5. De Groep (Haarlem)

De Groep (Haarlem)

Opgericht in 1948

Er worden 39 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Poppe Damave - Aquarel, haven gezicht. kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave - Aquarel, haven gezicht.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorduif

TechniekAquarel
Afmetingen70 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Marjan Jaspers - Klaprozen kopen? Bied vanaf 85!
Marjan Jaspers - Klaprozen

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
Afmetingen82 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bart van der Leck - Het hooglied van Salomo - 1905 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 275!
Bart van der Leck - Het hooglied van Salomo - 1905 (gesigneerd!)

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal1905
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen39.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Poppe Damave - ets: 2 mannen kopen? Bied vanaf 49!
Poppe Damave - ets: 2 mannen

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekEts
Afmetingen21.5 cm x 11.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Poppe Damave - Slapende baby - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave - Slapende baby - Ets

Geplaatst doorlenteman

TechniekEts
Afmetingen6 cm x 7.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Verpoorten - Ets: Klauwpadden kopen? Bied vanaf 45!
Frans Verpoorten - Ets: Klauwpadden

TechniekEts
Afmetingen40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Verpoorten - Litho: Megaliths - 1960 kopen? Bied vanaf 45!
Frans Verpoorten - Litho: Megaliths - 1960

TechniekLitho
Afmetingen38.5 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Aquarel, Dorpsgezicht met kerk - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!
Poppe Damave - Aquarel, Dorpsgezicht met kerk - Ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekAquarel
Afmetingen49 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Edgar Fernhout - Bouquet met irissen, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout - Bouquet met irissen, litho - Gratis verzending!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Kees Okx - Round of Spring kopen? Bied vanaf 250!
Kees Okx - Round of Spring

Geplaatst doorMariekedM

Jaartal1968
TechniekLitho
Afmetingen91 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Wiegers - Handgesigneerde penseel ets kopen? Bied vanaf 110!
Jan Wiegers - Handgesigneerde penseel ets

Geplaatst doorHarlem2013

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen31.5 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Schuhmacher - Litho: Corpus Christi met een dode meeuw: 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Litho: Corpus Christi met een dode meeuw: 1947

Bijzondere Uitgaves

Jaartal1947
TechniekVaria
Afmetingen63 cm x 48 cm (h x b)
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Wim Schuhmacher - Crucifix, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Crucifix, litho - Gratis verzending!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Edgar Fernhout - Winter, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout - Winter, litho - Gratis verzending!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Edgar Fernhout - Bloemen, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Edgar Fernhout - Bloemen, litho - Gratis verzending!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Wim Steijn - landschap/bos kopen? Bied vanaf 15!
Wim Steijn - landschap/bos

Geplaatst doorJoep36

TechniekEts
Afmetingen26.5 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Verpoorten - Dorpsgezicht kopen? Bied vanaf 30!
Frans Verpoorten - Dorpsgezicht

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorilonca

TechniekHoutskool
Afmetingen23.5 cm x 35.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Plantjes met insecten, litho - Gratis verzending!

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekVaria
Poppe Damave - Ome Frans, aquatint ets

Geplaatst doorRosser

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Spaans landschap kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - Spaans landschap

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen26 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - zonder titel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekAquarel
Afmetingen18.5 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees Okx - Hoezo geen vrijheid. kopen? Bied vanaf 149!
Kees Okx - Hoezo geen vrijheid.

Geplaatst doorSpiritual-art

Afmetingen66 cm x 98 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees Okx - soleil de jadis kopen? Bied vanaf 50!
Kees Okx - soleil de jadis

Geplaatst doorGerdWilfert

TechniekEts
Afmetingen57 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L). kopen? Bied vanaf 149!
Roelof Klein - Boerderij bij Mechelen (L).

Geplaatst doorSpiritual-art

TechniekTempera
Afmetingen69 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur" kopen? Bied vanaf 25!
Poppe Damave - Herdruk Ets "interieur"

Geplaatst doormaurice1968

Afmetingen50 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Steijn - Nr 107 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Steijn - Nr 107

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorOscarKerkhoven

TechniekHoutskool
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Frans Verpoorten - kameel/dromedaris E.A. kopen? Bied vanaf 35!
Frans Verpoorten - kameel/dromedaris E.A.

Geplaatst doorKunstbedrijf

TechniekDroge Naald
Afmetingen20 cm x 11 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Wim Steijn - Bosgezicht - Ets Vernis-Mou kopen? Bied vanaf 35!
Wim Steijn - Bosgezicht - Ets Vernis-Mou

Geplaatst doorlenteman

Jaartal1951
TechniekEts
Afmetingen19 cm x 12.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Verpoorten - Demonstratie met Nike raketten te Nieuwpoort (Belgie) kopen? Bied vanaf 35!
Frans Verpoorten - Demonstratie met Nike raketten te Nieuwpoort (Belgie)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1962
TechniekDroge Naald
Afmetingen39 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Frans Verpoorten - Gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 25!
Frans Verpoorten - Gesigneerde ets

Geplaatst doorCello1

TechniekEts
Afmetingen35 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren kopen? Bied vanaf 165!
Roelof Klein - Stilleven met tulpen in pastelkleuren

Geplaatst doorBuisArthouse

Afmetingen67 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Wim Steijn - tekening Bloembol - ingelijst kopen? Bied vanaf 25!
Wim Steijn - tekening Bloembol - ingelijst

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal1941
TechniekPotlood
Afmetingen35 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Wiegers - Landschap Ticino, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers - Landschap Ticino, handgesigneerde litho

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekLitho
Afmetingen59 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Baby in bed - Ets - ingelijst kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave - Baby in bed - Ets - ingelijst

Geplaatst doorloft

TechniekEts
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
John Raedecker - Hertje, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 50!
John Raedecker - Hertje, handgesigneerde litho

Geplaatst doorRosser

Jaartal1947
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Poppe Damave - Londen - aquarel kopen? Bied vanaf 45!
Poppe Damave - Londen - aquarel

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMiles

TechniekAquarel
Afmetingen31 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Wiegers - Achterburgwal Amsterdam, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 115!
Jan Wiegers - Achterburgwal Amsterdam, handgesigneerde litho

Geplaatst doorHarlem2013

Jaartal1947
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Oepts - Linosnede: Paard en wagen kopen? Bied vanaf 399!
Wim Oepts - Linosnede: Paard en wagen

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen15.5 cm x 18.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier