Miles
  3. Ervaren verkoper
  5. Miles

Miles

Lid sinds 2015 / Amsterdam, Nederland

202 aangeboden items / 2417 verkochte items

Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
€ 175
Direct kopen
Henk Helmantel - 2 hardcovers & magazine Drents Museum kopen? Bied vanaf 45!
Henk Helmantel (1945) Nederlands 2 hardcovers & magazine Drents Museum
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 24 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Maya Wildevuur - olifantje - groot werk - in een kapitale lijst - incl. hardcover boek - kopen? Bied vanaf 295!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 77 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Jeroen Hermkens - 3 boeken, 2x gesigneerd kopen? Bied vanaf 60!
Jeroen Hermkens (1960) Nederlands 3 boeken, 2x gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 27 x 27 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Norbert Grimm - Time - kleurets met reliëfdruk - fraai ingelijst kopen? Bied vanaf 100!
Norbert Grimm (1961) Duits Time - kleurets met reliëfdruk - fraai ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 29 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Walter Vaes - surrealistische voorstelling met figuren - schaarse ets - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Walter Vaes (1882-1958) Belgisch surrealistische voorstelling met figuren - schaarse ets - mooi ingelijst
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Cees Dam - ( gesigneerd ) & Jo Coenen : 2 hardcover monografieën kopen? Bied vanaf 40!
Cees Dam (1932) Nederlands ( gesigneerd ) & Jo Coenen : 2 hardcover monografieën
Techniek Hardcover
Afmetingen 27 x 25.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Joep van Lieshout - & Gert Voorjans: 2 monumentale boeken kopen? Bied vanaf 90!
Joep van Lieshout (1963) Nederlands & Gert Voorjans: 2 monumentale boeken
Techniek Softcover
Afmetingen 29.5 x 24 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Cecile Dreesmann - 2 boeken >allebei gesigneerd< kopen? Bied vanaf 50!
Cecile Dreesmann (1920-1994) Nederlands 2 boeken >allebei gesigneerd<
Techniek Hardcover
Afmetingen 20 x 17 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Jimmy Nelson - Before they pass away - in vrijwel nieuwstaat kopen? Bied vanaf 85!
Jimmy Nelson (1967) Engels Before they pass away - in vrijwel nieuwstaat
Techniek Hardcover
Afmetingen 32.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 85
Direct kopen
Sam Francis - 1 hardcover 1991 & 1 softcover 2021 kopen? Bied vanaf 50!
Sam Francis (1923-1994) Amerikaans 1 hardcover 1991 & 1 softcover 2021
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 26 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Guzzini - ontwerp Luigi Massoni: multi-purpose tray Jolly - in de originele doos kopen? Bied vanaf 75!
Guzzini Italiaans ontwerp Luigi Massoni: multi-purpose tray Jolly - in de originele doos
Afmetingen 24 x 58 x 35 cm (h x b x d)
Gewicht 1700 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 75
Direct kopen
Arne Zuidhoek - 5 boekwerken en 1 originele pentekening/gouache kopen? Bied vanaf 60!
Arne Zuidhoek (1941) Nederlands 5 boekwerken en 1 originele pentekening/gouache
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Constant Permeke - 5 boekwerken Belgische moderne kunst kopen? Bied vanaf 65!
Constant Permeke (1886-1952) Belgisch 5 boekwerken Belgische moderne kunst
Techniek Softcover
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Rob Aussen - Hollands landschap met een vaart - groot en ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Rob Aussen (1938-2024) Nederlands Hollands landschap met een vaart - groot en ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Anton Heyboer - Museum van Bommel van Dam 1984 - ingelijst kopen? Bied vanaf 75!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Museum van Bommel van Dam 1984 - ingelijst
Techniek Offset
Afmetingen 81 x 61 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 53 x 87 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jean-Louis Getaz - "Pays d'Enhaut, le chalet" - kleurenlitho - Zwitserland Schweiz kopen? Bied vanaf 75!
Jean-Louis Getaz (1931-2002) Zwitsers "Pays d'Enhaut, le chalet" - kleurenlitho - Zwitserland Schweiz
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 44 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Piet Klaasse - kleurenlitho Keesje Kruimel - 1962 kopen? Bied vanaf 65!
Piet Klaasse (1918-2001) Nederlands kleurenlitho Keesje Kruimel - 1962
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 53 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Marian Plug - 2 boeken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Marian Plug (1937) Nederlands 2 boeken, 1x gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 21 x 17 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Tjibbe Hooghiemstra - Fotografie (The reading of Space) & 2 gidsen kopen? Bied vanaf 50!
Tjibbe Hooghiemstra (1957) Nederlands Fotografie (The reading of Space) & 2 gidsen
Techniek Softcover
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Martin Monnickendam - 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 45!
Martin Monnickendam (1874-1943) Nederlands 3 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Philippe Halsman - Retrospective: 1e editie hardcover kopen? Bied vanaf 60!
Philippe Halsman (1906-1979) Amerikaans Lets Retrospective: 1e editie hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Adriaan Lubbers - 2x: New York & gids Deurne 1988 kopen? Bied vanaf 40!
Adriaan Lubbers (1892-1954) Nederlands 2x: New York & gids Deurne 1988
Techniek Softcover
Afmetingen 22.5 x 16.5 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Walter Richard Sickert - oeuvrecatalogus schilderijen - 1993 kopen? Bied vanaf 40!
Walter Richard Sickert (1860-1942) Engels oeuvrecatalogus schilderijen - 1993
Techniek Softcover
Afmetingen 28 x 24 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Gavrilla Scorodoomoff - Cupid's Revenge - stippelgravure uit 1779, naar Angelica Kauffmann (1741-1807) kopen? Bied vanaf 150!
Gavrilla Scorodoomoff (1755-1792) Russisch Cupid's Revenge - stippelgravure uit 1779, naar Angelica Kauffmann (1741-1807)
Techniek Overig
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Ernst Barlach - Houtsnede 1923 (Paul Cassirer) & 3 boeken kopen? Bied vanaf 125!
Ernst Barlach (1870-1938) Duits Houtsnede 1923 (Paul Cassirer) & 3 boeken
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 24 x 19 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Geert van Fastenhout - gesigneerd linnen boek kopen? Bied vanaf 50!
Geert van Fastenhout (1935) Nederlands gesigneerd linnen boek
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 24 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Glenn Sorensen - "Reproductie Buddha" - zeefdruk 2008 - (Annet Gelink gallery) kopen? Bied vanaf 65!
Glenn Sorensen (1968) Australisch "Reproductie Buddha" - zeefdruk 2008 - (Annet Gelink gallery)
Afmetingen 41 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Piet van der Hem - Visser bij een ven - zeer groot werk kopen? Bied vanaf 950!
Piet van der Hem (1885-1961) Nederlands Visser bij een ven - zeer groot werk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 74 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 950
Direct kopen
Masha Trebukova - 2 hardcovers - 1x gesigneerd met opdracht & Borzo 2016 kopen? Bied vanaf 50!
Masha Trebukova (1962) Nederlands Russisch 2 hardcovers - 1x gesigneerd met opdracht & Borzo 2016
Techniek Hardcover
Afmetingen 22 x 28.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Rob van Trier - Collage op papier, geplaatst in het monumentale boek 'een gedeeld schildershart' kopen? Bied vanaf 75!
Rob van Trier (1957) Nederlands Collage op papier, geplaatst in het monumentale boek 'een gedeeld schildershart'
Techniek Collage
Afmetingen 28 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Hans Erni - Tekening van een moeder met kind in het boek Israel 1971 kopen? Bied vanaf 100!
Hans Erni (1909-2015) Zwitsers Tekening van een moeder met kind in het boek Israel 1971
Techniek Potlood
Afmetingen 23 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Jan Sierhuis (1928-2023) Nederlands 3 boeken, 1x gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Jan Weissenbruch - Oeuvrecatalogus schilderijen en grafiek kopen? Bied vanaf 60!
Jan Weissenbruch (1822-1880) Nederlands Oeuvrecatalogus schilderijen en grafiek
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Hendrik Willem Mesdag - & Antonio Mancini : 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 60!
Hendrik Willem Mesdag (1831-1915) Nederlands & Antonio Mancini : 3 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 26.5 x 22.5 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Gerard van de Weerd - Gesigneerd boek: Koeien Kunst en Buitenlui kopen? Bied vanaf 40!
Gerard van de Weerd (1952-2022) Nederlands Gesigneerd boek: Koeien Kunst en Buitenlui
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Techniek Softcover
Afmetingen 27.5 x 21 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Paul Permeke - 2 monografieën (1972/1978) kopen? Bied vanaf 50!
Paul Permeke (1918-1990) Belgisch Engels 2 monografieën (1972/1978)
Techniek Hardcover
Afmetingen 23 x 23.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Martin Hardie - The studio window- opdracht voor Mortimer Menpes (1855-1938) kopen? Bied vanaf 65!
Martin Hardie (1875-1952) Engels The studio window- opdracht voor Mortimer Menpes (1855-1938)
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Eric Visser - abstract B19/89 - laatste staat oplage 15 eigen druk 1974 kopen? Bied vanaf 40!
Eric Visser (1947) Nederlands abstract B19/89 - laatste staat oplage 15 eigen druk 1974
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 25 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Jan Bons - Hoera AMERIKA - zeefdruk uit 1967 - vermeld in het standaardwerk uit 2007 kopen? Bied vanaf 150!
Jan Bons (1918-2012) Nederlands Hoera AMERIKA - zeefdruk uit 1967 - vermeld in het standaardwerk uit 2007
Afmetingen 75 x 55 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Maggi Giles - 2 boeken kopen? Bied vanaf 45!
Maggi Giles (1938) Nederlands 2 boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen