Wim Steijn - Twee etsen van landschappen

Wim Steijn - Twee etsen van landschappen kopen? Bied vanaf 45!
Wim Steijn - Twee etsen van landschappen kopen? Bied vanaf 45!Wim Steijn - Twee etsen van landschappen kopen? Bied vanaf 45!Wim Steijn - Twee etsen van landschappen kopen? Bied vanaf 45!Wim Steijn - Twee etsen van landschappen kopen? Bied vanaf 45!Wim Steijn - Twee etsen van landschappen kopen? Bied vanaf 45!Wim Steijn - Twee etsen van landschappen kopen? Bied vanaf 45!
  • Wim Steijn (1914-1980)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1970
Techniek Ets
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 11 x 16 cm (h x b)
Incl. lijst 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Twee etsen gemaakt door Wim Steijn voorstellende landschappen. Ingelijst en in goede staat. Beide gesigneerd WSteijn '70

Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25