5. Kunst Zij Ons Doel

Kunst Zij Ons Doel

Opgericht in 1821

Kunst Zij Ons Doel

Het Genootschap van Beeldende Kunstenaars 'Kunst Zij Ons Doel' is voortgekomen uit de Teekenacademie en het Tekencollege Kunstmin en Vlijt, en is een van de oudste beroepsverenigingen van Beeldend Kunstenaars in Nederland. Haar doel was het tekenen en schilderen naar model, het houden van lezingen en kunstbeschouwingen en andere evenementen organiseren. Na de Eerste Wereldoorlog wilde het genootschap vernieuwen en uitbreiden en werd het tekencollege meer een schildersvereniging. Daarnaast ging Kunst Zij Ons Doel ook over op tot een vrije jury, waardoor het steeds meer een cultureel centrum werd.

Frans Schoorl - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 75!
Frans Schoorl (1923-2015) Nederlands Dorpsgezicht
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Franklin Meijer - Terschelling - 7 x kavels impressies van het eiland kopen? Bied vanaf 49!
Franklin Meijer (1945) Nederlands Terschelling - 7 x kavels impressies van het eiland
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Franklin Meijer - Terschelling - Haven West 2 x kavel kopen? Bied vanaf 49!
Franklin Meijer (1945) Nederlands Terschelling - Haven West 2 x kavel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 16 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Rob Clous - gesigneerde ets - Het slepertje kopen? Bied vanaf 49!
Rob Clous (1940) Nederlands gesigneerde ets - Het slepertje
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 49.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Johan Bernard Kamp - De greep kopen? Bied vanaf 20!
Johan Bernard Kamp (1884-1953) Nederlands De greep
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 32 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 20
Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 23!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 65 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 23
Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 25!
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 25
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Lucia Bezemer - Bloedband kopen? Bied vanaf 300!
Lucia Bezemer (1951) Nederlands Bloedband
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Huib de Ru - Zich wassend naakt kopen? Bied vanaf 130!
Huib de Ru (1902-1980) Nederlands Zich wassend naakt
Techniek Potlood
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 130
Franklin Meijer - Strand - Zomer kopen? Bied vanaf 59!
Franklin Meijer (1945) Nederlands Strand - Zomer
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 26 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Roelof Klein - Houtskool tekening, boerderij. kopen? Bied vanaf 45!
Roelof Klein (1915-1981) Nederlands Houtskool tekening, boerderij.
Techniek Houtskool
Afmetingen 43.5 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Herta de Heer - Herta de Heer-Niemeyer, Aquarel, Landschap kopen? Bied vanaf 20!
Herta de Heer (1905) Nederlands Duits Herta de Heer-Niemeyer, Aquarel, Landschap
Techniek Aquarel
Afmetingen 18.5 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Franklin Meijer - Texel - Strand vuurtoren de Cocksdorp kopen? Bied vanaf 95!
Franklin Meijer (1945) Nederlands Texel - Strand vuurtoren de Cocksdorp
Techniek Acryl
Afmetingen 30 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Franklin Meijer - Studie Zonsopgang Waddenzee kopen? Bied vanaf 29!
Franklin Meijer (1945) Nederlands Studie Zonsopgang Waddenzee
Techniek Acryl
Afmetingen 23 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 29
Poppe Damave - 16 x Haarlem in portfolio. Diverse kunstenaars. kopen? Bied vanaf 119!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands 16 x Haarlem in portfolio. Diverse kunstenaars.
Techniek Hardcover
Afmetingen 65 x 46 cm (h x b)
€ 119
Adam Potgieter - Duinlandschap. kopen? Bied vanaf 80!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Duinlandschap.
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Margaretha C. Verheus - Maartse sneeuw kopen? Bied vanaf 150!
Margaretha C. Verheus (1905-1990) Nederlands Maartse sneeuw
Afmetingen 81 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Afmetingen 65 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Kees Verwey - Kunst is spiegeling kopen? Bied vanaf 40!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands Kunst is spiegeling
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 14 cm (h x b)
€ 40
Adam Potgieter - Bloemstilleven. kopen? Bied vanaf 125!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Bloemstilleven.
Afmetingen 61 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Herman Heuff - "Oud Den Haag, Wyd en zyd". kopen? Bied vanaf 65!
Herman Heuff (1875-1945) Nederlands "Oud Den Haag, Wyd en zyd".
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Arie-Kees van Noort - Vaas met bloemen en sinaasappels kopen? Bied vanaf 360!
Arie-Kees van Noort (1914-2003) Nederlands Vaas met bloemen en sinaasappels
Afmetingen 68 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 360
Franklin Meijer - Waddenkust kopen? Bied vanaf 20!
Franklin Meijer (1945) Nederlands Waddenkust
Techniek Acryl
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Henri Frederic Boot - Zuid-Schalkwijkerweg, Haarlem kopen? Bied vanaf 125!
Henri Frederic Boot (1877-1963) Nederlands Zuid-Schalkwijkerweg, Haarlem
Techniek Aquarel
Afmetingen 45 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Marijke Cosse - Bronzen sculptuur: 3 zittende kinderen kopen? Bied vanaf 250!
Marijke Cosse (1929) Nederlands Bronzen sculptuur: 3 zittende kinderen
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 25 x 7 cm (h x b x d)
€ 250
Direct kopen
Franklin Meijer - Strand met wandelaars kopen? Bied vanaf 59!
Franklin Meijer (1945) Nederlands Strand met wandelaars
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 26 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 59
Direct kopen
Afmetingen 81 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Jacobus Doeser - sfeervol dorp, prachtige kleuren kopen? Bied vanaf 159!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands sfeervol dorp, prachtige kleuren
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 59 x 74 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 159
Direct kopen
Jacobus Doeser - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands zonder titel
Afmetingen 96 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Kees Okx - ARENDSNESTEN kopen? Bied vanaf 20!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands ARENDSNESTEN
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 26
Direct kopen
Rob Clous - Ets: Versteende vormen - 1980 kopen? Bied vanaf 49!
Rob Clous (1940) Nederlands Ets: Versteende vormen - 1980
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Arie-Kees van Noort - Het Spaarne Haarlem kopen? Bied vanaf 400!
Arie-Kees van Noort (1914-2003) Nederlands Het Spaarne Haarlem
Afmetingen 40 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Kees Verwey - Stilleven kopen? Bied vanaf 900!
Kees Verwey (1900-1995) Nederlands Stilleven
Techniek Aquarel
Afmetingen 80 x 68.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 18 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 31.5 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jacobus Doeser - Portret van een zittende man kopen? Bied vanaf 400!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands Portret van een zittende man
Afmetingen 95 x 80 cm (h x b)
Ingelijst Op Spieraam
€ 400
Direct kopen
Poppe Damave - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands geen titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 39 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Ruud Cornelisse - Mister P. - klein acrylverf schilderij - gesigneerd kopen? Bied vanaf 20!
Ruud Cornelisse (1940) Nederlands Mister P. - klein acrylverf schilderij - gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 20 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Ruud Cornelisse - Dame en heer in Minnesota kopen? Bied vanaf 40!
Ruud Cornelisse (1940) Nederlands Dame en heer in Minnesota
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jacobus Doeser - Bloemen en bladeren (incl. origineel schilderspalet!) kopen? Bied vanaf 800!
Jacobus Doeser (1884-1970) Nederlands Bloemen en bladeren (incl. origineel schilderspalet!)
Afmetingen 105 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 800
Direct kopen
Marijke Cosse - Bronzen sculptuur: Knielend kind kopen? Bied vanaf 125!
Marijke Cosse (1929) Nederlands Bronzen sculptuur: Knielend kind
Techniek Brons
Afmetingen 17 x 6 x 6 cm (h x b x d)
€ 125
Direct kopen
Fré Drost - Scheveningen strand kopen? Bied vanaf 70!
Fré Drost (1907-1987) Nederlands Scheveningen strand
Techniek Aquarel
Afmetingen 41 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 70
Direct kopen
Jan Loots - Stilleven met globe kopen? Bied vanaf 125!
Jan Loots (1899-1990) Nederlands Stilleven met globe
Techniek Aquarel
Afmetingen 73 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen