5. Amsterdamse Kunstwerkgroep

Amsterdamse Kunstwerkgroep

Amsterdamse Kunstenaars Werkgroep AKW

Jan Peter van Opheusden - Zwarte tulp kopen? Bied vanaf 50!
Jan Peter van Opheusden (1941) Nederlands Zwarte tulp
Afmetingen74 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Jan Peter van Opheusden - Vrouw met zwarte jurk kopen? Bied vanaf 50!
Jan Peter van Opheusden (1941) Nederlands Vrouw met zwarte jurk
Afmetingen64 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Willem Snitker - SIMON kopen? Bied vanaf 58!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands SIMON
TechniekPotlood
Afmetingen64 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 58
Jan Peter van Opheusden - De Danser kopen? Bied vanaf 75!
Jan Peter van Opheusden (1941) Nederlands De Danser
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Jan Peter van Opheusden - Gesigneerd met opdracht: hardcover boek - 1e editie kopen? Bied vanaf 50!
Jan Peter van Opheusden (1941) Nederlands Gesigneerd met opdracht: hardcover boek - 1e editie
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 22 cm (h x b)
€ 50
Willem Snitker - 2 litho's + uitnodiging galerie + handgeschreven brief (12 1/2 huwelijk) kopen? Bied vanaf 49!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands 2 litho's + uitnodiging galerie + handgeschreven brief (12 1/2 huwelijk)
TechniekLitho
Afmetingen35 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Jan Peter van Opheusden - slapend naakt kopen? Bied vanaf 295!
Jan Peter van Opheusden (1941) Nederlands slapend naakt
Afmetingen90 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Willem Snitker - Zonder titel kopen? Bied vanaf 29!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Zonder titel
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen16.3 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 29
Willem Snitker - Horizon kopen? Bied vanaf 28!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Horizon
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen28 x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Willem Snitker - Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets kopen? Bied vanaf 50!
Willem Snitker (1938-2015) Gezicht op Vlooienveld, Haarlemmer Hout, ets
TechniekEts
Afmetingen66 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Willem Snitker - ESPANIA kopen? Bied vanaf 78!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands ESPANIA
TechniekGouache
Afmetingen23 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
€ 78
Willem Snitker - Willem Snitker - abstracte ets uit laatste jaren kopen? Bied vanaf 40!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands Willem Snitker - abstracte ets uit laatste jaren
TechniekEts
Afmetingen24.7 x 19.2 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Willem Snitker - en poëzie van Harry Prenen kopen? Bied vanaf 55!
Willem Snitker (1938-2015) Nederlands en poëzie van Harry Prenen
TechniekSjabloondruk
Afmetingen50 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Auke Hettema - Jan van Hooff kopen? Bied vanaf 400!
Auke Hettema (1927-2004) Nederlands Jan van Hooff
TechniekBrons
Afmetingen44 x 12.5 x 10 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
Johan Jorna - “PAARDJE RIJDEN” kopen? Bied vanaf 198!
Johan Jorna (1930-2016) Nederlands “PAARDJE RIJDEN”
TechniekBrons
Afmetingen22 x 12 x 13 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 198