Ingelijste zwarte tekening kopen? Bied vanaf 25!
Wim Vellekoop (1936) Nederlands Ingelijste zwarte tekening
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen41 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Wim Vellekoop - jaren 60 schilderij op canvas kopen? Bied vanaf 130!
Wim Vellekoop (1936) Nederlands jaren 60 schilderij op canvas
TechniekAcryl
Afmetingen81.5 x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 130
Wim Vellekoop - 'Satellietvorming' met kleur potlood kopen? Bied vanaf 60!
Wim Vellekoop (1936) Nederlands 'Satellietvorming' met kleur potlood
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 60
Frederik Teding van Berkhout - Strand van Zandvoort kopen? Bied vanaf 50!
Frederik Teding van Berkhout (1883-1965) Nederlands Strand van Zandvoort
TechniekAquarel
Afmetingen32.5 x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Piet Wiegman (II) - Vogels voeren kopen? Bied vanaf 40!
Piet Wiegman (II) (1930-2008) Nederlands Vogels voeren
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen51 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 40
Herman Heuff - Winter in Zeeland -ets 1913- kopen? Bied vanaf 35!
Herman Heuff (1875-1945) Nederlands Winter in Zeeland -ets 1913-
TechniekEts
Afmetingen44.5 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Herman Heuff - Amsterdam 1913 kopen? Bied vanaf 50!
Herman Heuff (1875-1945) Nederlands Amsterdam 1913
TechniekEts
Afmetingen14 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstGlasschade
€ 50
Anton Mauve (sr.) - Landschap met beek, weiland en bomen kopen? Bied vanaf 100!
Anton Mauve (sr.) (1838-1888) Nederlands Landschap met beek, weiland en bomen
TechniekLitho
Afmetingen11.4 x 18.6 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 100
Rob Clous - Circus kopen? Bied vanaf 50!
Rob Clous (1940) Nederlands Circus
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen67 x 102 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Kees Verwey - 4 boeken w.o. over zijn leermeester H.F. Boot kopen? Bied vanaf 50!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands 4 boeken w.o. over zijn leermeester H.F. Boot
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 24 cm (h x b)
€ 50
Kees Okx - Spanish sketch, aquatint ets kopen? Bied vanaf 40!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands Spanish sketch, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Fred van der Wal (1942) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen29.5 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Poppe Damave (1921-1988) Ome Frans, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan van Geem - Dat hebben we gehad kopen? Bied vanaf 75!
Jan van Geem (1919-1995) Nederlands Dat hebben we gehad
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen73 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jan van Geem - Aandacht kopen? Bied vanaf 150!
Jan van Geem (1919-1995) Nederlands Aandacht
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen73 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Kees Verwey - damesportret mejuffrouw Buzeck kopen? Bied vanaf 1000!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands damesportret mejuffrouw Buzeck
Afmetingen80 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 1.000
Fré Drost - Zeevissers kopen? Bied vanaf 75!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Zeevissers
Afmetingen33.5 x 43.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 75
Fré Drost - Scheveningen strand kopen? Bied vanaf 75!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Scheveningen strand
TechniekAquarel
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
€ 75
Barend van Voorden - Witte roosjes kopen? Bied vanaf 750!
Barend van Voorden (1910-2000) Nederlands Witte roosjes
Afmetingen50 x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 750
Janny Tollenaar - Aquarel pompoenen kopen? Bied vanaf 25!
Janny Tollenaar (1923-2013) Nederlands Aquarel pompoenen
TechniekAquarel
Afmetingen45.5 x 66.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Jan van Geem - Opgespoten polder kopen? Bied vanaf 30!
Jan van Geem (1919-1995) Nederlands Opgespoten polder
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen62 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Ina Rahusen - Mannen aan de wandel. kopen? Bied vanaf 50!
Ina Rahusen (1895-1977) Nederlands Mannen aan de wandel.
TechniekLitho
Afmetingen24 x 29 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Herman Kruyder - Professioneel ingelijste foto en 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 75!
Herman Kruyder (1881-1935) Nederlands Professioneel ingelijste foto en 3 boekwerken
TechniekSoftcover
Afmetingen28 x 23 cm (h x b)
€ 75
Simon de Heer - Gemeentehuis Graft (?) kopen? Bied vanaf 20!
Simon de Heer (1885-1970) Nederlands Gemeentehuis Graft (?)
TechniekEts
Afmetingen37 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Fred van der Wal - portret met lijmklem kopen? Bied vanaf 65!
Fred van der Wal (1942) Nederlands portret met lijmklem
Afmetingen77 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jacobus Doeser - Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 350!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands Bloemstilleven
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 350
Poppe Damave - Schepen op het strand van Zweden kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Schepen op het strand van Zweden
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zeilschepen op de Kust van Zweden
TechniekEts
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Frederik Teding van Berkhout - Duinen en landzicht Bergen NH kopen? Bied vanaf 100!
Frederik Teding van Berkhout (1883-1965) Nederlands Duinen en landzicht Bergen NH
TechniekAquarel
Afmetingen34 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Fred van der Wal - Shirt kopen? Bied vanaf 150!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Shirt
Afmetingen71 x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Janny Tollenaar - Aquarel landschap kopen? Bied vanaf 29!
Janny Tollenaar (1923-2013) Nederlands Aquarel landschap
TechniekAquarel
Afmetingen50.9 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Willem Hendrik van Norden - Ets: Monster kopen? Bied vanaf 39!
Willem Hendrik van Norden (1883-1978) Nederlands Ets: Monster
TechniekEts
Afmetingen18 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
TechniekEts
Afmetingen18 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Frederik Teding van Berkhout - Meertje bij Teuge. kopen? Bied vanaf 45!
Frederik Teding van Berkhout (1883-1965) Nederlands Meertje bij Teuge.
TechniekAquarel
Afmetingen33.5 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Rob Clous - Ets: Versteende vormen - 1980 kopen? Bied vanaf 49!
Rob Clous (1940) Nederlands Ets: Versteende vormen - 1980
TechniekEts
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Kees Okx - handgesigneerde kleurenets | 'Blauwe vlucht' | 1969 kopen? Bied vanaf 50!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Blauwe vlucht' | 1969
TechniekEts
Afmetingen56 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Mari Andriessen - Het rozenwonder kopen? Bied vanaf 400!
Mari Andriessen (1897-1979) Nederlands Het rozenwonder
TechniekBrons
Afmetingen19 x 12.5 x 6.5 cm (h x b x d)
€ 400
Kees Okx - gesigneerd boek kopen? Bied vanaf 50!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands gesigneerd boek
TechniekSoftcover
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
€ 50
Gerard Kerkhoff - 3 tekeningen van Haarlem kopen? Bied vanaf 15!
Gerard Kerkhoff (1872-1957) Nederlands 3 tekeningen van Haarlem
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen9.5 x 30.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 15
Jacobus Petrus Cornelis van Os - Gebouw kopen? Bied vanaf 250!
Jacobus Petrus Cornelis van Os (1869-1944) Nederlands Gebouw
Afmetingen42 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
€ 250
Mies Deinum - Twee (2) x aquarel/ tekeningen "Buziau de clown" & "Circus" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Mies Deinum (1907-1982) Nederlands Twee (2) x aquarel/ tekeningen "Buziau de clown" & "Circus" - gesigneerd
Afmetingen16 x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Andreas Schelfhout - 2 antieke maritieme prenten kopen? Bied vanaf 50!
Andreas Schelfhout (1787-1870) Nederlands 2 antieke maritieme prenten
TechniekOverig
Afmetingen27 x 36 cm (h x b)
€ 50
Kees Okx - Twee etsen kopen? Bied vanaf 60!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands Twee etsen
TechniekEts
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60