Jan Vosman (1953)
Dialoog
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |

Lid sinds 2023 / bennekom, Nederland
1 aangeboden items / 0 verkochte items
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Drager | Karton |
| Ingelijst | Ingelijst |