5. De Groep (Haarlem)

De Groep (Haarlem)

Opgericht in 1948

Wim Steijn - z.t. - impressionistisch landschap kopen? Bied vanaf 35!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands z.t. - impressionistisch landschap
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 15 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Wim Schuhmacher - Litho: Ile de la Cité - 1947 kopen? Bied vanaf 60!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho: Ile de la Cité - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 60
Jan Wiegers - Houtsnede 'Landschap' kopen? Bied vanaf 100!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Houtsnede 'Landschap'
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
€ 100
Bart van der Leck - Tentoonstellingscatalogus: Museum Kroller Muller - 1994 kopen? Bied vanaf 49!
Bart van der Leck (1876-1958) Nederlands Tentoonstellingscatalogus: Museum Kroller Muller - 1994
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 23.5 cm (h x b)
€ 49
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 33 x 26.5 cm (h x b)
€ 75
Jan Wiegers - Droge naald ets: landschap kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets: landschap
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 39 cm (h x b)
€ 95
Jan Wiegers - Droge naald ets kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Jan Wiegers - Droge naald ets: zandafgraving kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Droge naald ets: zandafgraving
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 29 x 38 cm (h x b)
€ 95
Roelof Klein - Houtskool tekening, boerderij. kopen? Bied vanaf 45!
Roelof Klein (1915-1981) Nederlands Houtskool tekening, boerderij.
Techniek Houtskool
Afmetingen 43.5 x 52.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
John Raedecker - Dansende faun kopen? Bied vanaf 20!
John Raedecker (1885-1956) Nederlands Dansende faun
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Jaap Ploos van Amstel - Gewelf kopen? Bied vanaf 85!
Jaap Ploos van Amstel (1926) Nederlands Gewelf
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Charley Toorop - 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Charley Toorop (1891-1955) Nederlands 3 boekwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 23 x 22 cm (h x b)
€ 50
Jan Wiegers - Ets: Zugersee - 1925 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: Zugersee - 1925
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 39 x 50 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
John Raedecker - Litho: Hert - 1947 kopen? Bied vanaf 45!
John Raedecker (1885-1956) Nederlands Litho: Hert - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 49 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Wim Schuhmacher - Litho: Peniscola - 1947 kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Litho: Peniscola - 1947
Techniek Litho
Afmetingen 48 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Direct kopen
Jan Wiegers - Ets: 2 schakende heren kopen? Bied vanaf 75!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Ets: 2 schakende heren
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 27.5 x 20 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Kees Okx - ARENDSNESTEN kopen? Bied vanaf 20!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands ARENDSNESTEN
Techniek Ets
Afmetingen 36 x 18 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 26
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 32
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 78.5 x 54.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Poppe Damave - geen titel kopen? Bied vanaf 35!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands geen titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 39 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jan Wiegers - Twee naakten - De Ploeg kopen? Bied vanaf 65!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Twee naakten - De Ploeg
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 20 x 24.5 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Jaap Ploos van Amstel - pastel / gemengd - Dordogne kopen? Bied vanaf 195!
Jaap Ploos van Amstel (1926) Nederlands pastel / gemengd - Dordogne
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Roelof Klein - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Roelof Klein (1915-1981) Nederlands zonder titel
Techniek Houtskool
Afmetingen 21.5 x 14.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Frans Verpoorten - Anti Atlas. kopen? Bied vanaf 45!
Frans Verpoorten (1924-1997) Nederlands Anti Atlas.
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Roelof Klein - boederij met knotwilgen kopen? Bied vanaf 55!
Roelof Klein (1915-1981) Nederlands boederij met knotwilgen
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 21.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Cor Hak - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Cor Hak (1917-1981) Nederlands zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 10.5 x 15 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 55
Direct kopen
Kees Okx - message nocturne kopen? Bied vanaf 50!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands message nocturne
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Kees Okx - Firewalk kopen? Bied vanaf 75!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands Firewalk
Techniek Ets
Afmetingen 32 x 48.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen