| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 64 x 48 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 79 x 94 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Potlood |
| Afmetingen | 52 x 66 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Gips |
| Afmetingen | 25 x 14 x 9 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 1100 g |
| Techniek | Hardcover |
| Afmetingen | 30.5 x 25 cm (h x b) |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Afmetingen | 8 x 5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 82 x 102 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 78 x 56 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Acryl |
| Afmetingen | 68 x 59 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 65 x 71 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 79 x 89 cm (h x b) |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Techniek | Zeefdruk |
| Afmetingen | 71 x 65 cm (h x b) |
| Drager | Geschept Papier |
| Techniek | Ets |
| Afmetingen | 25 x 17 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 145 x 95 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Ingelijst | Ingelijst |