Philip Wiesman - Lommerrijke omgeving met automobiel - Ets

Philip Wiesman - Lommerrijke omgeving met automobiel - Ets kopen? Bied vanaf 70!
Philip Wiesman - Lommerrijke omgeving met automobiel - Ets kopen? Bied vanaf 70!Philip Wiesman - Lommerrijke omgeving met automobiel - Ets kopen? Bied vanaf 70!Philip Wiesman - Lommerrijke omgeving met automobiel - Ets kopen? Bied vanaf 70!Philip Wiesman - Lommerrijke omgeving met automobiel - Ets kopen? Bied vanaf 70!Philip Wiesman - Lommerrijke omgeving met automobiel - Ets kopen? Bied vanaf 70!Philip Wiesman - Lommerrijke omgeving met automobiel - Ets kopen? Bied vanaf 70!Philip Wiesman - Lommerrijke omgeving met automobiel - Ets kopen? Bied vanaf 70!Philip Wiesman - Lommerrijke omgeving met automobiel - Ets kopen? Bied vanaf 70!Philip Wiesman - Lommerrijke omgeving met automobiel - Ets kopen? Bied vanaf 70!
  • Philip Wiesman (1946)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1976
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 24 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 8/120
Ets door Philip Wiesman
Voorstelling van een lommerrijke omgeving met een automobiel
Losbladig, beeldmaat 24x20, bladmaat 46x37
Gesigneerd en gedateerd in potlood l.o.: 'Philip Wiesman '76'
Genummerd in potlood r.o.: '8/120'
Herkomst: Kunstmarkt Utrecht 1977 (omslagdetail aanwezig)

Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00

Philip Wiesman (1946)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  lenteman
3512 verkochte items
Alle items (58)
20 cm
24 cm