Gerard van Rooy - Drie etsen op een blad, handgesigneerd | 1962

Gerard van Rooy - Drie etsen op een blad, handgesigneerd | 1962 kopen? Bied vanaf 75!
Gerard van Rooy - Drie etsen op een blad, handgesigneerd | 1962 kopen? Bied vanaf 75!Gerard van Rooy - Drie etsen op een blad, handgesigneerd | 1962 kopen? Bied vanaf 75!Gerard van Rooy - Drie etsen op een blad, handgesigneerd | 1962 kopen? Bied vanaf 75!Gerard van Rooy - Drie etsen op een blad, handgesigneerd | 1962 kopen? Bied vanaf 75!Gerard van Rooy - Drie etsen op een blad, handgesigneerd | 1962 kopen? Bied vanaf 75!Gerard van Rooy - Drie etsen op een blad, handgesigneerd | 1962 kopen? Bied vanaf 75!Gerard van Rooy - Drie etsen op een blad, handgesigneerd | 1962 kopen? Bied vanaf 75!
  • Gerard van Rooy (1938-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1962
TechniekEts
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen46 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Drie landschappelijke etsen op één blad, van de hand van Gerard van Rooy.

Het geheel verkeert in prima conditie.

Door de kunstenaar met potlood gedateerd en gesigneerd.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,00
Naar Duitsland € 17,00
Europese Unie € 25,00

Starttijd1-8-2023 om 9:57
Eindtijd14-8-2023 om 19:18
Openingsbod € 75
ObjectlocatieWoudrichem,  Nederland