Wim Steijn (1914-1980) Zonder titel
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 93 x 83 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Drager | Paneel |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 499