Piet Lont - 'Reflectie' (op het wad) - grote 5-kleuren houtsnede - oplage 25

Piet Lont - 'Reflectie' (op het wad) - grote 5-kleuren houtsnede - oplage 25 kopen? Bied vanaf 150!
Piet Lont - 'Reflectie' (op het wad) - grote 5-kleuren houtsnede - oplage 25 kopen? Bied vanaf 150!Piet Lont - 'Reflectie' (op het wad) - grote 5-kleuren houtsnede - oplage 25 kopen? Bied vanaf 150!Piet Lont - 'Reflectie' (op het wad) - grote 5-kleuren houtsnede - oplage 25 kopen? Bied vanaf 150!Piet Lont - 'Reflectie' (op het wad) - grote 5-kleuren houtsnede - oplage 25 kopen? Bied vanaf 150!Piet Lont - 'Reflectie' (op het wad) - grote 5-kleuren houtsnede - oplage 25 kopen? Bied vanaf 150!Piet Lont - 'Reflectie' (op het wad) - grote 5-kleuren houtsnede - oplage 25 kopen? Bied vanaf 150!Piet Lont - 'Reflectie' (op het wad) - grote 5-kleuren houtsnede - oplage 25 kopen? Bied vanaf 150!Piet Lont - 'Reflectie' (op het wad) - grote 5-kleuren houtsnede - oplage 25 kopen? Bied vanaf 150!
  • Piet Lont (1947)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1985
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Modern
Onderwerp Zeegezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 81 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 11/25

Waarde Eu. 385,= incl. lijst.
Afbeelding ca. 60x40 cm.
Het geheel is keurig netjes ingelijst achter passepartout en glas.
Aluminium lijst.
Let op:
Geen verzending buitenland.
Wordt uitstekend verpakt, het glas is echter niet verzekerd.
Bij verzending blijft glasbreuk het risico van de koper.
zeer goede gebruikte staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 22,50

Piet Lont (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Miles
2419 verkochte items
Alle items (207)
56 cm
81 cm
40 cm
60 cm