Miles
  3. Ervaren verkoper
  5. Miles

Miles

Lid sinds 2015 / Amsterdam, Nederland

204 aangeboden items / 2417 verkochte items

Auguste Rodin - Fotoregistratie (hardcover) & gids Burghers of Calais kopen? Bied vanaf 50!
Auguste Rodin (1840-1917) Frans Fotoregistratie (hardcover) & gids Burghers of Calais
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 50
Jan Latinne - gesigneerde hardcover (met tekening) & lijvige gids 2001 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Latinne (1936) Belgisch gesigneerde hardcover (met tekening) & lijvige gids 2001
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 22.5 cm (h x b)
€ 50
Emil Nolde - 3 catalogi kopen? Bied vanaf 50!
Emil Nolde (1867-1956) Duits 3 catalogi
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 22.5 cm (h x b)
€ 50
Willem Dooijewaard - 3 boeken Jacob en Willem Dooijewaard kopen? Bied vanaf 50!
Willem Dooijewaard (1892-1980) Nederlands 3 boeken Jacob en Willem Dooijewaard
Techniek Hardcover
Afmetingen 37.5 x 27.5 cm (h x b)
€ 50
Arie Zwart - monografie hardcover kopen? Bied vanaf 40!
Arie Zwart (1903-1981) Nederlands monografie hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Paul de Nooijer - Losing one's head > gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Paul de Nooijer (1943) Nederlands Losing one's head > gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 25 x 22 cm (h x b)
€ 40
Willem Witsen - hardcover en 3 andere boekwerken kopen? Bied vanaf 75!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands hardcover en 3 andere boekwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
€ 75
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg - Oeuvrecatalogus/monografie - 1e druk 2000 kopen? Bied vanaf 65!
Johannes Christiaan Karel Klinkenberg (1852-1924) Nederlands Oeuvrecatalogus/monografie - 1e druk 2000
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 22 cm (h x b)
€ 65
Jan Mesker - verkoopster op een zonnige rommelmarkt (Den Haag) - litho naar Theo Mesker kopen? Bied vanaf 60!
Jan Mesker (1843-1890) Nederlands verkoopster op een zonnige rommelmarkt (Den Haag) - litho naar Theo Mesker
Techniek Overig
Afmetingen 27 x 21 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Arturo - 2 grote zeefdrukken kopen? Bied vanaf 60!
Arturo (1954) Nederlands 2 grote zeefdrukken
Afmetingen 88 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Auke Hettema - Elfstedentocht 1985 kopen? Bied vanaf 125!
Auke Hettema (1927-2004) Nederlands Elfstedentocht 1985
Techniek Gips
Afmetingen 25 x 14 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1100 g
€ 125
Gerrit N. Woudt - Schweiberg, Zuid-Limburg - - Fraaie zuurvrije inlijsting kopen? Bied vanaf 100!
Gerrit N. Woudt (1911-1983) Nederlands Schweiberg, Zuid-Limburg - - Fraaie zuurvrije inlijsting
Techniek Aquarel
Afmetingen 61 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Albert Hahn - Johan Braakensiek, ingelijste litho & extra prent door Louis Raemakers kopen? Bied vanaf 75!
Albert Hahn (1894-1953) Nederlands Johan Braakensiek, ingelijste litho & extra prent door Louis Raemakers
Techniek Litho
Afmetingen 49 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Gerhard Richter - Documenta erwerbungen Neue Galerie 2002 (beeld: 'Oldenburg' 1982) kopen? Bied vanaf 250!
Gerhard Richter (1932) Duits Documenta erwerbungen Neue Galerie 2002 (beeld: 'Oldenburg' 1982)
Techniek Offset
Afmetingen 85 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Anneke van Brussel - 1 hardcover, gesigneerd en genummerd & 1 gids & extra kopen? Bied vanaf 50!
Anneke van Brussel (1949) Nederlands 1 hardcover, gesigneerd en genummerd & 1 gids & extra
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 17.5 cm (h x b)
€ 50
Alphons Freijmuth - hardcover met omslag - gesigneerd, 1998 - kopen? Bied vanaf 50!
Alphons Freijmuth (1940) Nederlands hardcover met omslag - gesigneerd, 1998 -
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 50
Paula Sluiter - Uil op muizenjacht - grote ets - oplage 50 kopen? Bied vanaf 125!
Paula Sluiter (1903-1993) Nederlands Uil op muizenjacht - grote ets - oplage 50
Techniek Ets
Afmetingen 38.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Cesar Domela - map en 2 boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Cesar Domela (1900-1992) Nederlands Frans map en 2 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 50
Miep de Leeuwe - 2 boekwerken, 1x gesigneerd in 2002 kopen? Bied vanaf 50!
Miep de Leeuwe (1912-2006) Nederlands 2 boekwerken, 1x gesigneerd in 2002
Techniek Softcover
Afmetingen 25.5 x 22.5 cm (h x b)
€ 50
Piet Mondriaan - 3 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Piet Mondriaan (1872-1944) Nederlands 3 boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 50
Jacob Maris - 2 boeken en 1 ets kopen? Bied vanaf 95!
Jacob Maris (1837-1899) Nederlands 2 boeken en 1 ets
Techniek Softcover
Afmetingen 27.5 x 22 cm (h x b)
€ 95
Jacob van Ruisdael - 4 boeken (3 hardcovers) kopen? Bied vanaf 60!
Jacob van Ruisdael (1628-1682) Nederlands 4 boeken (3 hardcovers)
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 24 cm (h x b)
€ 60
Willem van Leusden - Utrecht, bij Flora's hof - ets, genummerde proefdruk kopen? Bied vanaf 90!
Willem van Leusden (1886-1974) Nederlands Utrecht, bij Flora's hof - ets, genummerde proefdruk
Techniek Ets
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Carel Willink - 5 catalogi en 2 gidsen, allebei gesigneerd door Sylvia Willink kopen? Bied vanaf 65!
Carel Willink (1900-1983) Nederlands 5 catalogi en 2 gidsen, allebei gesigneerd door Sylvia Willink
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
€ 65
Ines de Booy - keramische schaal - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 30!
Ines de Booy (1950) Nederlands keramische schaal - handgesigneerd
Afmetingen 2 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Louis Chalon - Circe (Kirke) - 1888 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Louis Chalon (1862-1915) Frans Circe (Kirke) - 1888 - mooi ingelijst
Techniek Gravure
Afmetingen 24 x 18.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Peter van Dongen - Rampokan Celebes & Rampokan Java & extra Max Havelaar kopen? Bied vanaf 50!
Peter van Dongen (1966) Nederlands Rampokan Celebes & Rampokan Java & extra Max Havelaar
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 22.5 cm (h x b)
€ 50
Karel Gomes - Cees Bantzinger (ingelijst) 2x Willem Klijn en 7 anderen kopen? Bied vanaf 100!
Karel Gomes (1930-2016) Nederlands Cees Bantzinger (ingelijst) 2x Willem Klijn en 7 anderen
Techniek Potlood
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Jean-Charles de Castelbajac - tekening met opdracht van deze modeontwerper kopen? Bied vanaf 125!
Jean-Charles de Castelbajac (1949) Frans tekening met opdracht van deze modeontwerper
Techniek Hardcover
Afmetingen 22 x 16 cm (h x b)
€ 125
J.W. Bilders - Gezicht bij Ootmarsum op de weg naar Almelo met 2 wandelaars kopen? Bied vanaf 350!
J.W. Bilders (1811-1890) Nederlands Gezicht bij Ootmarsum op de weg naar Almelo met 2 wandelaars
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 45 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Theo Elfrink - en Jan Hein van Rooij - 2 ingelijste kleuretsen - Roisin-Hauts Pays (FR) kopen? Bied vanaf 90!
Theo Elfrink (1923-2014) Nederlands en Jan Hein van Rooij - 2 ingelijste kleuretsen - Roisin-Hauts Pays (FR)
Techniek Ets
Afmetingen 31 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Marcello Cassinari Vettor - Cavallo - grote litho, oplage 53/150 kopen? Bied vanaf 75!
Marcello Cassinari Vettor (1930) Italiaans Cavallo - grote litho, oplage 53/150
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
René Daniëls - 2 gidsen van Abbemuseum: 1986/1994 & N-Brabant 1970-1985 kopen? Bied vanaf 50!
René Daniëls (1950) Nederlands 2 gidsen van Abbemuseum: 1986/1994 & N-Brabant 1970-1985
Techniek Softcover
€ 50
Leon Adriaans - hardcover, gesigneerd door de samensteller Thom Mercuur kopen? Bied vanaf 50!
Leon Adriaans (1944-2004) Nederlands hardcover, gesigneerd door de samensteller Thom Mercuur
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
€ 50
Herbert Fiedler - 3 boekwerken en een krantenartikel (1982) kopen? Bied vanaf 50!
Herbert Fiedler (1891-1962) Duits Nederlands 3 boekwerken en een krantenartikel (1982)
Techniek Hardcover
Afmetingen 14.5 x 14.5 cm (h x b)
€ 50
Abe Gerlsma - (schaarse) biografie & 2 gidsen kopen? Bied vanaf 75!
Abe Gerlsma (1909-2012) Nederlands (schaarse) biografie & 2 gidsen
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 25 cm (h x b)
€ 75
Charley Toorop - 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Charley Toorop (1891-1955) Nederlands 3 boekwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 23 x 22 cm (h x b)
€ 50
Henk Lassche - 2 hardcovers, uit 1993 en 2011 kopen? Bied vanaf 55!
Henk Lassche (1948) Nederlands 2 hardcovers, uit 1993 en 2011
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 25 cm (h x b)
€ 55
Nico Koster - 2 boeken kopen? Bied vanaf 40!
Nico Koster (1940) Nederlands 2 boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 40
Andre Volten - 3 boekwerken, uit 2022 / 2000 / 1966 kopen? Bied vanaf 50!
Andre Volten (1925-2002) Nederlands 3 boekwerken, uit 2022 / 2000 / 1966
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 50
Rik Wouters - monografie hardcover & gids 1988 kopen? Bied vanaf 50!
Rik Wouters (1882-1916) Belgisch monografie hardcover & gids 1988
Techniek Hardcover
€ 50
Techniek Hardcover
Afmetingen 26 x 26 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Boudewijn Buch - 5 boeken: o.a. omtrent grafreizen & de biografie kopen? Bied vanaf 65!
Boudewijn Buch (1948-2002) Nederlands 5 boeken: o.a. omtrent grafreizen & de biografie
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen