5. De Vishal

De Vishal

Opgericht in 1993

Kunstenaarsvereniging De Vishal

De Vishal is een expositieruimte gelegen aan de Grote Markt in Haarlem. De ruimte wordt exclusief gehuurd door de kunstenaarsvereniging De Vishal. Als vereniging heeft De Vishal een sociëteitsfunctie en fungeert zij als een netwerk voor haar leden. Er worden jaarlijks 10 tentoonstellingen georganiseerd, die voor publiek gratis toegankelijk zijn. Zodoende is er op een zo laagdrempelig mogelijke manier toegang tot de actuele beeldende kunst gemaakt door de leden van de vereniging.

De hal waarin geëxposeerd wordt is in 1769 gebouwd als overdekte vismarkt. Tot aan de Tweede Wereldoorlog heeft het als zodanig dienstgedaan. Na de oorlog is de hal voor verschillende doeleinden gebruikt, tot het in 1961 een bijgebouw werd van het Frans Hals Museum. Toen er voor de Haarlemse kunstenaars geen ruimte meer was in het Frans Hals Museum hebben zij actie gevoerd voor het krijgen van een eigen ruimte om te kunnen exposeren. Daarop werd door de gemeente in 1993 De Vishal ter beschikbaarheid aan de gelijknamige kunstenaarsvereniging.

Er worden 49 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Marinus Fuit - 4 x brief Handgesigneerd, waarvan 2 met vintage foto kopen? Bied vanaf 35!
Marinus Fuit - 4 x brief Handgesigneerd, waarvan 2 met vintage foto

Fotografie

Geplaatst doorcollectioneur

Jaartal2009
TechniekC-Print
Afmetingen10 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marjan Jaspers - Krijttekening: Cyclanthera explodens - 1999

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1999
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen51.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Margreet Bouman - Kop + Wegen kopen? Bied vanaf 40!
Margreet Bouman - Kop + Wegen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBenB2019

Jaartal1999
Afmetingen70 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Laatste
kans
Marinus Fuit - Ballonnen kopen? Bied vanaf 60!
Marinus Fuit - Ballonnen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorBenB2019

Jaartal2001
Afmetingen69 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jos de L’Orme - Olieverf op doek, Insekten nr. 15 (Groot) kopen? Bied vanaf 100!
Jos de L’Orme - Olieverf op doek, Insekten nr. 15 (Groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen100.5 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Henze Boekhout - Cibachrome ''Interieur van de glazen toren, Boijmans van Beuningen'' 1986 kopen? Bied vanaf 135!
Henze Boekhout - Cibachrome ''Interieur van de glazen toren, Boijmans van Beuningen'' 1986

Fotografie

Geplaatst doordjs

Jaartal1986
TechniekGemengde techniek
Afmetingen17.5 cm x 129 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henze Boekhout - Cibachrome ''Tussen daklicht en plafond, Plantage Middenlaan, Amsterdam'' 1986 kopen? Bied vanaf 135!
Henze Boekhout - Cibachrome ''Tussen daklicht en plafond, Plantage Middenlaan, Amsterdam'' 1986

Fotografie

Geplaatst doordjs

Jaartal1986
TechniekGemengde techniek
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Aquatint, Different Houses I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Michel van Overbeeke - Aquatint, Different Houses I - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen88 cm x 70.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jos de L’Orme - Olieverf op doek, Insekten 7 (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Jos de L’Orme - Olieverf op doek, Insekten 7 (Zeer groot)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1994
Afmetingen120 cm x 160 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam

Hannes Kuiper - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Hannes Kuiper - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2001
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jolanda Prinsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Jolanda Prinsen - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1980
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Kuiper - Zonder titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21963 kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Kuiper - Zonder titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21963

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan van Wensveen - "Het enige juiste advies" kopen? Bied vanaf 20!
Jan van Wensveen - "Het enige juiste advies"

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorilonca

Jaartal1975
TechniekLitho
Afmetingen32.5 cm x 47.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jolanda Prinsen - unieke design schaal kopen? Bied vanaf 60!
Jolanda Prinsen - unieke design schaal

Design

Geplaatst doorharres68

Afmetingen5.5 cm x 19 cm x 23 cm (h x b x d)
Gewicht1156 g
GesigneerdOngemerkt
Tammo Schuringa - kleurenets 7-VI -1988 kopen? Bied vanaf 70!
Tammo Schuringa - kleurenets 7-VI -1988

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1990
TechniekMonotype
Afmetingen48 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tammo Schuringa - kleurenets 12 - VI -1988 kopen? Bied vanaf 70!
Tammo Schuringa - kleurenets 12 - VI -1988

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1990
TechniekMonotype
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Tammo Schuringa - kleurenets - zonder titel - 1990 kopen? Bied vanaf 75!
Tammo Schuringa - kleurenets - zonder titel - 1990

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1990
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Aware - Away III kopen? Bied vanaf 85!
Michel van Overbeeke - Aware - Away III

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen33 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Helmuth van Galen - Compositie II kopen? Bied vanaf 65!
Helmuth van Galen - Compositie II

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2006
Afmetingen60.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Meeting point kopen? Bied vanaf 75!
Michel van Overbeeke - Meeting point

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2000
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Zwaanswijk - Fossie meets Typo kopen? Bied vanaf 35!
Pieter Zwaanswijk - Fossie meets Typo

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1967
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen58 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Helmuth van Galen - Compositie IV kopen? Bied vanaf 60!
Helmuth van Galen - Compositie IV

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2006
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jolanda Prinsen - zonder titel kopen? Bied vanaf 35!

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1980
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Zwaanswijk - Het verkrachten van de engel kopen? Bied vanaf 40!
Pieter Zwaanswijk - Het verkrachten van de engel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1968
TechniekDroge Naald
Afmetingen53 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter Zwaanswijk - Het afsnijden van de vleugel kopen? Bied vanaf 35!
Pieter Zwaanswijk - Het afsnijden van de vleugel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1967
TechniekDroge Naald
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - abstracte compositie kopen? Bied vanaf 600!
Michel van Overbeeke - abstracte compositie

Geplaatst doorHannes1948

Jaartal1965
Afmetingen103 cm x 128 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1980
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Hannes Kuiper - Zonder titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21957 kopen? Bied vanaf 50!
Hannes Kuiper - Zonder titel - vrolijke en kleurrijke zeefdruk 30/160 - 21957

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZaansgroen

Jaartal2001
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Aware - Away I kopen? Bied vanaf 85!
Michel van Overbeeke - Aware - Away I

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - breaking the wall kopen? Bied vanaf 110!
Michel van Overbeeke - breaking the wall

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - zonder titel kopen? Bied vanaf 700!
Michel van Overbeeke - zonder titel

Geplaatst doorkunstminnaar2016

Jaartal1998
TechniekAcryl
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Aware - Away II kopen? Bied vanaf 85!
Michel van Overbeeke - Aware - Away II

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1996
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Eli Content - zonder titel kopen? Bied vanaf 120!
Eli Content - zonder titel

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorportefeuille

Jaartal1986
TechniekLitho
Afmetingen91.5 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Helmuth van Galen - Compositie III kopen? Bied vanaf 65!
Helmuth van Galen - Compositie III

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal2006
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - GO-ON III kopen? Bied vanaf 30!
Michel van Overbeeke - GO-ON III

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorilonca

Jaartal1974
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - come across kopen? Bied vanaf 120!
Michel van Overbeeke - come across

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1992
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marjan Jaspers - Klaprozen kopen? Bied vanaf 85!
Marjan Jaspers - Klaprozen

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
Afmetingen82 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Margreet Bouman - Tie / Untie, bewerkte polaroid foto kopen? Bied vanaf 30!
Margreet Bouman - Tie / Untie, bewerkte polaroid foto

Geplaatst doorRosser

Jaartal1988
Afmetingen11 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Breuker - Vanuit het Bos, 1994 kopen? Bied vanaf 175!
Johan Breuker - Vanuit het Bos, 1994

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorToblits

Jaartal1994
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen92 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Helmuth van Galen - Abstract met blauw kopen? Bied vanaf 100!
Helmuth van Galen - Abstract met blauw

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorArtDumay

Jaartal2000
Afmetingen60 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Michel van Overbeeke - Ets - Ingelijst kopen? Bied vanaf 65!
Michel van Overbeeke - Ets - Ingelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen44 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorZuiverKunst

Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Mary Poppins IV - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Mary Poppins IV - Ingelijst (Zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
TechniekEts
Afmetingen136 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Story III - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Michel van Overbeeke - Kleurenets met bladgoud, Story III - Ingelijst (Zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1992
TechniekEts
Afmetingen124 cm x 153 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Michel van Overbeeke - Kleurenets, Mary Poppins - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 250!
Michel van Overbeeke - Kleurenets, Mary Poppins - Ingelijst (Zeer groot)

Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1997
TechniekEts
Afmetingen135 cm x 133 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Piet van Leeuwen - ''Recycling'' , 1983/84 (Groot formaat) kopen? Bied vanaf 35!
Piet van Leeuwen - ''Recycling'' , 1983/84 (Groot formaat)

Fotografie

Geplaatst doordjs

Jaartal1984
TechniekC-Print
Afmetingen92 cm x 136 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Piet van Leeuwen - ''Het antwoord van Giambattista della Porta'' Napels, 1984 (Groot formaat)) kopen? Bied vanaf 35!
Piet van Leeuwen - ''Het antwoord van Giambattista della Porta'' Napels, 1984 (Groot formaat))

Fotografie

Geplaatst doordjs

Jaartal1984
TechniekC-Print
Afmetingen94 cm x 139 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jolanda Prinsen - Glazen schaal met schaaldieren kopen? Bied vanaf 50!
Jolanda Prinsen - Glazen schaal met schaaldieren

Glas / Keramiek

Geplaatst doorOzogoed

Afmetingen5.5 cm x 21 cm x 19 cm (h x b x d)
Gewicht1140 g
GesigneerdOngemerkt
Jolanda Prinsen - Glazen schaal met schaaldieren kopen? Bied vanaf 45!

Glas / Keramiek

Geplaatst doorOzogoed

Afmetingen7 cm x 27 cm x 23 cm (h x b x d)
Gewicht1935 g
GesigneerdOngemerkt