Jan Sluijters (1881-1957) Zich afdrogend naakt
Bied mee
Techniek | Litho |
Afmetingen | 35 x 25.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
€ 200