5. Landelijk Kunstenaars Genootschap De Ploegh

Landelijk Kunstenaars Genootschap De Ploegh

Opgericht in 1934

Douwe Jan van der Zweep - Paardenhoofd. Drukgesigneerd met monogram. kopen? Bied vanaf 79!
Douwe Jan van der Zweep (1890-1975) Nederlands Paardenhoofd. Drukgesigneerd met monogram.
Techniek Litho
Afmetingen 28 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 79
Leonard Pieter Versteeg - Loosdrecht. Zeilschepen. kopen? Bied vanaf 495!
Leonard Pieter Versteeg (1901-1993) Nederlands Loosdrecht. Zeilschepen.
Afmetingen 51 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Jan Wittenberg - Bokje, eigen druk kopen? Bied vanaf 175!
Jan Wittenberg (1886-1963) Nederlands Bokje, eigen druk
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Laetitia de Haas - Sfeervolle kleuren Ets "winteravond Amsterdam" bep. oplage (150) kopen? Bied vanaf 46!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Sfeervolle kleuren Ets "winteravond Amsterdam" bep. oplage (150)
Techniek Ets
Afmetingen 15 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 46
1 bieding
Ria Zurne - Ets: gedachtenwisseling kopen? Bied vanaf 50!
Ria Zurne (1945-2009) Nederlands Ets: gedachtenwisseling
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Wout Maters - Bronzen beeld: geometrische voorstelling kopen? Bied vanaf 599!
Wout Maters (1931-2017) Nederlands Bronzen beeld: geometrische voorstelling
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 21 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1943 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 599
Dick van Luijn - Geometrische compositie kopen? Bied vanaf 175!
Dick van Luijn (1896-1981) Nederlands Geometrische compositie
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 37 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Louise de Vries Lentsch - 'Sitting', ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Louise de Vries Lentsch (1954) Nederlands 'Sitting', ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Louise de Vries Lentsch - 'Spetterend!', ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Louise de Vries Lentsch (1954) Nederlands 'Spetterend!', ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Dick van Luijn - Port Vendres (Zuid-Frankrijk) kopen? Bied vanaf 150!
Dick van Luijn (1896-1981) Nederlands Port Vendres (Zuid-Frankrijk)
Techniek Aquarel
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Gea Karhof - Song of the Univers kopen? Bied vanaf 85!
Gea Karhof (1945) Nederlands Song of the Univers
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 67 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Toon Tieland - Driekoningen in Vlaanderen - 1983 kopen? Bied vanaf 5500!
Toon Tieland (1919-2006) Nederlands Driekoningen in Vlaanderen - 1983
Afmetingen 90 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 5.500
Douwe Jan van der Zweep - Herten. Atelierstempel. kopen? Bied vanaf 89!
Douwe Jan van der Zweep (1890-1975) Nederlands Herten. Atelierstempel.
Techniek Potlood
Afmetingen 25 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Pieter d' Hont - Bronzen beeld: 'bizon' - 1981 kopen? Bied vanaf 1500!
Pieter d' Hont (1917-1997) Nederlands Bronzen beeld: 'bizon' - 1981
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 16 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht 1086 g
€ 1.500
Direct kopen
Laetitia de Haas - Terras kopen? Bied vanaf 49!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Terras
Techniek Ets
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 49
Direct kopen
Rien Goené - Portret van een jonge vrouw kopen? Bied vanaf 600!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Portret van een jonge vrouw
Afmetingen 66 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Laetitia de Haas - Grote Epreuve d'Artiste ets "winter in Amersfoort"- in zeer goede staat kopen? Bied vanaf 39!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands Grote Epreuve d'Artiste ets "winter in Amersfoort"- in zeer goede staat
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Wim Jonkman - Oppepper kopen? Bied vanaf 20!
Wim Jonkman (1947) Nederlands Oppepper
Techniek Offset
Afmetingen 66 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Laetitia de Haas - Venetie ... kopen? Bied vanaf 65!
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Charles Donker - Winterlandschap in Rhijnauwen kopen? Bied vanaf 120!
Charles Donker (1940) Nederlands Winterlandschap in Rhijnauwen
Techniek Ets
Afmetingen 26.9 x 36.1 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 120
Direct kopen
Johan Ponsioen - Portret Koos van Elk - Gemengde Techniek kopen? Bied vanaf 275!
Johan Ponsioen (1900-1969) Nederlands Portret Koos van Elk - Gemengde Techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Laetitia de Haas - terras in St Remy. kopen? Bied vanaf 75!
Laetitia de Haas (1948) Nederlands terras in St Remy.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 71 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jaap Ploos van Amstel - pastel / gemengd - Dordogne kopen? Bied vanaf 195!
Jaap Ploos van Amstel (1926) Nederlands pastel / gemengd - Dordogne
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 31 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 195
Direct kopen
Rien Goené - Abstracte Compositie kopen? Bied vanaf 850!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Abstracte Compositie
Afmetingen 84 x 86 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Direct kopen
Harry van der Wee - Vulkanisch 1 en 2 kopen? Bied vanaf 400!
Harry van der Wee (1918) Nederlands Vulkanisch 1 en 2
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 400
Direct kopen
Douwe Jan van der Zweep - potlood tekening - vissersboten kopen? Bied vanaf 50!
Douwe Jan van der Zweep (1890-1975) Nederlands potlood tekening - vissersboten
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Hetty Heyster - Bronzen sculptuur: een liggende wisent kopen? Bied vanaf 595!
Hetty Heyster (1943) Nederlands Bronzen sculptuur: een liggende wisent
Techniek Brons
Afmetingen 10 x 21 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Rien Goené - Straling kopen? Bied vanaf 1750!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Straling
Techniek IJzer
Afmetingen 70 x 127 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 16000 g
€ 1.750
Direct kopen
Wim Jonkman - Keisnijding kopen? Bied vanaf 30!
Wim Jonkman (1947) Nederlands Keisnijding
Afmetingen 81 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Mark Visione - Possible sacred cult object. kopen? Bied vanaf 30!
Mark Visione (1953) Nederlands Possible sacred cult object.
Techniek Ets
Afmetingen 63 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Direct kopen
Pieter d' Hont - bronzen beeld - 'Bizon' - 1981 kopen? Bied vanaf 1750!
Pieter d' Hont (1917-1997) Nederlands bronzen beeld - 'Bizon' - 1981
Techniek Brons
Afmetingen 12 x 15 x 6 cm (h x b x d)
€ 1.750
Direct kopen
Jan de Valk - Het vlakke land kopen? Bied vanaf 95!
Jan de Valk (1937) Nederlands Het vlakke land
Techniek Overig
Afmetingen 15 x 25 x 0.5 cm (h x b x d)
Gewicht 6000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Jan van Ham - Tjalk in de Hollandse IJssel kopen? Bied vanaf 100!
Jan van Ham (1892-1989) Nederlands Tjalk in de Hollandse IJssel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 63 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Kunststof
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Pieter den Besten - "Tuschinski" 1954 - gemengde techniek (aquarel,pastel) "staand naakt" kopen? Bied vanaf 29!
Pieter den Besten (1894-1972) Nederlands "Tuschinski" 1954 - gemengde techniek (aquarel,pastel) "staand naakt"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 49 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Direct kopen
Wout Maters - Bronzen beeld: abstracte compositie - 1983 kopen? Bied vanaf 699!
Wout Maters (1931-2017) Nederlands Bronzen beeld: abstracte compositie - 1983
Techniek Brons
Afmetingen 12.5 x 20 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 1396 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Willem Witjens - Molen op terp. kopen? Bied vanaf 49!
Willem Witjens (1884-1962) Nederlands Molen op terp.
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Jan den Hengst - Saint Tropez kopen? Bied vanaf 75!
Jan den Hengst (1904-1983) Nederlands Saint Tropez
Techniek Aquarel
Afmetingen 58 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Rien Goené - Spoor werker kopen? Bied vanaf 175!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Spoor werker
Techniek Brons
Afmetingen 20 x 16 x 7 cm (h x b x d)
€ 175
Direct kopen
Mark Visione - Sorrow kopen? Bied vanaf 20!
Mark Visione (1953) Nederlands Sorrow
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Johannes van Bijsterveld - landweg in Twente – aquarel kopen? Bied vanaf 35!
Johannes van Bijsterveld (1910-1997) Nederlands landweg in Twente – aquarel
Techniek Aquarel
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 35
Direct kopen
Rien Goené - Ingelijste olieverf op paneel: abstracte voorstelling kopen? Bied vanaf 995!
Rien Goené (1929-2013) Nederlands Ingelijste olieverf op paneel: abstracte voorstelling
Afmetingen 76.5 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Ton Meyer (1892-1984) 1932- Verstilde zachtrode Lithografie - het dorp Kanne Zuid-Limburg - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Willem Witjens - Gezicht op Hattem kopen? Bied vanaf 45!
Willem Witjens (1884-1962) Nederlands Gezicht op Hattem
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 45.5 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Gerard van Rooy - Magnifieke ets- 1975 - Appelbloesem- druk vd etser - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 49!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Magnifieke ets- 1975 - Appelbloesem- druk vd etser - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Mark Visione - Into the flames kopen? Bied vanaf 40!
Mark Visione (1953) Nederlands Into the flames
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen