villanis
  3. Ervaren verkoper
  5. villanis

villanis

Lid sinds 2019 / Haarlem, Nederland

2 aangeboden items / 1 verkochte items

Wim Steijn - krijttekening van winterlandschap kopen? Bied vanaf 45!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands krijttekening van winterlandschap
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 35 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Wim Steijn - Twee etsen van landschappen kopen? Bied vanaf 45!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Twee etsen van landschappen
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45