5. Kring van Tekenaars

Kring van Tekenaars

Opgericht in 1947

Nederlandse Kring van Tekenaars

Al vanaf het begin af aan het de Nederlandse Kring van Tekenaars hetzelfde doel voor ogen, namelijk het tekenen als een autonome kunst onder de aandacht te brengen. Hiermee wordt de tekenkunst bedoeld die nadrukkelijk niet gemaakt is als ontwerp, schets of studie voor een ‘beter’ kunstwerk. In het begin van haar bestaan waren er beperkingen betreffende het kleurgebruik en lijn. Tegenwoordig staat de Nederlandse Kring van Tekenaars erg open voor uiteenlopende onderwerpen, materialen en opvattingen.

Wim Worm - En drinken kopen? Bied vanaf 37!
Wim Worm (1939) Nederlands En drinken
TechniekEts
Afmetingen60 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 37
Jan Sierhuis - Flamenco, aquatint ets kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamenco, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen79 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Jan Sierhuis - grote litho: Flamenco danser - 1988 kopen? Bied vanaf 80!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands grote litho: Flamenco danser - 1988
TechniekLitho
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 80
Jan Sierhuis - Flamingo danseres kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Flamingo danseres
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Agnes van den Brandeler - Schilderij, Eiland in park Hengelo Gld. kopen? Bied vanaf 90!
Agnes van den Brandeler (1918-2002) Nederlands Schilderij, Eiland in park Hengelo Gld.
Afmetingen66.5 cm x 83.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 90
Meinert Volkers - Schip in een Hollandse havenstad kopen? Bied vanaf 125!
Meinert Volkers (1927-2000) Nederlands Schip in een Hollandse havenstad
TechniekPotlood
Afmetingen71 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Sierk Schroder - 4 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Sierk Schroder (1903-2002) Nederlands 4 boeken
TechniekHardcover
Afmetingen28.5 cm x 26.5 cm (h x b)
€ 50
Poppe Damave (1921-1988) Ome Frans, aquatint ets
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen32 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Wim Vaarzon Morel (jr.) - 3 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Wim Vaarzon Morel (jr.) (1931) Nederlands 3 boeken, 1x gesigneerd
TechniekSoftcover
Afmetingen25 cm x 25 cm (h x b)
€ 50
Jan Sierhuis - Flamencodanseres kopen? Bied vanaf 75!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Flamencodanseres
TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Poppe Damave - geen titel kopen? Bied vanaf 40!
Poppe Damave (1921-1988) Nederlands geen titel
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen39 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Lex Metz - zonder titel kopen? Bied vanaf 10!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands zonder titel
TechniekDroge Naald
Afmetingen49 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 10
Theodoor Heynes - - Landschap - - ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Theodoor Heynes (1920-1990) Nederlands - Landschap - - ingelijst
TechniekAquarel
Afmetingen46 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Toon Wegner - zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands zonder titel
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Lex Metz - Circus kopen? Bied vanaf 35!
Lex Metz (1913-1986) Nederlands Circus
TechniekEts
Afmetingen52 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Jan Sierhuis - De Kar kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands De Kar
TechniekLitho
Afmetingen51 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Wim Worm - Een fantastische voorstelling, ets kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm (1939) Een fantastische voorstelling, ets
TechniekEts
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Jan Sierhuis - Twee Figuren kopen? Bied vanaf 1000!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Twee Figuren
Afmetingen41.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Ingeborg Oderwald - Twee etsen, jaren 70, ongetiteld kopen? Bied vanaf 50!
Ingeborg Oderwald (1932) Nederlands Twee etsen, jaren 70, ongetiteld
TechniekEts
Afmetingen39 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Sierhuis - Het was een lange nacht kopen? Bied vanaf 65!
Jan Sierhuis (1928) Nederlands Het was een lange nacht
TechniekLitho
Afmetingen77 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jan Sierhuis - zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands zonder titel
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Jan Sierhuis - De overtocht kopen? Bied vanaf 70!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands De overtocht
TechniekLitho
Afmetingen78 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 70
Chris Beekman - Landschap met houten schuur kopen? Bied vanaf 690!
Chris Beekman (1887-1964) Nederlands Landschap met houten schuur
TechniekPotlood
Afmetingen36 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 690
Jan Sierhuis - Gemengde techniek: Echtpaar - 1995 kopen? Bied vanaf 395!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands Gemengde techniek: Echtpaar - 1995
Afmetingen75.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 395
Wim Worm - Ets: Cleopatra - 1976 kopen? Bied vanaf 45!
Wim Worm (1939) Nederlands Ets: Cleopatra - 1976
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Meinert Volkers - Het Heilige Land kopen? Bied vanaf 220!
Meinert Volkers (1927-2000) Nederlands Het Heilige Land
Afmetingen50 cm x 64.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 220
Jan Sierhuis - 2 boekwerken, 1x gesigneerd met opdracht 1996 - gratis verzending< kopen? Bied vanaf 50!
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands 2 boekwerken, 1x gesigneerd met opdracht 1996 - gratis verzending<
TechniekSoftcover
Afmetingen23 cm x 23 cm (h x b)
€ 50
Riek Wesseling - Rivier -droge naald gravure- kopen? Bied vanaf 75!
Riek Wesseling (1914-1995) Nederlands Rivier -droge naald gravure-
TechniekDroge Naald
Afmetingen40 cm x 61 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Meinert Volkers - Muzikant kopen? Bied vanaf 200!
Meinert Volkers (1927-2000) Nederlands Muzikant
Afmetingen51 cm x 41.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
€ 200