Gerard van Rooy (1938-2006) Ets: Kluwen - 1984
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 56.5 x 39.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Huidig bod
€ 55
1 bieding