Johannes Graadt van Roggen (1867-1959)
Pointe du Raz (Bretagne)
| Techniek | Droge Naald |
| Afmetingen | 36 x 60 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |

Lid sinds 2024 / Haarlem, Nederland
14 aangeboden items / 102 verkochte items
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Droge Naald |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 56 x 74 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 24.8 x 18.2 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 81 x 107 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 44 x 51 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 31.5 x 27 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Houtskool |
| Afmetingen | 35 x 41 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 33 x 36.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gravure |
| Afmetingen | 25 x 32 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 25.4 x 19.2 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
| Techniek | Droge Naald |
| Afmetingen | 50 x 32 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 37.2 x 44.6 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 24 x 16 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |