Miles
  3. Ervaren verkoper
  5. Miles

Miles

Lid sinds 2015 / Amsterdam, Nederland

202 aangeboden items / 2417 verkochte items

Jan Latinne - gesigneerde hardcover (met tekening) & lijvige gids 2001 kopen? Bied vanaf 50!
Jan Latinne (1936) Belgisch gesigneerde hardcover (met tekening) & lijvige gids 2001
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 22.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Auguste Rodin - Fotoregistratie (hardcover) & gids Burghers of Calais kopen? Bied vanaf 50!
Auguste Rodin (1840-1917) Frans Fotoregistratie (hardcover) & gids Burghers of Calais
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Luc Tuymans - Premonition - tekeningen - Kunstmuseum Bern kopen? Bied vanaf 75!
Luc Tuymans (1958) Belgisch Premonition - tekeningen - Kunstmuseum Bern
Techniek Hardcover
Afmetingen 24.5 x 17.5 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
James Lee Byars - zeer schaarse catalogus: Kunsthalle Bern 1978 kopen? Bied vanaf 100!
James Lee Byars (1932-1997) Amerikaans zeer schaarse catalogus: Kunsthalle Bern 1978
Techniek Softcover
Afmetingen 24.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Gerrit Hendrik Breetvelt - Duinopgang naar het strand kopen? Bied vanaf 150!
Gerrit Hendrik Breetvelt (1896-1982) Nederlands Duinopgang naar het strand
Afmetingen 60 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 32 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Jeroen Buitenman - Hardcover, gesigneerd. kopen? Bied vanaf 65!
Jeroen Buitenman (1973) Nederlands Hardcover, gesigneerd.
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 25 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Rob Aussen - collectie van 9 grote aquarellen naakte vrouwen kopen? Bied vanaf 195!
Rob Aussen (1938-2024) Nederlands collectie van 9 grote aquarellen naakte vrouwen
Techniek Aquarel
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
€ 195
Direct kopen
Ruben Rodriguez - aangemeerd schip - handgekleurde ets kopen? Bied vanaf 20!
Ruben Rodriguez (1955) Amerikaans aangemeerd schip - handgekleurde ets
Techniek Ets
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Cas Oorthuys - Dynamisch Rotterdam, 1959 - omslag Dick Elffers kopen? Bied vanaf 100!
Cas Oorthuys (1908-1975) Nederlands Dynamisch Rotterdam, 1959 - omslag Dick Elffers
Techniek Hardcover
Afmetingen 30.5 x 27.5 cm (h x b)
€ 100
Direct kopen
Reinier Kamphuis - gesigneerd boekwerk kopen? Bied vanaf 40!
Reinier Kamphuis (1951) Nederlands gesigneerd boekwerk
Techniek Softcover
Afmetingen 27 x 20 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Anton Pieck - 16 ill. in Franz Schubert (1933) & 2 handgesigneerde boeken kopen? Bied vanaf 75!
Anton Pieck (1895-1987) Nederlands 16 ill. in Franz Schubert (1933) & 2 handgesigneerde boeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Edmond Wingen - Zomers Limburgs platteland 1955 kopen? Bied vanaf 165!
Edmond Wingen (1906-1971) Nederlands Zomers Limburgs platteland 1955
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 44 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 165
Direct kopen
Edmond Wingen - de Matthiaskerk in Maastricht Limburg 1955 kopen? Bied vanaf 150!
Edmond Wingen (1906-1971) Nederlands de Matthiaskerk in Maastricht Limburg 1955
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Edmond Wingen - Frans berglandschap ca. 1955 kopen? Bied vanaf 175!
Edmond Wingen (1906-1971) Nederlands Frans berglandschap ca. 1955
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Karel Appel - gesigneerde hardcover kopen? Bied vanaf 190!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands gesigneerde hardcover
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 30 cm (h x b)
€ 190
Direct kopen
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25.5 cm (h x b)
€ 180
Direct kopen
Gerard van Kerkhof - ets in blauw en rood - oplage 100 - ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Gerard van Kerkhof (1939) Nederlands ets in blauw en rood - oplage 100 - ingelijst
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 31 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Gerard 't Hart - 2 hardcovers kopen? Bied vanaf 50!
Gerard 't Hart (1933) Nederlands 2 hardcovers
Techniek Hardcover
Afmetingen 23 x 20.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Roy Lichtenstein - 3 boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Roy Lichtenstein (1923-1997) Amerikaans 3 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 23 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
David Hockney - hardcover: Portretten kopen? Bied vanaf 65!
David Hockney (1937) Engels hardcover: Portretten
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Jeff Koons - Martin Kippenberger-Mel Ramos-Edward Kienholz-Frank Stella kopen? Bied vanaf 90!
Jeff Koons (1955) Amerikaans Martin Kippenberger-Mel Ramos-Edward Kienholz-Frank Stella
Techniek Softcover
Afmetingen 29.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Andre van der Vossen - houtsnede Volendam kopen? Bied vanaf 50!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands houtsnede Volendam
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Romain Malfliet - Monumentale monografie & toegeschreven olieverfschilderij Oude Molen Delft kopen? Bied vanaf 75!
Romain Malfliet (1910-2006) Belgisch Monumentale monografie & toegeschreven olieverfschilderij Oude Molen Delft
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Paul Overhaus - nachtlandschap in maanlicht kopen? Bied vanaf 65!
Paul Overhaus (1935-2014) Nederlands nachtlandschap in maanlicht
Techniek Gouache
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Milou Hermus - Growing 15 : gemengde techniek kopen? Bied vanaf 150!
Milou Hermus (1947-2021) Nederlands Growing 15 : gemengde techniek
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 82 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Ilona Schmit - Schaatsers in maanlicht - mooi ingelijst 86x71 cm - kopen? Bied vanaf 100!
Ilona Schmit (1943) Nederlands Schaatsers in maanlicht - mooi ingelijst 86x71 cm -
Afmetingen 86 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Willem Knip - Familie Knip & J.A. Knip kopen? Bied vanaf 40!
Willem Knip (1883-1967) Nederlands Familie Knip & J.A. Knip
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Joost Veerkamp - Ned.Filmdagen 1985: __Queen of the screen__ (grimeersessie Beatrix-Marilyn) kopen? Bied vanaf 75!
Joost Veerkamp (1953) Nederlands Ned.Filmdagen 1985: __Queen of the screen__ (grimeersessie Beatrix-Marilyn)
Techniek Offset
Afmetingen 71 x 51 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Jan de Beus - 2 boekwerken, 1x gesigneerd kopen? Bied vanaf 45!
Jan de Beus (1958) Nederlands 2 boekwerken, 1x gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 30 x 21.5 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Wassily Kandinsky - 6 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans 6 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 24.5 cm (h x b)
€ 65
Direct kopen
Henri Berssenbrugge - Monografie 2001 kopen? Bied vanaf 45!
Henri Berssenbrugge (1873-1959) Nederlands Monografie 2001
Techniek Softcover
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Ido Vunderink - 2 monumentale hardcovers, 1x gesigneerd met opdracht (2010) kopen? Bied vanaf 60!
Ido Vunderink (1935) Nederlands 2 monumentale hardcovers, 1x gesigneerd met opdracht (2010)
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 25 cm (h x b)
€ 60
Direct kopen
Riek Wesseling - Monografie 1984 > gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Riek Wesseling (1914-1995) Nederlands Monografie 1984 > gesigneerd
Techniek Softcover
Afmetingen 26.5 x 21.5 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Ger Stallenberg - Bijzonder alledaags - gesigneerd kopen? Bied vanaf 40!
Ger Stallenberg (1957) Nederlands Bijzonder alledaags - gesigneerd
Techniek Hardcover
Afmetingen 21 x 17 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Han Mes - hardcover, gesigneerd in 2016 + catalogus 1975 kopen? Bied vanaf 50!
Han Mes (1936) Nederlands hardcover, gesigneerd in 2016 + catalogus 1975
Techniek Hardcover
Afmetingen 28.5 x 28.5 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Ignaz Epper - 2 Duits-expressionistische litho's uit 1919 kopen? Bied vanaf 75!
Ignaz Epper (1892-1969) Zwitsers 2 Duits-expressionistische litho's uit 1919
Techniek Litho
Afmetingen 35 x 26 cm (h x b)
€ 75
Direct kopen
Astrid Engels - Song of Eva - prachtig ingelijst - incl. gesigneerd boek kopen? Bied vanaf 90!
Astrid Engels (1941) Nederlands Song of Eva - prachtig ingelijst - incl. gesigneerd boek
Afmetingen 74 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Direct kopen
Narcisse Tordoir - Z.T. 1992 - oplage 80 - fraai en zuurvrij ingelijst kopen? Bied vanaf 175!
Narcisse Tordoir (1954) Belgisch Z.T. 1992 - oplage 80 - fraai en zuurvrij ingelijst
Afmetingen 61 x 101 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Hans Bayens - monografie hardcover 1995 kopen? Bied vanaf 40!
Hans Bayens (1924-2003) Nederlands monografie hardcover 1995
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 31 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen
Oskar Lens - monografie hardcover - gesigneerd met opdracht in 2006 kopen? Bied vanaf 50!
Oskar Lens (1930) Nederlands monografie hardcover - gesigneerd met opdracht in 2006
Techniek Hardcover
Afmetingen 29 x 23 cm (h x b)
€ 50
Direct kopen
Vincent van Ojen - Huis in het bos kopen? Bied vanaf 40!
Vincent van Ojen (1960) Nederlands Huis in het bos
Techniek Softcover
Afmetingen 20 x 21 cm (h x b)
€ 40
Direct kopen