5. Z4

Z4

Z4

Z4 is een keramisch samenwerkingsverband tussen de vier leden. Z4 realiseert keramische coproducties waarin ruimte is voor de creatieve inbreng van de vier groepsleden. Z4 staat voor "4 zwammen", een verwijzing naar een oude Utrechtse pottenbakkerij die "de vier Paddestoelen" heette. De wisselwerking tussen pottenbakker, graficus en schilders leidt tot onverwacht mooie resultaten.

Gerard van Rooy - Ets: Kluwen - 1984 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Ets: Kluwen - 1984
TechniekEts
Afmetingen56.5 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 55
1 bieding
Gerard van Rooy - Ets: Fort 't Hemeltje - 1973 kopen? Bied vanaf 45!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Ets: Fort 't Hemeltje - 1973
TechniekEts
Afmetingen17 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Gerard van Rooy - Ets: Ballen - 1987 kopen? Bied vanaf 55!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Ets: Ballen - 1987
TechniekEts
Afmetingen31.5 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Gerard van Rooy - Round Midnight kopen? Bied vanaf 65!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Round Midnight
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen34 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 65
Gerard van Rooy - de pit kopen? Bied vanaf 75!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands de pit
Afmetingen66 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Anco van der Haar - Creo, litho kopen? Bied vanaf 65!
Anco van der Haar (1953) Nederlands Creo, litho
TechniekLitho
Afmetingen70 x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Anco van der Haar - Acht hoofden, litho kopen? Bied vanaf 55!
Anco van der Haar (1953) Nederlands Acht hoofden, litho
TechniekLitho
Afmetingen50 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55