5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Tjeng Sit Oey - Zeefdruk Zonder titel Prent 190 kopen? Bied vanaf 55!
Tjeng Sit Oey (1917-1987) Nederlands Zeefdruk Zonder titel Prent 190
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Ab Steenvoorden - Geboorte kopen? Bied vanaf 20!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Geboorte
Techniek Ets
Afmetingen 12 x 9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Jan van Helden - Mannen met jonge valk kopen? Bied vanaf 35!
Jan van Helden (1932-2006) Nederlands Mannen met jonge valk
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 23.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Fred van der Wal - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Fred van der Wal (1942) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Sees Vlag - 's Gravenhage Kerkplein. kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands 's Gravenhage Kerkplein.
Techniek Droge Naald
Afmetingen 42 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Hendrikus Roodenburg - Amsterdam - Westertoren kopen? Bied vanaf 85!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Amsterdam - Westertoren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 73 x 60.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 85!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco danseres
Afmetingen 102 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Anton Martineau - Naakt met figuur kopen? Bied vanaf 80!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Naakt met figuur
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 43 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Maya Wildevuur - Maya Wildevuur - Geisha (1991) kopen? Bied vanaf 250!
Maya Wildevuur (1944-2023) Nederlands Maya Wildevuur - Geisha (1991)
Afmetingen 97 x 123 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Doris Groeneveld - olieverf - abstract landschap - 2006 - ingelijst - 25637 kopen? Bied vanaf 125!
Doris Groeneveld (1938-2016) Nederlands olieverf - abstract landschap - 2006 - ingelijst - 25637
Afmetingen 48 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jo Vergeer - Oud Testamentische scene - olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 295!
Jo Vergeer (1894-1969) Nederlands Oud Testamentische scene - olieverf op linnen
Afmetingen 76 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Sees Vlag - Provinciehuis Zuid Holland. Prachtig gedetailleerd en groot! kopen? Bied vanaf 50!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Provinciehuis Zuid Holland. Prachtig gedetailleerd en groot!
Afmetingen 64 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - japandi kopen? Bied vanaf 20!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands japandi
Techniek Aquarel
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Sees Vlag - "Park" kopen? Bied vanaf 65!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands "Park"
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Sees Vlag - Geuldal kopen? Bied vanaf 65!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Geuldal
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Sees Vlag - Zienagoog 2 kopen? Bied vanaf 75!
Sees Vlag (1934-2018) Nederlands Zienagoog 2
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Chris Verbeek - Boerderijen in landschap kopen? Bied vanaf 40!
Chris Verbeek (1944) Nederlands Boerderijen in landschap
Afmetingen 70 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Anton Martineau - Anton Martineau kopen? Bied vanaf 1100!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Anton Martineau
Afmetingen 76 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.100
Direct kopen
Leo Dooper - Ontbinding kopen? Bied vanaf 120!
Leo Dooper (1934) Nederlands Ontbinding
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 58 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Jan Sierhuis - vrouw op stoel kopen? Bied vanaf 130!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands vrouw op stoel
Afmetingen 85 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 130
Direct kopen
Gerard van Kerkhof - Joost en kasteel kopen? Bied vanaf 40!
Gerard van Kerkhof (1939) Nederlands Joost en kasteel
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Cor Jaring - Protest op de dam kopen? Bied vanaf 275!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Protest op de dam
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Cor Jaring - Amsterdam kopen? Bied vanaf 275!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Amsterdam
Afmetingen 40.5 x 34.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Cor Jaring - Bart Huges boort 3e oog in zijn schedel kopen? Bied vanaf 275!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands Bart Huges boort 3e oog in zijn schedel
Afmetingen 40 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Cor Jaring - John Lennon en Yoko Ono in het Amsterdamse Hilton kopen? Bied vanaf 275!
Cor Jaring (1936-2013) Nederlands John Lennon en Yoko Ono in het Amsterdamse Hilton
Afmetingen 34.5 x 40.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Gerard van Kerkhof - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Gerard van Kerkhof (1939) Nederlands zonder titel
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 44 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Pearl Perlmuter - proof landscape (Elba) 2nd stage kopen? Bied vanaf 145!
Pearl Perlmuter (1915-2008) Amerikaans Nederlands proof landscape (Elba) 2nd stage
Techniek Droge Naald
Afmetingen 79 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Direct kopen
Constant - De Schilder - gesigneerde litho - ingelijst kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands De Schilder - gesigneerde litho - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Constant - de draad van Ariadne- gesigneerde ets / aquatint kopen? Bied vanaf 499!
Constant (1920-2005) Nederlands de draad van Ariadne- gesigneerde ets / aquatint
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 54.5 x 39.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Jan Sierhuis - Flamenco danseres kopen? Bied vanaf 375!
Afmetingen 103 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Kees Verkade - Beeldhouwer - Sculptor - Sculpteur (Gesigneerd 755/1000) kopen? Bied vanaf 85!
Kees Verkade (1941-2020) Nederlands Beeldhouwer - Sculptor - Sculpteur (Gesigneerd 755/1000)
Techniek Hardcover
Afmetingen 3.5 x 30 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - handgesigneerde ets - 'Red checkerboard' - 2011 kopen? Bied vanaf 350!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands handgesigneerde ets - 'Red checkerboard' - 2011
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Wim Motz - Olieverf op doek | 'Houthaven van Stolk Rotterdam'| Eind jaren '50 kopen? Bied vanaf 1000!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Olieverf op doek | 'Houthaven van Stolk Rotterdam'| Eind jaren '50
Afmetingen 67 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Kees Buurman - Litho: RAM kopen? Bied vanaf 45!
Kees Buurman (1933-1997) Nederlands Litho: RAM
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Direct kopen
Jeroen Henneman - 4 boeken/gidsen & groot ingelijst werk kopen? Bied vanaf 90!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands 4 boeken/gidsen & groot ingelijst werk
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 18 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Jan Montyn - handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 2000 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 2000
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Constant - Horreur kopen? Bied vanaf 250!
Constant (1920-2005) Nederlands Horreur
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Guido Eckhardt - Grote epreuve d'artiste kleuren-Ets "betaalbewijs rijwielstalling NS" kopen? Bied vanaf 27!
Guido Eckhardt (1944) Nederlands Grote epreuve d'artiste kleuren-Ets "betaalbewijs rijwielstalling NS"
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Pieter d' Hont - bronzen beeld - 'Bizon' - 1981 kopen? Bied vanaf 1750!
Pieter d' Hont (1917-1997) Nederlands bronzen beeld - 'Bizon' - 1981
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 15 x 6 cm (h x b x d)
€ 1.750
Direct kopen
Gerbrand Volger - Grote kleuren lithografie "duikvlucht" - beperkte oplage (60) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Gerbrand Volger (1940) Nederlands Grote kleuren lithografie "duikvlucht" - beperkte oplage (60) - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Kale man kopen? Bied vanaf 30!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Kale man
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
€ 30
Direct kopen
Gerard 't Hart - Indiaan. kopen? Bied vanaf 49!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Indiaan.
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Fon Klement - Hommage aan noord holland kopen? Bied vanaf 50!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Hommage aan noord holland
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Antony van Lieshout - Gairo IV kopen? Bied vanaf 75!
Antony van Lieshout (1943) Nederlands Gairo IV
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Hendrikus Roodenburg - Singel-Amsterdam kopen? Bied vanaf 60!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Singel-Amsterdam
Techniek Ets
Afmetingen 63 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Hendrikus Roodenburg - Montelbaanstoren kopen? Bied vanaf 60!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Montelbaanstoren
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Jeroen Henneman - kompositie met kubussen kopen? Bied vanaf 225!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands kompositie met kubussen
Techniek Potlood
Afmetingen 26.5 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
JCJ VANDERHEYDEN - zonder titel kopen? Bied vanaf 210!
JCJ VANDERHEYDEN (1928-2012) Nederlands zonder titel
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 210
Direct kopen