Auke Hettema - zeldzaam beeld van de Elfstedentocht 1985

Auke Hettema - zeldzaam beeld van de Elfstedentocht 1985 kopen? Bied vanaf 125!
Auke Hettema - zeldzaam beeld van de Elfstedentocht 1985 kopen? Bied vanaf 125!Auke Hettema - zeldzaam beeld van de Elfstedentocht 1985 kopen? Bied vanaf 125!Auke Hettema - zeldzaam beeld van de Elfstedentocht 1985 kopen? Bied vanaf 125!Auke Hettema - zeldzaam beeld van de Elfstedentocht 1985 kopen? Bied vanaf 125!Auke Hettema - zeldzaam beeld van de Elfstedentocht 1985 kopen? Bied vanaf 125!Auke Hettema - zeldzaam beeld van de Elfstedentocht 1985 kopen? Bied vanaf 125!Auke Hettema - zeldzaam beeld van de Elfstedentocht 1985 kopen? Bied vanaf 125!
  • Auke Hettema (1927-2004)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 1985
Techniek Gips
Onderwerp Sport
Afmetingen 25 x 14 x 9 cm (h x b x d)
Gewicht 1100 gram
Gesigneerd Ongesigneerd

Het is bekend dat Hettema een aantal  kleine varianten heeft uitgebracht in 1985
naar het bronzen beeld 'De ijsvreter' te Leeuwarden (1966).  Dit hier aangeboden beeld is zeldzaam,  een 2e heb ik nog steeds niet gevonden.
Afgezien van enige verfslijtage is het beeld in goede gebruikte staat, lichte beschadiging sokkel.

in goede gebruikte staat. De verf heeft slijtschade, de sokkel heeft op een paar plekjes wat minimale schade.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 19,00