5. Landelijk Kunstenaars Genootschap De Ploegh

Landelijk Kunstenaars Genootschap De Ploegh

Opgericht in 1934

Gerard van Rooy - Magnifieke ets- 1975 - Appelbloesem- druk vd etser - potloodgesigneerd kopen? Bied vanaf 49!
Gerard van Rooy (1938-2006) Nederlands Magnifieke ets- 1975 - Appelbloesem- druk vd etser - potloodgesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 46 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Mark Visione - Into the flames kopen? Bied vanaf 40!
Mark Visione (1953) Nederlands Into the flames
Techniek Ets
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen