Jaap Ploos van Amstel - Gewelf

Jaap Ploos van Amstel - Gewelf kopen? Bied vanaf 85!
Jaap Ploos van Amstel - Gewelf kopen? Bied vanaf 85!Jaap Ploos van Amstel - Gewelf kopen? Bied vanaf 85!Jaap Ploos van Amstel - Gewelf kopen? Bied vanaf 85!Jaap Ploos van Amstel - Gewelf kopen? Bied vanaf 85!
  • Jaap Ploos van Amstel (1926)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1983
Drager Paneel
Onderwerp Architectuur
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24 x 18 cm (h x b)
Incl. lijst 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
  • Olieverf op houten paneel. Jaap Ploos van Amstel, geboren op 3 november 1926 ; Haarlem, overleden op 1 mei ; 2022) was een beeldend kunstenaar ; aquarellist, tekenaar ; kunstschilder