Dick Cassee - Venascle - gesigneerde droge naald ets
Omschrijving
Dick Cassee (1930-2023)
Type kunstwerk
Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal
1975
Techniek
Droge Naald
Drager
Papier
Ingelijst
Niet Ingelijst
Afmetingen
39 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Oplage
12/60
Dick Cassée (1930-2023) gesigneerde droge naald ets. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood en 1975, in het midden getiteld Venascle en linksonder met 12/60. Papiermaat 39 x 57 cm. (hxb). In de in de witmarge zitten 2 lichte vlekjes en 1 stipje. Verder is het werk in prima staat.
Zeer Goed
In de in de witmarge zitten 2 lichte vlekjes en 1 stipje. Verder is het werk in prima staat.
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00