Het blad is met 2 plakkers bovenaan bevestigd op papier. Gesigneerd op het lithoblad, genummerd op het onderblad. Tevens stempel achterzijde met Gijzen's adres en het oplagenr. 59 in potlood. Achter glas, in een aluminium lijst. Let op: Verzending buitenland zonder lijst/het blad gerold in een koker. Wordt uitstekend verpakt, het glas is echter niet verzekerd.
Bij verzending blijft glasbreuk het risico van de koper.
Goed
In goede, gebruikte staat. Zeer lichte stipjes foxing.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 22,50
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 20,00