Jac Gijzen - abstracte litho - oplage 100

Jac Gijzen - abstracte litho - oplage 100 kopen? Bied vanaf 75!
Jac Gijzen - abstracte litho - oplage 100 kopen? Bied vanaf 75!Jac Gijzen - abstracte litho - oplage 100 kopen? Bied vanaf 75!Jac Gijzen - abstracte litho - oplage 100 kopen? Bied vanaf 75!Jac Gijzen - abstracte litho - oplage 100 kopen? Bied vanaf 75!Jac Gijzen - abstracte litho - oplage 100 kopen? Bied vanaf 75!Jac Gijzen - abstracte litho - oplage 100 kopen? Bied vanaf 75!Jac Gijzen - abstracte litho - oplage 100 kopen? Bied vanaf 75!
  • Jac Gijzen (1956)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Litho
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 68 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 59/100

Het blad is met 2 plakkers bovenaan bevestigd op papier.
Gesigneerd op het lithoblad, genummerd op het onderblad.
Tevens stempel achterzijde met Gijzen's adres en het oplagenr. 59 in potlood.
Achter glas, in een aluminium lijst.
Let op:
Verzending buitenland zonder lijst/het blad gerold in een koker.
Wordt uitstekend verpakt, het glas is echter niet verzekerd.
Bij verzending blijft glasbreuk het risico van de koper.
In goede, gebruikte staat. Zeer lichte stipjes foxing.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 22,50
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 20,00

Jac Gijzen (1956)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Miles
2435 verkochte items
Alle items (196)
53 cm
68 cm
50 cm
65 cm