5. Amsterdamse Kunstwerkgroep

Amsterdamse Kunstwerkgroep

Amsterdamse Kunstenaars Werkgroep AKW

Er worden 17 items van deze kunstenaarsgroep aangeboden.
Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t. kopen? Bied vanaf 55!
Jan Peter van Opheusden - Kleurenzeefdruk z.t.

Geplaatst doorDrost260

Afmetingen90 cm x 58 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971 kopen? Bied vanaf 40!
Willem Snitker - Litho: DMZ serie- 1971

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

TechniekLitho
Afmetingen35 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Peter van Opheusden - UITDAGEND SLAPEND / KLEURLITHO / 80x60cm / SIG kopen? Bied vanaf 25!
Jan Peter van Opheusden - UITDAGEND SLAPEND / KLEURLITHO / 80x60cm / SIG

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Auke Hettema - Ostia Antica kopen? Bied vanaf 39!
Auke Hettema - Ostia Antica

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Jaartal1976
TechniekStift
Afmetingen27 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Snitker - inwijdingsritueel - ets - 1964 - oplage 6 kopen? Bied vanaf 30!
Willem Snitker - inwijdingsritueel - ets - 1964 - oplage 6

Geplaatst doorMiles

Jaartal1964
TechniekEts
Afmetingen27 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets

Geplaatst doorRosser

Jaartal1977
TechniekEts
Afmetingen66 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Peter van Opheusden - Vigdis Gunar's Daughter kopen? Bied vanaf 110!
Jan Peter van Opheusden - Vigdis Gunar's Daughter

Geplaatst doorlaaexpressie

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen62.50 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Peter van Opheusden - Nya Dousika's Woman kopen? Bied vanaf 110!
Jan Peter van Opheusden - Nya Dousika's Woman

Geplaatst doorlaaexpressie

Jaartal1992
TechniekLitho
Afmetingen90 cm x 62.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Peter van Opheusden - Mercedes El Pilar kopen? Bied vanaf 110!
Jan Peter van Opheusden - Mercedes El Pilar

Geplaatst doorlaaexpressie

Jaartal1992
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Peter van Opheusden - Veerle from Brugge kopen? Bied vanaf 110!
Jan Peter van Opheusden - Veerle from Brugge

Geplaatst doorlaaexpressie

Jaartal1992
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Peter van Opheusden - Nya Dousika's Woman kopen? Bied vanaf 135!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen90 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Snitker - Landmarks, met tekening & 2 linogravures kopen? Bied vanaf 70!
Willem Snitker - Landmarks, met tekening & 2 linogravures

Geplaatst doorMiles

Jaartal2010
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jan Peter van Opheusden - Zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 110!
Jan Peter van Opheusden - Zonder titel maar met lijst!

Geplaatst doorKunstbedrijf

Afmetingen101 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jan Peter van Opheusden - Viool kopen? Bied vanaf 40!
Jan Peter van Opheusden - Viool

Geplaatst doorDGVA

Afmetingen77 cm x 79 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Willem Snitker - Park in den winter, tweekleuren kartondruk kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker - Park in den winter, tweekleuren kartondruk

Geplaatst doorRosser

Jaartal1983
TechniekSjabloondruk
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes kopen? Bied vanaf 70!
Willem Snitker - met gesigneerd gedicht van Bertus Aafjes

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1987
TechniekSjabloondruk
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst