Jaap Ploos van Amstel (1926)
Gewelf
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 31 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Paneel |
| Ingelijst | Ingelijst |