Jan den Hengst - 's Graveland - grote tekening met aquarel

Jan den Hengst - 's Graveland - grote tekening met aquarel kopen? Bied vanaf 85!
Jan den Hengst - 's Graveland - grote tekening met aquarel kopen? Bied vanaf 85!Jan den Hengst - 's Graveland - grote tekening met aquarel kopen? Bied vanaf 85!Jan den Hengst - 's Graveland - grote tekening met aquarel kopen? Bied vanaf 85!Jan den Hengst - 's Graveland - grote tekening met aquarel kopen? Bied vanaf 85!
  • Jan den Hengst (1904-1983)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Aquarel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 42 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Het blad is bevestigd op karton.
Los geplaatst achter glas.
In een houten lijst (crême roze).
In goede gebruikte staat. De onderrand van het blad is wat onregelmatig (wat niet opvalt). De lijst heeft lichte slijtage.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00
Europese Unie € 26,00