Jan Vosman - Dialoog

Jan Vosman - Dialoog kopen? Bied vanaf 250!
Jan Vosman - Dialoog kopen? Bied vanaf 250!Jan Vosman - Dialoog kopen? Bied vanaf 250!Jan Vosman - Dialoog kopen? Bied vanaf 250!
  • Jan Vosman (1953)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 2004
Techniek Pen (Inkt)
Drager Karton
Stijl Realistisch
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Deze fijn uitgewerkte pentekening toont hoe mensen op verschillende niveaus van communicatie toch menen met elkaar in dialoog te zijn.
Niets is minder waar.
Een passende illustratie bij communicatie-trainingen.
Deze pentekening is gemaakt met lichtechte zwarte tekeninkt op een zuurvrije drager. Nadat de tekening werd ingelijst, werd deze bewaard in een afgesloten kast in een droge ruimte.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bennekom, Nederland

Jan Vosman (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  janvosman
Lid sinds 2023
0 verkochte items
Alle items (1)
50 cm
70 cm
40 cm
60 cm