5. De Grafische

De Grafische

Opgericht in 1912 - opgeheven in 1974

Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten 'De Grafische'

Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 75!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Wielrenners - gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 56.5 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 21 x 15.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Techniek Litho
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Direct kopen
Kuno Brinks - Zwarte paarden. Eigen druk. kopen? Bied vanaf 89!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Zwarte paarden. Eigen druk.
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Direct kopen
Kees Spermon - Kees Spermon - ets/aquatint: Permanent wave - 1968 kopen? Bied vanaf 45!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Kees Spermon - ets/aquatint: Permanent wave - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 72.5 x 61.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Gerrit Haverkamp - 1913 - De Grote Markt te Brugge kopen? Bied vanaf 35!
Gerrit Haverkamp (1872-1926) Nederlands 1913 - De Grote Markt te Brugge
Techniek Ets
Afmetingen 24 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 35
Direct kopen
Jan Michielsen - Vissersboten kopen? Bied vanaf 50!
Jan Michielsen (1939-2010) Nederlands Vissersboten
Techniek Ets
Afmetingen 25.5 x 28.7 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Lou Strik - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Lou Strik (1921-2001) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen 27 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Theo Ros - Ets: "Niemandland" - 1968 kopen? Bied vanaf 45!
Theo Ros (1935-2009) Nederlands Ets: "Niemandland" - 1968
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Emile Puettmann - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Emile Puettmann (1921-1987) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Lou Strik - Ets: naakt kopen? Bied vanaf 40!
Lou Strik (1921-2001) Nederlands Ets: naakt
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Harry van Kruiningen - Gilgamesj en Enkidu op reis kopen? Bied vanaf 100!
Harry van Kruiningen (1906-1996) Nederlands Gilgamesj en Enkidu op reis
Techniek Ets
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Rob Figee - Ogivi kopen? Bied vanaf 150!
Rob Figee (1937) Nederlands Ogivi
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Herman Berserik - Grafiek kopen? Bied vanaf 20!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Grafiek
Techniek Softcover
Afmetingen 25 x 15 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen