Philip Wiesman - Lommerrijke omgeving met automobiel - Ets
Omschrijving
Philip Wiesman (1946)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1976
Techniek
Ets
Drager
Papier
Stijl
Realistisch
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
24 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
8/120
Ets door Philip Wiesman Voorstelling van een lommerrijke omgeving met een automobiel Losbladig, beeldmaat 24x20, bladmaat 46x37 Gesigneerd en gedateerd in potlood l.o.: 'Philip Wiesman '76' Genummerd in potlood r.o.: '8/120' Herkomst: Kunstmarkt Utrecht 1977 (omslagdetail aanwezig)
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Zeer Goed
Tot 5 kg.
€ 13,00
Naar België
€ 20,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00