5. De Groep (Haarlem)

De Groep (Haarlem)

Opgericht in 1948

Wim Steijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 499!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Zonder titel
Afmetingen93 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 499
Poppe Damave - Normandië kopen? Bied vanaf 30!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Normandië
TechniekEts
Afmetingen49 x 38.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Jac Clay - Verstild vrouwenfiguurtje in brons kopen? Bied vanaf 400!
Jac Clay (1895-1975) Nederlands Verstild vrouwenfiguurtje in brons
TechniekBrons
Afmetingen31 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht2373 g
€ 400
Jac Clay - Stilleven glas, cactus, fruit kopen? Bied vanaf 200!
Jac Clay (1895-1975) Nederlands Stilleven glas, cactus, fruit
TechniekPotlood
Afmetingen47 x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 200
Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst
Afmetingen72 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Wiegers - Sneeuwlandschap in Graubunden kopen? Bied vanaf 150!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Sneeuwlandschap in Graubunden
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Jan Wiegers - Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland kopen? Bied vanaf 160!
Jan Wiegers (1893-1959) Nederlands Kleurenlitho: Berglandschap Zwitserland
TechniekLitho
Afmetingen80 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 160
Wim Steijn - Guataria Espania kopen? Bied vanaf 100!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Guataria Espania
TechniekHoutskool
Afmetingen28.5 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 100
Wim Steijn - zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands zonder titel
Afmetingen33 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Afmetingen33 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 100
Poppe Damave (1921-1988) Ome Frans, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Wim Steijn - Kreta I kopen? Bied vanaf 30!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Kreta I
TechniekEts
Afmetingen51.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 30
Poppe Damave - Schepen op het strand van Zweden kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Schepen op het strand van Zweden
TechniekAquarel
Afmetingen42 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Poppe Damave - Zeilschepen op de Kust van Zweden kopen? Bied vanaf 20!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zeilschepen op de Kust van Zweden
TechniekEts
Afmetingen24 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Kees Okx - handgesigneerde kleurenets | 'Blauwe vlucht' | 1969 kopen? Bied vanaf 50!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands handgesigneerde kleurenets | 'Blauwe vlucht' | 1969
TechniekEts
Afmetingen56 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Kees Okx - gesigneerd boek kopen? Bied vanaf 50!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands gesigneerd boek
TechniekSoftcover
Afmetingen32 x 24 cm (h x b)
€ 50
Kees Okx - message nocturne kopen? Bied vanaf 60!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands message nocturne
TechniekEts
Afmetingen39 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Charley Toorop - 2 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Charley Toorop (1891-1955) Nederlands 2 boeken
TechniekSoftcover
Afmetingen26 x 20 cm (h x b)
€ 50
Marjan Jaspers - Klaprozen rood kopen? Bied vanaf 55!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Klaprozen rood
Afmetingen82 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Wim Steijn - Duinlandschap 1955 kopen? Bied vanaf 35!
Wim Steijn (1914-1980) Nederlands Duinlandschap 1955
TechniekDroge Naald
Afmetingen22 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Poppe Damave - Spaarne Haarlem kopen? Bied vanaf 55!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Spaarne Haarlem
TechniekEts
Afmetingen22 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Cor Hak - 1917-1981 Leerling Kees Verwey Aquarel Bloemstilleven kopen? Bied vanaf 100!
Cor Hak (1917-1981) Nederlands 1917-1981 Leerling Kees Verwey Aquarel Bloemstilleven
TechniekAquarel
Afmetingen61 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Wim Schuhmacher - Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland! kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher (1894-1986) Nederlands Ile de la Cité, litho - Gratis verzending binnen Nederland!
TechniekLitho
Afmetingen63 x 48 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
€ 50
Poppe Damave - Zicht op Haarlem (Spaarne) kopen? Bied vanaf 50!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Zicht op Haarlem (Spaarne)
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen16 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Poppe Damave - Londen - ets in groen - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands Londen - ets in groen - mooi ingelijst
TechniekEts
Afmetingen32 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 40
Kees Okx - NOSTALGIE kopen? Bied vanaf 399!
Kees Okx (1939-2015) Nederlands NOSTALGIE
Afmetingen120 x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399