Auke Hettema - zeldzaam beeld van de Elfstedentocht 1985
Omschrijving
Auke Hettema (1927-2004)
Type kunstwerk
Beeld / Object
Jaartal
1985
Techniek
Gips
Onderwerp
Sport
Afmetingen
25 x 14 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht
1100 gram
Gesigneerd
Ongesigneerd
Het is bekend dat Hettema een aantal kleine varianten heeft uitgebracht in 1985
naar het bronzen beeld 'De ijsvreter' te Leeuwarden (1966). Dit hier aangeboden beeld is zeldzaam, een 2e heb ik nog steeds niet gevonden. Afgezien van enige verfslijtage is het beeld in goede gebruikte staat, lichte beschadiging sokkel.
Goed
in goede gebruikte staat. De verf heeft slijtschade, de sokkel heeft op een paar plekjes wat minimale schade.
Tot 10 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 19,00