Kees Okx - message nocturne

Kees Okx - message nocturne kopen? Bied vanaf 60!
Kees Okx - message nocturne kopen? Bied vanaf 60!Kees Okx - message nocturne kopen? Bied vanaf 60!
  • Kees Okx (1939-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve d'artiste V/V

Gesigneerde en genummerde ets van de Amsterdamse kunstenaar Kees Okx,  uit waarschijnlijk de jaren zestig.  Het betreft een exemplaar van de kunstenaar zelf. De ets is op leeftijd maar nog prima toonbaar. De ets kan vooraf worden beoordeeld en na aankoop opgehaald in onze galerie, rotor in Gorinchem of aangetekend worden verzonden.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Starttijd8-2-2024 om 7:14
Eindtijd23-2-2024 om 21:15
Openingsbod € 60
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland