5. Landelijk Kunstenaars Genootschap De Ploegh

Landelijk Kunstenaars Genootschap De Ploegh

Opgericht in 1934

Er worden 61 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Willem Witjens - boot in sneeuwlandschap - ingelijste grote, heldere ets kopen? Bied vanaf 60!
Willem Witjens - boot in sneeuwlandschap - ingelijste grote, heldere etsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

Jaartal1929
TechniekEts
Afmetingen48 cm x 59 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Joop Vegter - Mezzotint, Uit de zee kopen? Bied vanaf 50!
Joop Vegter - Mezzotint, Uit de zeeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1989
TechniekGravure
Afmetingen29.5 cm x 34.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Dick van Luijn - Huizen langs de Vecht kopen? Bied vanaf 40!
Dick van Luijn - Huizen langs de VechtGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorErwinKoster

TechniekEts
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laetitia de Haas - Strand -ets 1972- kopen? Bied vanaf 25!
Laetitia de Haas - Strand -ets 1972-Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstmest

Jaartal1972
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen29 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rien Goene - Paradijsvogel kopen? Bied vanaf 750!
Rien Goene - ParadijsvogelBeeld / Object

Geplaatst doorArtandDesignonline

TechniekBrons
Afmetingen50 cm x 24 cm x 12 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Philip Wiesman - Ets, Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Philip Wiesman - Ets, Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen25.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Marjan Jaspers - Klaprozen kopen? Bied vanaf 75!
Marjan Jaspers - KlaprozenGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
Afmetingen82 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Douwe Jan van der Zweep - Duttende man bij viskom kopen? Bied vanaf 20!
Douwe Jan van der Zweep - Duttende man bij viskomGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorbellarte

TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Marjan Jaspers - Zeefdruk, Klaprozen-IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal2003
Afmetingen101 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan den Hengst - C5231-2, Oudezijds Kolk, Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!
Jan den Hengst - C5231-2, Oudezijds Kolk, AmsterdamTekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

TechniekAquarel
Afmetingen53 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Sebo Detmers - Kwakelbrug Edam | tekening - ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Sebo Detmers - Kwakelbrug Edam | tekening - ingelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doortakamine

TechniekPotlood
Afmetingen60.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan den Hengst - Stadsgezicht Amsterdam , zicht op de Schreierstoren aan de Geldersekade kopen? Bied vanaf 75!
Jan den Hengst - Stadsgezicht Amsterdam , zicht op de Schreierstoren aan de GeldersekadeTekening / Aquarel

Geplaatst doorRS1

TechniekAquarel
Afmetingen45 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Dick van Luijn - Rivierbedding 1977 kopen? Bied vanaf 55!
Dick van Luijn - Rivierbedding 1977Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1977
TechniekPotlood
Afmetingen40 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harmen Meurs - Stadsgezicht kopen? Bied vanaf 150!
Harmen Meurs - StadsgezichtTekening / Aquarel

Geplaatst doorBobScholteArt

TechniekPotlood
Afmetingen22 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Engelbert L'Hoëst - Gouache, Personage - Ingelijst kopen? Bied vanaf 250!
Engelbert L'Hoëst - Gouache, Personage - IngelijstTekening / Aquarel

Geplaatst doorVeilingmeester

TechniekGouache
Afmetingen52.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rien Goene - Pianist kopen? Bied vanaf 395!
Rien Goene - PianistBeeld / Object

TechniekGips
Afmetingen28 cm x 32 cm x 10 cm (h x b x d)
Gewicht2450 g
GesigneerdHandgesigneerd
Rien Goene - Wachter kopen? Bied vanaf 750!
Rien Goene - WachterBeeld / Object

Jaartal1972
TechniekIJzer
Afmetingen50 cm x 20 cm x 14 cm (h x b x d)
Gewicht7900 g
Laetitia de Haas - Ets, Museumtuin kopen? Bied vanaf 35!
Laetitia de Haas - Ets, MuseumtuinGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen41.5 cm x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laetitia de Haas - Ets, Terras kopen? Bied vanaf 35!
Laetitia de Haas - Ets, TerrasGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen51.5 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laetitia de Haas - Ets, Museumtuin in winter kopen? Bied vanaf 35!
Laetitia de Haas - Ets, Museumtuin in winterGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen26 cm x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Laetitia de Haas - Ets, Avondtuin kopen? Bied vanaf 35!
Laetitia de Haas - Ets, AvondtuinGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1988
TechniekEts
Afmetingen32 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Dick van Luijn - Het Grafisch Werk, genumm, met prent & 1x met 4 x houtgrav. & 'Trappen'ingelijstKunstboeken

Geplaatst doorMiles

Jaartal1939
TechniekBoek met Originele Grafiek
Afmetingen21.5 cm x 15.5 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Laetitia de Haas - Huis aan de Vecht kopen? Bied vanaf 35!
Laetitia de Haas - Huis aan de VechtGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJvanvlijmen

Jaartal1990
Afmetingen51 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laetitia de Haas - Hortensiatuin kopen? Bied vanaf 1500!
Laetitia de Haas - HortensiatuinSchilderij

Geplaatst doorYvetteBelinda

Afmetingen61 cm x 96 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laetitia de Haas - Voorjaarstafel kopen? Bied vanaf 1500!
Laetitia de Haas - VoorjaarstafelSchilderij

Geplaatst doorYvetteBelinda

Afmetingen56 cm x 86 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laetitia de Haas - Herfst kopen? Bied vanaf 1500!
Laetitia de Haas - HerfstSchilderij

Geplaatst doorYvetteBelinda

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mark Visione - three graces kopen? Bied vanaf 20!
Mark Visione - three gracesGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorimre9

TechniekEts
Afmetingen60 cm x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Wim Jonkman - Litho "Reciprook" kopen? Bied vanaf 35!
Wim Jonkman - Litho "Reciprook"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorCello1

Jaartal1982
TechniekLitho
Afmetingen66 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Pieter d' Hont - Rotary Utrecht, Ruiter te paard kopen? Bied vanaf 100!
Pieter d' Hont - Rotary Utrecht, Ruiter te paardPenningen

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1963
TechniekPenning
Afmetingen9.5 cm x 9.5 cm (h x b)
Jan den Hengst - straatje in Bonefacio (Zuid Corsica) kopen? Bied vanaf 125!
Jan den Hengst - straatje in Bonefacio (Zuid Corsica)Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstkamerZuidoost

TechniekAquarel
Afmetingen64 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te Amsterdam kopen? Bied vanaf 110!
Jan den Hengst - Aquarel - Torensluis te AmsterdamTekening / Aquarel

Geplaatst doordot64

TechniekAquarel
Afmetingen48 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Laetitia de Haas - Place de la Fontaine kopen? Bied vanaf 50!
Laetitia de Haas - Place de la FontaineGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorruud-dj

Jaartal1994
TechniekEts
Afmetingen42 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Theo van de Vathorst - Penning Dienst Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting (ROVU) kopen? Bied vanaf 95!
Theo van de Vathorst - Penning Dienst Ruimtelijke Ordening en Volkshuisvesting (ROVU)Penningen

Geplaatst doorPensioenman

Jaartal1978
TechniekPenning
Afmetingen6.0 cm x 6.0 cm (h x b)
Johannes van Bijsterveld - C3427-3, Giethoorn in de winter kopen? Bied vanaf 25!
Johannes van Bijsterveld - C3427-3, Giethoorn in de winterSchilderij

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen82 cm x 92 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - Olieverf kopen? Bied vanaf 375!
Willem Witjens - Sluisje bij Breukelen in de Winter - OlieverfSchilderij

Geplaatst doormameren

Afmetingen31 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst
Johan Ponsioen - Boerderij in de Winter - Ets kopen? Bied vanaf 75!
Johan Ponsioen - Boerderij in de Winter - EtsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormameren

TechniekEts
Afmetingen18 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets kopen? Bied vanaf 175!
Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - EtsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormameren

TechniekEts
Afmetingen34 cm x 37 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Machiel Brandenburg - mooi schilderij met bloemen kopen? Bied vanaf 30!
Machiel Brandenburg - mooi schilderij met bloemenSchilderij

Geplaatst doorSanPoelie

Afmetingen74 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Wout Maters - Abstracte compositie, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 695!
Wout Maters - Abstracte compositie, bronzen beeldBeeld / Object

Geplaatst doorRosser

TechniekBrons
Afmetingen13 cm x 20 cm x 12 cm (h x b x d)
Gewicht2000 g
GesigneerdHandgesigneerd
Marjan Jaspers - Krijttekening: Cyclanthera explodens - 1999Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Jaartal1999
TechniekPastel/Krijt
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Harry van der Wee - Olieverf op doek: 'Verlaten gebied' kopen? Bied vanaf 175!
Harry van der Wee - Olieverf op doek: 'Verlaten gebied'Schilderij

Geplaatst doorKiewitKunst

Afmetingen52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Leonard Pieter Versteeg - B9073, Kerk centrum Hilversum, Torenstraat kopen? Bied vanaf 100!
Leonard Pieter Versteeg - B9073, Kerk centrum Hilversum, TorenstraatSchilderij

Geplaatst doorMarsmeijer

Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Mark Visione - The Bachelor Dreams of his Bride kopen? Bied vanaf 25!
Mark Visione - The Bachelor Dreams of his BrideGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorHenneke

TechniekEts/Aquatint
Afmetingen73 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Hubert P. Sluis - Glazen fles met bloemen - houtsnede kopen? Bied vanaf 45!
Hubert P. Sluis - Glazen fles met bloemen - houtsnedeGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorMiles

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen44 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Rien Goene - Naaktstudie 1954 kopen? Bied vanaf 450!
Rien Goene - Naaktstudie 1954Schilderij

Jaartal1954
Afmetingen56 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Mark Visione - good snake/bad snake II kopen? Bied vanaf 25!
Mark Visione - good snake/bad snake IIGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorimre9

TechniekEts
Afmetingen57 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mark Visione - Handbeschilderd reliëf op board : 'Grace' - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 95!
Mark Visione - Handbeschilderd reliëf op board : 'Grace' - Ingelijst (Zeer groot)Schilderij

Geplaatst doorD-Art

Afmetingen125 cm x 95 cm (h x b)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Charles Donker - Litho: Jonge vrouw in een landschap kopen? Bied vanaf 55!
Charles Donker - Litho: Jonge vrouw in een landschapGrafiek (handgesigneerd)

TechniekLitho
Afmetingen40 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst