Auke Hettema - abstract landschap - tekening 1988

Auke Hettema - abstract landschap - tekening 1988 kopen? Bied vanaf 150!
Auke Hettema - abstract landschap - tekening 1988 kopen? Bied vanaf 150!Auke Hettema - abstract landschap - tekening 1988 kopen? Bied vanaf 150!Auke Hettema - abstract landschap - tekening 1988 kopen? Bied vanaf 150!Auke Hettema - abstract landschap - tekening 1988 kopen? Bied vanaf 150!
  • Auke Hettema (1927-2004)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1988
Techniek Potlood
Stijl Minimalistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 32 x 47 cm (h x b)
Incl. lijst 52 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Tekeningen Special special.
Zelden aangeboden tekening van de beeldhouwer Hettema.
Bladmaat 32x47 cm.
Het blad is losjes (met 2 plakkers) geplaatst achter passepartout.
Achter glas is in een strakke zwarte aluminium lijst.

Wordt alleen binnen NL verzonden.
Dit item wordt uitstekend verpakt.
Het glas is echter niet verzekerd.
Glasbreuk bij verzending is het risico van de koper.
In goede tot zeer goede gebruikte staat.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 22,50