5. Landelijk Kunstenaars Genootschap De Ploegh

Landelijk Kunstenaars Genootschap De Ploegh

Opgericht in 1934

Leonard Pieter Versteeg - Zicht op Het Sluisje/Muurhuizen te Amersfoort kopen? Bied vanaf 500!
Leonard Pieter Versteeg (1901-1993) Nederlands Zicht op Het Sluisje/Muurhuizen te Amersfoort
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Philip Wiesman - Digitalis kopen? Bied vanaf 45!
Philip Wiesman (1946) Nederlands Digitalis
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Jan van Ham - Drents landschap kopen? Bied vanaf 75!
Jan van Ham (1892-1989) Nederlands Drents landschap
Afmetingen 40 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Rolf Weijburg - The Ethiopian dula kopen? Bied vanaf 200!
Rolf Weijburg (1952) Nederlands The Ethiopian dula
Techniek Ets
Afmetingen 59 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Rolf Weijburg - Rochers rongeurs reptiles du Sahara central kopen? Bied vanaf 200!
Rolf Weijburg (1952) Nederlands Rochers rongeurs reptiles du Sahara central
Techniek Ets
Afmetingen 59 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Gea Karhof - a walk through the past kopen? Bied vanaf 100!
Gea Karhof (1945) Nederlands a walk through the past
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Gea Karhof - l’ aventure humaine kopen? Bied vanaf 100!
Gea Karhof (1945) Nederlands l’ aventure humaine
Techniek Ets
Afmetingen 73 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jelle Troelstra - 2 grote houtskool tekeningen "Amsterdam boten in de gracht" gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Jelle Troelstra (1891-1979) Nederlands 2 grote houtskool tekeningen "Amsterdam boten in de gracht" gesigneerd
Techniek Houtskool
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Rien Goené - Afbraak AZU Utrecht kopen? Bied vanaf 425!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Afbraak AZU Utrecht
Afmetingen 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 425
Rien Goené - Friesland kopen? Bied vanaf 450!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Friesland
Afmetingen 48 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Rien Goené - ‘Kommunikatie’ kopen? Bied vanaf 350!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands ‘Kommunikatie’
Techniek Klei
Afmetingen 23 x 19 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1400 g
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 350
Gea Karhof - 3 Gratiën kopen? Bied vanaf 100!
Gea Karhof (1945) Nederlands 3 Gratiën
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Jan den Hengst - Port Vemore kopen? Bied vanaf 35!
Jan den Hengst (1904-1983) Nederlands Port Vemore
Techniek Aquarel
Afmetingen 38 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Rien Goené - Verbondenheid kopen? Bied vanaf 700!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Verbondenheid
Techniek Brons
Afmetingen 27 x 47 x 9 cm (h x b x d)
€ 700
Laetitia de Haas - in de tuin kopen? Bied vanaf 75!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands in de tuin
Techniek Gouache
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst kopen? Bied vanaf 45!
Marjan Jaspers (1949) Nederlands Zeefdruk, Klaprozen II - Ingelijst
Afmetingen 72 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Jaap Ploos van Amstel - Hardcover 2008 & cat. Haarlem 1992 kopen? Bied vanaf 40!
Jaap Ploos van Amstel (1926) Nederlands Hardcover 2008 & cat. Haarlem 1992
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 40
Wout Maters - Bronzen beeld: 1983 kopen? Bied vanaf 699!
Wout Maters (1931-2017) Nederlands Bronzen beeld: 1983
Techniek Brons
Afmetingen 12.5 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1396 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Charles Donker - Ets: nis met vleermuis en ladder - 1968 kopen? Bied vanaf 299!
Charles Donker (1940) Nederlands Ets: nis met vleermuis en ladder - 1968
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Harmen Meurs - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 80!
Harmen Meurs (1891-1964) Nederlands Stadsgezicht
Techniek Potlood
Afmetingen 22 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Charles Donker - prachtig gedetailleerde ets ‘Paardebloemen’ - oplage 80. kopen? Bied vanaf 295!
Charles Donker (1940) Nederlands prachtig gedetailleerde ets ‘Paardebloemen’ - oplage 80.
Techniek Ets
Afmetingen 28 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 295
Charles Donker - Rode Kool kopen? Bied vanaf 350!
Charles Donker (1940) Nederlands Rode Kool
Techniek Ets
Afmetingen 21.9 x 24.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 350
Rien Goené - Stilleven kopen? Bied vanaf 1600!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Stilleven
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 78 x 166 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Charles Donker - Ets: Gele morgenster kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands Ets: Gele morgenster
Techniek Ets
Afmetingen 47 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Marianna Franken - Dekseldoos kopen? Bied vanaf 100!
Marianna Franken (1928) Nederlands Dekseldoos
Afmetingen 7.5 x 11 cm (h x b)
Gewicht 422 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Mark Visione - OUR LADY OF MANILA GALLEONS. kopen? Bied vanaf 89!
Mark Visione (1953) Nederlands OUR LADY OF MANILA GALLEONS.
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 75 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 89
Arend van de Pol - (1876 - 1956) kopen? Bied vanaf 400!
Arend van de Pol (1886-1956) Nederlands (1876 - 1956)
Afmetingen 65 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Charles Donker - ingelijste ets kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands ingelijste ets
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Charles Donker - Leersumseveld II, ets (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 450!
Charles Donker (1940) Nederlands Leersumseveld II, ets (mooi ingelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Mark Kolthoff - gesigneerd met opdracht - GRATIS verzending NL kopen? Bied vanaf 50!
Mark Kolthoff (1901-1993) Nederlands gesigneerd met opdracht - GRATIS verzending NL
Techniek Softcover
Afmetingen 23.5 x 23.5 cm (h x b)
€ 50
Willem van Dam - Ets: Linde kopen? Bied vanaf 49!
Willem van Dam (1895-1964) Nederlands Ets: Linde
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Techniek Boek met Originele Grafiek
Afmetingen 21.5 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 50
Johan Ponsioen - Oude Boer - Ets kopen? Bied vanaf 89!
Johan Ponsioen (1900-1969) Nederlands Oude Boer - Ets
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 89
Joke Struik - Grote RELIËFDRUK - schaap wolkjes - gesigneerd - ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Joke Struik (1946) Nederlands Grote RELIËFDRUK - schaap wolkjes - gesigneerd - ingelijst
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Gerard van Rooy - Kluwen kopen? Bied vanaf 55!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Kluwen
Techniek Ets
Afmetingen 56 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Wim Jonkman - Melancholika kopen? Bied vanaf 75!
Wim Jonkman (1947) Nederlands Melancholika
Techniek Litho
Afmetingen 110 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jo Bezaan - Overzicht Avignon met brug kopen? Bied vanaf 85!
Jo Bezaan (1894-1952) Nederlands Overzicht Avignon met brug
Techniek Droge Naald
Afmetingen 39 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Joyce van Rijn - Gouache uit 1974 kopen? Bied vanaf 100!
Joyce van Rijn (1933) Nederlands Gouache uit 1974
Techniek Gouache
Afmetingen 40 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Charles Donker - De drie cactussen kopen? Bied vanaf 175!
Charles Donker (1940) Nederlands De drie cactussen
Techniek Litho
Afmetingen 33 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Gerard van Rooy - Ets: Fort 't Hemeltje - 1973 kopen? Bied vanaf 45!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Ets: Fort 't Hemeltje - 1973
Techniek Ets
Afmetingen 17 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Techniek Ets
Afmetingen 50.5 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Joke Struik - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Joke Struik (1946) Nederlands zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 51.5 x 41.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Joke Struik - lente in auvergne kopen? Bied vanaf 50!
Joke Struik (1946) Nederlands lente in auvergne
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jan den Hengst - Spanje kopen? Bied vanaf 145!
Jan den Hengst (1904-1983) Nederlands Spanje
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 59.5 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 145
Harmen Meurs - Studie van geiten kopen? Bied vanaf 30!
Harmen Meurs (1891-1964) Nederlands Studie van geiten
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 24 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Jan van Ham - Pad door bos kopen? Bied vanaf 50!
Jan van Ham (1892-1989) Nederlands Pad door bos
Afmetingen 40 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Jo Bezaan - Golven. kopen? Bied vanaf 50!
Jo Bezaan (1894-1952) Nederlands Golven.
Techniek Potlood
Afmetingen 28.5 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Harmen Meurs - In gebed -houtsnede- kopen? Bied vanaf 65!
Harmen Meurs (1891-1964) Nederlands In gebed -houtsnede-
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 42 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 65