5. Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Beroepsvereniging Kunstenaars (BBK)

Opgericht in 1945

Beroepsvereniging van Beeldende Kunstenaars

Anton Martineau - Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 130!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek op stevig papier - Handgesigneerd !!!
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 130
Anton Martineau - Gemengde techniek op papier - Wicked - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 130!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Gemengde techniek op papier - Wicked - Handgesigneerd !!!
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 130
Gerard 't Hart - Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst
Afmetingen83 x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
Kees Okx - De wind van morgen kopen? Bied vanaf 65!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands De wind van morgen
TechniekAquarel
Afmetingen30 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Anton Martineau - Onbekend kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Onbekend
Afmetingen70 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Doris Groeneveld - 2 zeefdrukken, gesigneerd oplage 5/40 kopen? Bied vanaf 80!
Doris Groeneveld (1938-2016) Nederlands 2 zeefdrukken, gesigneerd oplage 5/40
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Jan Montyn - Avatar de vishnu kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Avatar de vishnu
TechniekEts
Afmetingen71 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Gerard 't Hart - Zeefdruk, Shamaan 2 - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Afmetingen82.5 x 92.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Tiel kopen? Bied vanaf 55!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Waterpoort Tiel
TechniekEts
Afmetingen53 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Afmetingen100 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 130
Hendrikus Roodenburg - Doodlopend straatje in Middelburg kopen? Bied vanaf 239!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Doodlopend straatje in Middelburg
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 239
Nic Jonk - Drie gratien kopen? Bied vanaf 65!
Nic Jonk (1928-1994) Nederlands Drie gratien
Afmetingen93 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 65
Constant - Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam! kopen? Bied vanaf 50!
Constant (1920-2005) Nederlands Cobra ,New Babylon, Gemeente Museum Den Haag, Zeldzaam!
TechniekOffset
Afmetingen84 x 59 cm (h x b)
€ 50
Johan Jacob Voskuil - Drinkende tijger - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Johan Jacob Voskuil (1897-1972) Nederlands Drinkende tijger - Litho
TechniekLitho
Afmetingen25 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Wim Motz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Zonder titel
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Ab Steenvoorden - Wonder Woman - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Wonder Woman - Ets
TechniekEts
Afmetingen5 x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Anton Buytendijk - droge naald: lanschap kopen? Bied vanaf 30!
Anton Buytendijk (1913-2002) Nederlands droge naald: lanschap
TechniekDroge Naald
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 30
1 bieding
Pieter Engels - Sky Event kopen? Bied vanaf 25!
Pieter Engels (1938) Nederlands Sky Event
TechniekMonotype
Afmetingen100 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Constant - Guitarist kopen? Bied vanaf 600!
Constant (1920-2005) Nederlands Guitarist
TechniekLitho
Afmetingen105 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 600
Jan Montyn - klok met piketpaal kopen? Bied vanaf 125!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands klok met piketpaal
TechniekEts
Afmetingen68.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Ab Steenvoorden - Doosje - Ets kopen? Bied vanaf 28!
Ab Steenvoorden (1933-2010) Nederlands Doosje - Ets
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Gerard 't Hart - zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Afmetingen110 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 20
Guillaume Lo-A-Njoe - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 35!
Guillaume Lo-A-Njoe (1937) Nederlands Zonder Titel
Afmetingen64 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Willem de Vries - Storm III kopen? Bied vanaf 90!
Willem de Vries (1948) Nederlands Storm III
Afmetingen65 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
Fon Klement - Paysage Jaunaire kopen? Bied vanaf 50!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Paysage Jaunaire
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen71 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Maarten Kemper - Havengezicht kopen? Bied vanaf 50!
Maarten Kemper (1944-1982) Nederlands Havengezicht
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Akke Sins - Landschap met personen - Ets kopen? Bied vanaf 35!
Akke Sins (1928) Nederlands Landschap met personen - Ets
TechniekEts
Afmetingen14 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Herman Gordijn - Ets: Vrouwen op stelten - 1963 kopen? Bied vanaf 395!
Herman Gordijn (1932-2017) Nederlands Ets: Vrouwen op stelten - 1963
TechniekEts
Afmetingen44 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Jan Sierhuis - Litho - 1973 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Litho - 1973
TechniekLitho
Afmetingen77 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Anton Martineau - Litho - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Litho - 1998
TechniekLitho
Afmetingen100 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Constant - ets: figuren in labyrint kopen? Bied vanaf 425!
Constant (1920-2005) Nederlands ets: figuren in labyrint
TechniekEts
Afmetingen27 x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 425
Jan Montyn - Ets: Frontière(grens China/Vietnam kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ets: Frontière(grens China/Vietnam
TechniekEts
Afmetingen65 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Constant - Ets: Echtpaar kopen? Bied vanaf 299!
Constant (1920-2005) Nederlands Ets: Echtpaar
TechniekEts
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 299
Ru van Rossem - 2 Gorrila's kopen? Bied vanaf 225!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands 2 Gorrila's
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen70 x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Theo Kuijpers - onbekend kopen? Bied vanaf 40!
Theo Kuijpers (1939) Nederlands onbekend
Afmetingen56 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Sam Middleton - Orgestra kopen? Bied vanaf 80!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Orgestra
Afmetingen72 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Sam Middleton - Zonder titel (BAZ) kopen? Bied vanaf 80!
Sam Middleton (1927-2015) Amerikaans Nederlands Zonder titel (BAZ)
Afmetingen66 x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Anton Martineau - Tango in Paris kopen? Bied vanaf 75!
Anton Martineau (1926-2017) Nederlands Tango in Paris
Afmetingen82 x 87 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Sneek kopen? Bied vanaf 45!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Waterpoort Sneek
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen27 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 45
Sierk Schroder - Ballet – gesigneerd & ingelijst kopen? Bied vanaf 450!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands Ballet – gesigneerd & ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen62 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 450
Wim Steijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 499!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Zonder titel
Afmetingen93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 499