JJvanWijk
  3. Ervaren verkoper
  5. JJvanWijk

JJvanWijk

Lid sinds 2015 / Woudrichem, Nederland

128 aangeboden items / 1165 verkochte items

Charlotte Molenkamp - olieverf op doek | 'Vis in zwart' kopen? Bied vanaf 1450!
Charlotte Molenkamp (1955) Nederlands olieverf op doek | 'Vis in zwart'
Afmetingen 94 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.450
Willem Witsen - handgesigneerde ets | 'Oude Schans III' | 1913 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 700!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands handgesigneerde ets | 'Oude Schans III' | 1913 (INGELIJST)
Techniek Ets
Afmetingen 71 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 700
Antoni Tapies - handgesigneerde collage met litho | 'El pa a la Barca' | 1963 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 650!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans handgesigneerde collage met litho | 'El pa a la Barca' | 1963 (INGELIJST)
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 71 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Jan Cremer - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Papegaai' | 1990 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Papegaai' | 1990
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Antoni Tapies - handgesigneerde collage | 'El pa a la Barca' | 1963 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 650!
Antoni Tapies (1923-2012) Spaans handgesigneerde collage | 'El pa a la Barca' | 1963 (INGELIJST)
Techniek Collage
Afmetingen 71 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 650
Jan Schoonhoven - Portfoliomap 'Formatie | 1987 (zonder zeefdrukken) kopen? Bied vanaf 20!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Portfoliomap 'Formatie | 1987 (zonder zeefdrukken)
Techniek Portfolio
Afmetingen 54 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Klaas Gubbels - Unieke handgekleurde lijnets | 'Alles Kan' (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 600!
Klaas Gubbels (1934) Nederlands Unieke handgekleurde lijnets | 'Alles Kan' (INGELIJST)
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Sol LeWitt - Five Geometric Figures in Five Colors | 'Paralellogram' | 1986 kopen? Bied vanaf 950!
Sol LeWitt (1928-2007) Amerikaans Five Geometric Figures in Five Colors | 'Paralellogram' | 1986
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Sol LeWitt - Five Geometric Figures in Five Colors | 'Square' | 1986 kopen? Bied vanaf 950!
Sol LeWitt (1928-2007) Amerikaans Five Geometric Figures in Five Colors | 'Square' | 1986
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Armando (1929-2018) Nederlands Duits handgesigneerde kleurenlitho | 'Der Leiter' | 1993
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Roger Raveel - handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Bezinning bij de weerschijn' | 1993 kopen? Bied vanaf 1950!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch handgesigneerde kleurenzeefdruk | 'Bezinning bij de weerschijn' | 1993
Afmetingen 105 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.950
Alexander Bobkin - handgesigneerde ets | 'Siberië' (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 150!
Alexander Bobkin (1952) Nederlands handgesigneerde ets | 'Siberië' (Zeer groot)
Techniek Ets
Afmetingen 79 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Roger Raveel - handgesigneere kleurenhoutsnede | 'Voor de poort' | 1988 kopen? Bied vanaf 1600!
Roger Raveel (1921-2013) Belgisch handgesigneere kleurenhoutsnede | 'Voor de poort' | 1988
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.600
Rob Scholte - Handgesigneerde offset/zeefdruk | 'Ara' | 1992 kopen? Bied vanaf 150!
Rob Scholte (1958) Nederlands Handgesigneerde offset/zeefdruk | 'Ara' | 1992
Afmetingen 61 x 81 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch handgesigneerde kleurenlitho | l'Arbre rouge' | 1985
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 350
1 bieding
Corneille - kleurenzeefdruk | 'The tie' | 1991 kopen? Bied vanaf 20!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch kleurenzeefdruk | 'The tie' | 1991
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Lucebert - Oost-Indische inkt op papier | 'Tête Triangulaire' | 1981 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 950!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Oost-Indische inkt op papier | 'Tête Triangulaire' | 1981 (INGELIJST)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Lucebert - Oost-Indische inkt op papier | 'Tête Trapézoïdale' | 1981 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 950!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Oost-Indische inkt op papier | 'Tête Trapézoïdale' | 1981 (INGELIJST)
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Lucebert - Gemengde techniek op papier | 1992 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 600!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Gemengde techniek op papier | 1992 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 36 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Lucebert - Ets met aquarel | 'Das Dorli, naar Ernst Ludwig Kirchner' | 1993 kopen? Bied vanaf 200!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets met aquarel | 'Das Dorli, naar Ernst Ludwig Kirchner' | 1993
Techniek Ets
Afmetingen 59 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Corneille - handgesigneerde kleurenlitho | 'Nu bleu sous un oiseau' | 1989 kopen? Bied vanaf 380!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch handgesigneerde kleurenlitho | 'Nu bleu sous un oiseau' | 1989
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 380
Pierre Chenet - Bronzen stier (Groot sculptuur) kopen? Bied vanaf 475!
Pierre Chenet Frans Bronzen stier (Groot sculptuur)
Techniek Brons
Afmetingen 28 x 42 x 11 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 475
Direct kopen
Cor Jong - Bronzen sculptuur | 'Torso' kopen? Bied vanaf 500!
Cor Jong (1955) Nederlands Bronzen sculptuur | 'Torso'
Techniek Brons
Afmetingen 16 x 9 x 5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Kees Admiraal - gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie II' - 1998 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 20!
Kees Admiraal (1955) Nederlands gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie II' - 1998 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Kees Admiraal - gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie III' - 1998 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 20!
Kees Admiraal (1955) Nederlands gemengde techniek op papier - 'Abstracte portretstudie III' - 1998 (UNIEK WERK)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 34 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Lon Buttstedt - kleurenlitho - 'From Wadi to Wadi' - 1996 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 20!
Lon Buttstedt (1950) Nederlands kleurenlitho - 'From Wadi to Wadi' - 1996 (Kleine oplage)
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Coos Dieters - handgesigneerde zeefdruk | 'Bed III' | 1976 kopen? Bied vanaf 20!
Coos Dieters (1946) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Bed III' | 1976
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Coos Dieters - kleurenzeefdruk - '7 uur 10' - 1976 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 20!
Coos Dieters (1946) Nederlands kleurenzeefdruk - '7 uur 10' - 1976 (Kleine oplage)
Afmetingen 36 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 20
Direct kopen
Coos Dieters - kleurenzeefdruk - 'Twee vuilnisemmers' - 1975 (Kleine oplage) kopen? Bied vanaf 20!
Coos Dieters (1946) Nederlands kleurenzeefdruk - 'Twee vuilnisemmers' - 1975 (Kleine oplage)
Afmetingen 34 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - Handgesigneerde giclee | 'Oh boy, Oh boy' kopen? Bied vanaf 75!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans Handgesigneerde giclee | 'Oh boy, Oh boy'
Techniek Giclée
Afmetingen 45 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Paul Indrek Kostabi - Handgesigneerde giclee | 'Satellite' kopen? Bied vanaf 75!
Paul Indrek Kostabi (1962) Amerikaans Handgesigneerde giclee | 'Satellite'
Techniek Giclée
Afmetingen 61 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - handgesigneerde zeefdruk | 'Eenhoorn' kopen? Bied vanaf 60!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands handgesigneerde zeefdruk | 'Eenhoorn'
Afmetingen 47 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Ralph Prins - bronzen penning | 'Vrede - Vrijheid' | 2006 (VVPK) kopen? Bied vanaf 120!
Ralph Prins (1926) Nederlands bronzen penning | 'Vrede - Vrijheid' | 2006 (VVPK)
Techniek Brons
Afmetingen 7.5 x 7.5 x 1 cm (h x b x d)
€ 120
Direct kopen
Barbara de Clercq - bronzen penning | 'Chiroptera' kopen? Bied vanaf 140!
Barbara de Clercq (1948) Nederlands bronzen penning | 'Chiroptera'
Techniek Brons
Afmetingen 8 x 8 x 1 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Direct kopen
Fons Bemelmans - Bronzen penning | Vereniging voor Penningkunst | 'Le Couple' | 1974 kopen? Bied vanaf 180!
Fons Bemelmans (1938) Nederlands Bronzen penning | Vereniging voor Penningkunst | 'Le Couple' | 1974
Techniek Brons
Afmetingen 7.5 x 7.5 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 180
Direct kopen
Guus Hellegers - Bronzen penning | Vereniging voor Penningkunst | 'Naaktstrand' | 1976 kopen? Bied vanaf 140!
Guus Hellegers (1937) Nederlands Bronzen penning | Vereniging voor Penningkunst | 'Naaktstrand' | 1976
Techniek Brons
Afmetingen 7 x 7 x 1.5 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 140
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 60 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Ger Lataster - handgesigneerde kleurenets | 'Zonder titel' | 1976 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 80!
Techniek Ets
Afmetingen 62 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Direct kopen
Frans Bianchi - Aquarel op papier | 'Leuvehaven Rotterdam' | 1995 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 600!
Frans Bianchi (1951) Nederlands Aquarel op papier | 'Leuvehaven Rotterdam' | 1995 (INGELIJST)
Techniek Aquarel
Afmetingen 77 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Gre Noot - olieverf op schildersboard | 'Spelende kinderen' | Naïef werk 1991 kopen? Bied vanaf 120!
Gre Noot (1914) Nederlands olieverf op schildersboard | 'Spelende kinderen' | Naïef werk 1991
Afmetingen 43 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen