Miles
  3. Ervaren verkoper
  5. Miles

Miles

Lid sinds 2015 / Amsterdam, Nederland

202 aangeboden items / 2417 verkochte items

Dirkje Kuik - Haanstra studie - kleurenlitho oplage 2/5 - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Dirkje Kuik (1929-2008) Nederlands Haanstra studie - kleurenlitho oplage 2/5 - ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 72 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Gerd Renshof - catalogus 1998 Genève - gesigneerd, oplage 32 (handwerk) kopen? Bied vanaf 50!
Gerd Renshof (1959) Nederlands catalogus 1998 Genève - gesigneerd, oplage 32 (handwerk)
Techniek Hardcover
Afmetingen 23 x 21 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Tiong Ang - werk uit de periode Rijksacademie (1988-1990) kopen? Bied vanaf 350!
Tiong Ang (1961) Indonesisch Nederlands werk uit de periode Rijksacademie (1988-1990)
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Jo Vergeer - Oud Testamentische scene - olieverf op linnen kopen? Bied vanaf 295!
Jo Vergeer (1894-1969) Nederlands Oud Testamentische scene - olieverf op linnen
Afmetingen 76 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Anne Feddema - Hardcover boek - gesigneerd met uitgebreide opdracht in 2014 kopen? Bied vanaf 45!
Anne Feddema (1961) Nederlands Hardcover boek - gesigneerd met uitgebreide opdracht in 2014
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Kees van Dongen - 2 boekwerken: - De grote ogen (2010) - Boymans (1990) kopen? Bied vanaf 50!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans 2 boekwerken: - De grote ogen (2010) - Boymans (1990)
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Borek Sipek - 2 hardcovers kopen? Bied vanaf 40!
Borek Sipek (1949) Nederlands Tsjechisch 2 hardcovers
Techniek Hardcover
Afmetingen 22 x 14 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Ger Boosten - en Wiel Kusters: 5 boekwerken & gesigneerde kaart Pier Pennings kopen? Bied vanaf 50!
Ger Boosten (1947) Nederlands en Wiel Kusters: 5 boekwerken & gesigneerde kaart Pier Pennings
Techniek Softcover
Afmetingen 30 x 22 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 32.5 x 24 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 29 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Gerti Bierenbroodspot - 3 catalogi, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Gerti Bierenbroodspot (1940) Nederlands 3 catalogi, 1x gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Philip Akkerman - 4 boeken: 2010,2011, 2001 (gesigneerd),1992. kopen? Bied vanaf 65!
Philip Akkerman (1957) Nederlands 4 boeken: 2010,2011, 2001 (gesigneerd),1992.
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 14 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Marinus Fuit - monumentale hardcover monografie - gesigneerd in 2007 kopen? Bied vanaf 60!
Marinus Fuit (1934) Nederlands monumentale hardcover monografie - gesigneerd in 2007
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 24.5 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Rob Voerman - 2 boekwerken kopen? Bied vanaf 60!
Rob Voerman (1966) Nederlands 2 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Hans van Dokkum - linosnede & ets - (2x jubileum) kopen? Bied vanaf 60!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands linosnede & ets - (2x jubileum)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 25 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Aart Klein - Kampen - handgesigneerde silverprint - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 295!
Aart Klein (1909-2001) Nederlands Kampen - handgesigneerde silverprint - fraai ingelijst
Techniek Silverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen 46 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Raquel Maulwurf - 2 boeken: 2010 & 2011 kopen? Bied vanaf 50!
Raquel Maulwurf (1975) Nederlands Spaans 2 boeken: 2010 & 2011
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Carl Larsson - 2 boeken: uit 1921 & 1976 kopen? Bied vanaf 40!
Carl Larsson (1853-1919) Zweeds 2 boeken: uit 1921 & 1976
Techniek Softcover
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Nico Molenkamp - monografie 1978 > gesigneerd < kopen? Bied vanaf 40!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands monografie 1978 > gesigneerd <
Techniek Softcover
Afmetingen 25.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Willem Brauck - "Bal Masqué" - abstracte gouache - zuurvrij ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Willem Brauck (1946-2014) Nederlands "Bal Masqué" - abstracte gouache - zuurvrij ingelijst
Techniek Gouache
Afmetingen 55 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Hans Aarsman - 4 boeken kopen? Bied vanaf 50!
Hans Aarsman (1951) Nederlands 4 boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Ans Wortel - 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 40!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands 3 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 30 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Max Nauta - Boek, gesigneerd en genummerd, met unieke foto met Churchill- kopen? Bied vanaf 75!
Max Nauta (1896-1957) Nederlands Boek, gesigneerd en genummerd, met unieke foto met Churchill-
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Raoul Hynckes - Meiregen 1925 - met 14 illustraties van Hynckes kopen? Bied vanaf 60!
Raoul Hynckes (1893-1973) Belgisch Nederlands Meiregen 1925 - met 14 illustraties van Hynckes
Techniek Hardcover
Afmetingen 27.5 x 20 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Salvador Dali - 2 hardcovers, waarvan 1 met een kleurenlitho (31x44 cm) kopen? Bied vanaf 100!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans 2 hardcovers, waarvan 1 met een kleurenlitho (31x44 cm)
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Wouter Stips - 2 boeken (2005 & 2008) kopen? Bied vanaf 40!
Wouter Stips (1944) Nederlands 2 boeken (2005 & 2008)
Techniek Hardcover
Afmetingen 24 x 31 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Ton Schulten - 2 hardcovers, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Ton Schulten (1938) Nederlands 2 hardcovers, 1x gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 25 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Jeroen Henneman - 4 boeken/gidsen & groot ingelijst werk kopen? Bied vanaf 90!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands 4 boeken/gidsen & groot ingelijst werk
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 18 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Diverse kunstenaars - Cobra 3x - o.a. monumentale hardcover kopen? Bied vanaf 50!
Diverse kunstenaars Cobra 3x - o.a. monumentale hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Hannes Kuiper - gesigneerd met een tekening- schaars boek kopen? Bied vanaf 65!
Hannes Kuiper (1942) Nederlands gesigneerd met een tekening- schaars boek
Techniek Softcover
Afmetingen 27 x 22 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Willem van Veldhuizen - Marcel Breuer's Wassily stoel (1925) - litho - handgesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Willem van Veldhuizen (1954) Nederlands Marcel Breuer's Wassily stoel (1925) - litho - handgesigneerd en ingelijst
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Ad Dekkers - door Carel Blotkamp kopen? Bied vanaf 60!
Ad Dekkers (1938-1974) Nederlands door Carel Blotkamp
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 18.5 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Barnett Newman - 2 catalogi en 1x Brice Marden kopen? Bied vanaf 65!
Barnett Newman (1905-1970) Amerikaans 2 catalogi en 1x Brice Marden
Techniek Softcover
Afmetingen 32 x 25.5 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Koh Sang Woo - ' 20 years ' uit 2020 kopen? Bied vanaf 40!
Koh Sang Woo (1978) Amerikaans Zuid-Koreaans ' 20 years ' uit 2020
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Frans Molenaar - 3 boeken, 2x gesigneerd! & extra kopen? Bied vanaf 70!
Frans Molenaar (1940-2015) Nederlands 3 boeken, 2x gesigneerd! & extra
Techniek Hardcover
Afmetingen 27 x 22 cm (h x b)
€ 70
Direct kopen
Nico van Stralen - Gesigneerde hardcover kopen? Bied vanaf 50!
Nico van Stralen (1940) Nederlands Gesigneerde hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Corstiaan de Vries - 2 identieke boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Corstiaan de Vries (1936-2008) Nederlands 2 identieke boeken, 1x gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Aki Kuroda - Monografie (Maeght) met 2 dubbelpagina-kleurenlitho's kopen? Bied vanaf 65!
Aki Kuroda (1944) Japans Monografie (Maeght) met 2 dubbelpagina-kleurenlitho's
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Melle Oldeboerrigter - 3 boeken, o.a. monografie en 1x handgenummerd kopen? Bied vanaf 50!
Melle Oldeboerrigter (1908-1976) Nederlands 3 boeken, o.a. monografie en 1x handgenummerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Ed van der Elsken - La Douceur de Vivre __ en 4 andere boeken kopen? Bied vanaf 250!
Ed van der Elsken (1925-1990) Nederlands La Douceur de Vivre __ en 4 andere boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
€ 250
Direct kopen
Hans Landsaat - monografie 2013 > gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Hans Landsaat (1935) Nederlands monografie 2013 > gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 30.5 x 20 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Wim Hofman - Gesigneerde hardcover: De Kleine Hofman kopen? Bied vanaf 45!
Wim Hofman (1941) Nederlands Gesigneerde hardcover: De Kleine Hofman
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 22 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Sal Meijer - 5 boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Sal Meijer (1877-1965) Nederlands 5 boekwerken
Techniek Hardcover
Afmetingen 17 x 11 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen