Florence13
  3. Ervaren verkoper
  5. Florence13

Florence13

Lid sinds 2024 / Heemstede, Nederland

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Jaap Ploos van Amstel - Gewelf kopen? Bied vanaf 85!
Jaap Ploos van Amstel (1926) Nederlands Gewelf
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 85