Wilhelmus L. Wijmans (1888-1976)
Voorjaar roeiboot in rietkraag
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 39 x 50 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |