Willem ten Bosch - zeilboten voor de kust - ca. 1920
Omschrijving
Willem ten Bosch (1888-1978)
Type kunstwerk
Periode
1900 t/m 1944
Techniek
Olieverf
Drager
Canvas (Doek)
Stijl
Impressionistisch
Onderwerp
Zeegezicht
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
36 x 53 cm (h x b)
Incl. lijst
52 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Olieverf op linnen. In goede staat;enige craquelé. Gesigneerd r.o. In een fraaie lijst (met linnen/donkergroen/goud) Let op: verzending buitenland zonder de lijst.
Goed
In goede gebruikte staat; enig craquelé; klein (onzichtbaar) pitje in de lucht; de lijst heeft plaatselijk wat slijtage.
> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
€ 22,50
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 20,00