Piet Lont - 'Reflectie' (op het wad) - grote 5-kleuren houtsnede - oplage 25
Omschrijving
Piet Lont (1947)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1985
Techniek
Hout/Linosnede
Drager
Papier
Stijl
Modern
Onderwerp
Zeegezicht
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
60 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst
81 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
11/25
Waarde Eu. 385,= incl. lijst. Afbeelding ca. 60x40 cm. Het geheel is keurig netjes ingelijst achter passepartout en glas. Aluminium lijst. Let op:
Geen verzending buitenland.
Wordt uitstekend verpakt, het glas is echter niet verzekerd.
Bij verzending blijft glasbreuk het risico van de koper.
Zeer Goed
zeer goede gebruikte staat
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 22,50