Huib de Ru - Zich wassend naakt

Huib de Ru - Zich wassend naakt kopen? Bied vanaf 130!
Huib de Ru - Zich wassend naakt kopen? Bied vanaf 130!Huib de Ru - Zich wassend naakt kopen? Bied vanaf 130!Huib de Ru - Zich wassend naakt kopen? Bied vanaf 130!Huib de Ru - Zich wassend naakt kopen? Bied vanaf 130!Huib de Ru - Zich wassend naakt kopen? Bied vanaf 130!
  • Huib de Ru (1902-1980)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Potlood
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 24 x 16 cm (h x b)
Passe-partout 35.5 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Gesigneerd rechtsonder.
Beeldmaat 24x16 cm. Passe-partoutmaat 35,5x25 cm.
Huib de Ru werd geboren te Utrecht op 1 februari 1902 en overleed te Haarlem op 19 november 1980.
Opleiding aan de School voor Bouwkunde, Versierende Kunsten en Ambachten te Haarlem.
Beeldhouwer, muurschilder, graficus, glasschilder, schilder, tekenaar en monumentaal artiest.
Naakten en figuren.
Oud-voorzitter van de kunstenaarsvereniging "Kunst Zij Ons Doel" te Haarlem.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Huib de Ru (1902-1980)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  58saint360
Lid sinds 2024
99 verkochte items
Alle items (16)
25 cm
35.5 cm
16 cm
24 cm