5. Jac Gijzen

Jac Gijzen (1956)

10 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (10 x Favoriet)

Jac GIJZEN (Oudenbosch 1956)

10 aangeboden items van deze kunstenaar

Jac Gijzen - Olieverf op doek | 'Een afgebroken verlangen 3' | 1989 (Groot werk) kopen? Bied vanaf 1200!

Jac Gijzen - Olieverf op doek | 'Een afgebroken verlangen 3' | 1989 (Groot werk)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1989
Afmetingen132 cm x 97 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jac Gijzen - Olieverf op doek | 'Een afgebroken verlangen 4' | 1989 (Groot werk) kopen? Bied vanaf 1200!

Jac Gijzen - Olieverf op doek | 'Een afgebroken verlangen 4' | 1989 (Groot werk)

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1989
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jac Gijzen - olieverf op doek - zonder titel - uniek werk kopen? Bied vanaf 350!

Jac Gijzen - olieverf op doek - zonder titel - uniek werk

Geplaatst doorJJvanWijk

Afmetingen44 cm x 44 cm (h x b)
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorJJvanWijk

IngelijstIngelijst
Jac Gijzen - olieverf op doek | 'Zonder titel' | 1995 kopen? Bied vanaf 400!

Jac Gijzen - olieverf op doek | 'Zonder titel' | 1995

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1995
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jac Gijzen - olieverf op doek | 'Zonder titel' | 1993 kopen? Bied vanaf 400!

Jac Gijzen - olieverf op doek | 'Zonder titel' | 1993

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1993
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jac Gijzen - olieverf op doek | 'Nacht Licht' | 1995 kopen? Bied vanaf 400!

Jac Gijzen - olieverf op doek | 'Nacht Licht' | 1995

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1995
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Geplaatst doorJJvanWijk

Jaartal1993
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
Jac Gijzen - olieverf op doek - zonder titel - uniek werk kopen? Bied vanaf 375!

Geplaatst doorJJvanWijk

IngelijstIngelijst
Jac Gijzen - met de hand bewerkte litho | 'Zonder titel' kopen? Bied vanaf 60!

Jac Gijzen - met de hand bewerkte litho | 'Zonder titel'

Geplaatst doorJJvanWijk

TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen30 cm x 22 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst