Charlotte Molenkamp (1955)
olieverf op doek | 'Vis in zwart'
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 94 x 114 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |