5. Kunst Zij Ons Doel

Kunst Zij Ons Doel

Opgericht in 1821

Kunst Zij Ons Doel

Het Genootschap van Beeldende Kunstenaars 'Kunst Zij Ons Doel' is voortgekomen uit de Teekenacademie en het Tekencollege Kunstmin en Vlijt, en is een van de oudste beroepsverenigingen van Beeldend Kunstenaars in Nederland. Haar doel was het tekenen en schilderen naar model, het houden van lezingen en kunstbeschouwingen en andere evenementen organiseren. Na de Eerste Wereldoorlog wilde het genootschap vernieuwen en uitbreiden en werd het tekencollege meer een schildersvereniging. Daarnaast ging Kunst Zij Ons Doel ook over op tot een vrije jury, waardoor het steeds meer een cultureel centrum werd.

Er worden 61 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 350!
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Twee paarden met wagen in Limburgs landschap - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen74 cm x 108 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Willem Hendrik van Norden - Traditional Harbour Scene kopen? Bied vanaf 250!
Willem Hendrik van Norden - Traditional Harbour Scene

Geplaatst doorPusser57

Afmetingen71 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Maanlicht - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Jacobus Doeser - Olieverf op doek, Maanlicht - Ingelijst

Geplaatst doorVeilingmeester

Afmetingen63 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joop Rooyers - Olieverf op doek, Vlucht - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 250!
Joop Rooyers - Olieverf op doek, Vlucht - Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1969
Afmetingen121 cm x 106 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd kopen? Bied vanaf 23!
Anton Voorzanger - Fraaie impress. Aquarel - stilleven potplant - gesigneerd

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorartpointamsterdam

Jaartal2001
TechniekAquarel
Afmetingen20 cm x 16 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Adrianus Miolee - Ruïne van Brederode - Ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen15.5 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Anton Mauve (sr.) - Aquarel en gouache, Twee houthakkers - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2750!
Anton Mauve (sr.) - Aquarel en gouache, Twee houthakkers - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen63 cm x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton Voorzanger - Pentekening op papier, Landschap - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Anton Voorzanger - Pentekening op papier, Landschap - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen43.5 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35 kopen? Bied vanaf 45!
Jan Visser - Winters molengezicht, 1913 - ets, nr. 35

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1913
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Frans Lammers - Landschap kopen? Bied vanaf 150!
Frans Lammers - Landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorLaurik

TechniekPen (Inkt)
Afmetingen55 cm x 95 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van Wensveen - "Het enige juiste advies" kopen? Bied vanaf 20!
Jan van Wensveen - "Het enige juiste advies"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorilonca

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen32.5 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fred van der Wal - gesigneerde zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorFojo

Jaartal1980
Afmetingen29.5 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Spaans landschap kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - Spaans landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Margaretha C. Verheus - De blauwe fles kopen? Bied vanaf 65!
Margaretha C. Verheus - De blauwe fles

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen34 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen18.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Clous - Kleurenets - Seven Sisters II - Ets - nieuw ingelijst - Nr. 1 van 60 kopen? Bied vanaf 115!
Rob Clous - Kleurenets - Seven Sisters II - Ets - nieuw ingelijst - Nr. 1 van 60

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKees58

Jaartal1983
TechniekEts
Afmetingen70 cm x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Laan - A9496, Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 150!
Kees Laan - A9496, Bloemstilleven

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen89 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Okx - soleil de jadis kopen? Bied vanaf 50!
Kees Okx - soleil de jadis

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGerdWilfert

TechniekEts
Afmetingen57 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Fred van der Wal - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Fred van der Wal - Zeefdruk

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Afmetingen35 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Verwey - kleurenlitho - 'Het beste paard van stal' - 1982 kopen? Bied vanaf 150!
Kees Verwey - kleurenlitho - 'Het beste paard van stal' - 1982

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen70 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Clous - Kleurenets. Titel, De gele baan. kopen? Bied vanaf 25!
Rob Clous - Kleurenets. Titel, De gele baan.

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen40.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van der Veer - Waterleiding duinen kopen? Bied vanaf 65!
Jan van der Veer - Waterleiding duinen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekHoutskool
Afmetingen17.5 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henk Ames - Man in vierkant kopen? Bied vanaf 50!
Henk Ames - Man in vierkant

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHollandkunst

TechniekAquarel
Afmetingen80 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Hendrik van Norden - 6 etsen kopen? Bied vanaf 99!
Willem Hendrik van Norden - 6 etsen

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen38.5 cm x 31.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roelf Gerbrands - Fazanten in het bos kopen? Bied vanaf 105!
Roelf Gerbrands - Fazanten in het bos

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorISJ

Jaartal1930
TechniekPotlood
Afmetingen76 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan van der Veer - Zittend naakt in paarse omgeving kopen? Bied vanaf 115!
Jan van der Veer - Zittend naakt in paarse omgeving

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

TechniekAquarel
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huib de Ru - Zittend naakt. kopen? Bied vanaf 249!
Huib de Ru - Zittend naakt.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

TechniekPotlood
Afmetingen48 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Janny Tollenaar - Aquarel bloemen kopen? Bied vanaf 25!
Janny Tollenaar - Aquarel bloemen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekAquarel
Afmetingen65 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Janny Tollenaar - Aquarel pompoenen kopen? Bied vanaf 25!
Janny Tollenaar - Aquarel pompoenen

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorCello1

TechniekAquarel
Afmetingen45.5 cm x 66.8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rob Clous - De Kerckhaen kopen? Bied vanaf 30!
Rob Clous - De Kerckhaen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorilonca

Jaartal1971
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jacobus Doeser - Bloemen in vaas kopen? Bied vanaf 100!
Jacobus Doeser - Bloemen in vaas

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorHannes1948

TechniekAquarel
Afmetingen80 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huib de Ru - Potloodtekening: Naakte dame kopen? Bied vanaf 150!
Huib de Ru - Potloodtekening: Naakte dame

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPotlood
Afmetingen48 cm x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L). kopen? Bied vanaf 149!
Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L).

Geplaatst doorSpiritual-art

TechniekTempera
Afmetingen69 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Kees Okx - Hoezo geen vrijheid. kopen? Bied vanaf 149!
Kees Okx - Hoezo geen vrijheid.

Geplaatst doorSpiritual-art

Afmetingen66 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wouter Verschuur (jr.) - Een witte merrie met zadel in een stal kopen? Bied vanaf 500!
Wouter Verschuur (jr.) - Een witte merrie met zadel in een stal

Geplaatst doorDheemskerk

Afmetingen60 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Freek Souwer - "Keats Green" by Shanklin - Isle of Wight | unieke pentekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 39!
Freek Souwer - "Keats Green" by Shanklin - Isle of Wight | unieke pentekening - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

Jaartal1961
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen52.5 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Anton L. Koster - maanopkomst kopen? Bied vanaf 45!
Anton L. Koster - maanopkomst

Prenten voor 1900

Geplaatst doordaafse

Jaartal1886
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen21 cm x 26 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur" kopen? Bied vanaf 15!
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormaurice1968

Afmetingen50 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adam Potgieter - B8157, Langs de vaart kopen? Bied vanaf 75!
Adam Potgieter - B8157, Langs de vaart

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen63.5 cm x 81.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekPen (Inkt)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Herman Heuff - Ets boerderij kopen? Bied vanaf 30!
Herman Heuff - Ets boerderij

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen28 cm x 38.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Hendrik van Norden - 2 etsen kopen? Bied vanaf 49!
Willem Hendrik van Norden - 2 etsen

Grafiek (handgesigneerd)

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier kopen? Bied vanaf 70!
Poppe Damave - Portret van Frans Verpoorten in Atelier

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBuisArthouse

Jaartal1975
TechniekEts
Afmetingen41 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mari Andriessen - Restauratie Sint Bavo Kerk Haarlem kopen? Bied vanaf 85!
Mari Andriessen - Restauratie Sint Bavo Kerk Haarlem

Penningen

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1972
TechniekPenning
Afmetingen8.5 cm x 8.5 cm (h x b)
Poppe Damave - Aquarel, Dorpsgezicht met kerk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave - Aquarel, Dorpsgezicht met kerk - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen49 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jacqueline van Rosmalen - Jump 4 Live kopen? Bied vanaf 35!
Jacqueline van Rosmalen - Jump 4 Live

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJohn54

Jaartal1995
Afmetingen42 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adam Potgieter - Academisch geschoold, aquarellistenkring Amsterdam,kunst zij ons doel kopen? Bied vanaf 90!
Adam Potgieter - Academisch geschoold, aquarellistenkring Amsterdam,kunst zij ons doel

Geplaatst doorpota01

Jaartal1972
Afmetingen62 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adam Potgieter - Academisch geschoold kopen? Bied vanaf 95!
Adam Potgieter - Academisch geschoold

Geplaatst doorpota01

Jaartal1950
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Adam Potgieter - veelzijdig kunstenaar, impressionist, academisch geschoold kopen? Bied vanaf 70!
Adam Potgieter - veelzijdig kunstenaar, impressionist, academisch geschoold

Geplaatst doorpota01

Afmetingen49 cm x 60 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst