5. Z4

Z4

Z4

Z4 is een keramisch samenwerkingsverband tussen de vier leden. Z4 realiseert keramische coproducties waarin ruimte is voor de creatieve inbreng van de vier groepsleden. Z4 staat voor "4 zwammen", een verwijzing naar een oude Utrechtse pottenbakkerij die "de vier Paddestoelen" heette. De wisselwerking tussen pottenbakker, graficus en schilders leidt tot onverwacht mooie resultaten.

Er worden 1 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.

Anco van der Haar - Zelfportret kopen? Bied vanaf 1500!
Anco van der Haar - Zelfportret

Geplaatst doordiedevanbeek

Eindtijd 20-09-2022 om 22:25

Afmetingen122 cm x 152 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst