5. De Grafische

De Grafische

Opgericht in 1912 - opgeheven in 1974

Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten 'De Grafische'

Jan Pzn Franken - woonwagens kopen? Bied vanaf 40!
Jan Pzn Franken (1896-1977) Nederlands woonwagens
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Rondedans kopen? Bied vanaf 350!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Rondedans
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Kees Heynsius - olieverf schilderij - Straatje in Thorn - INGELIJST - 25055 kopen? Bied vanaf 175!
Kees Heynsius (1890-1981) Nederlands olieverf schilderij - Straatje in Thorn - INGELIJST - 25055
Afmetingen 32 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Willem Gerard Hofker - PREMIE-ETS 1944 kopen? Bied vanaf 650!
Willem Gerard Hofker (1902-1981) Nederlands PREMIE-ETS 1944
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 650
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - het nest - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 399!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands het nest - gesigneerde ets
Techniek Ets
Afmetingen 65.5 x 50.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Hans van Dokkum - linosnede & ets - (2x jubileum) kopen? Bied vanaf 60!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands linosnede & ets - (2x jubileum)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 25 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - Ets: 'Een winter in Rusland', Volk voor het Kremlin - 1970 kopen? Bied vanaf 250!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: 'Een winter in Rusland', Volk voor het Kremlin - 1970
Techniek Ets
Afmetingen 14.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 149
Direct kopen
Kees Spermon - Litho - 1980 kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Litho - 1980
Techniek Litho
Afmetingen 60 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Kees Spermon - Potloodtekening - 1969 kopen? Bied vanaf 75!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Potloodtekening - 1969
Techniek Potlood
Afmetingen 51.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
€ 75
Direct kopen
Wim Motz - Olieverf op doek | 'Houthaven van Stolk Rotterdam'| Eind jaren '50 kopen? Bied vanaf 1000!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Olieverf op doek | 'Houthaven van Stolk Rotterdam'| Eind jaren '50
Afmetingen 67 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62.5 x 75.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Johan van Hell - Affiche met de straatzangers kopen? Bied vanaf 119!
Johan van Hell (1889-1952) Nederlands Affiche met de straatzangers
Techniek Offset
Afmetingen 78 x 53 cm (h x b)
€ 119
Direct kopen
Guido Eckhardt - Grote epreuve d'artiste kleuren-Ets "betaalbewijs rijwielstalling NS" kopen? Bied vanaf 27!
Guido Eckhardt (1944) Nederlands Grote epreuve d'artiste kleuren-Ets "betaalbewijs rijwielstalling NS"
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 27
Direct kopen
Hans van Dokkum - Grote kleuren Litho "vissersnetten zomeravond" - zeer kleine oplage (8) kopen? Bied vanaf 28!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Grote kleuren Litho "vissersnetten zomeravond" - zeer kleine oplage (8)
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 28
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 61 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 399
Direct kopen
Fon Klement - Hommage aan noord holland kopen? Bied vanaf 50!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Hommage aan noord holland
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Jan Mensinga - 5 Ratten kopen? Bied vanaf 70!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands 5 Ratten
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Glasschade
€ 70
Direct kopen
Ru van Rossem - Jongen met haan 8/25 kopen? Bied vanaf 100!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Jongen met haan 8/25
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Dirk Harting - Waterlandschap met bomen kopen? Bied vanaf 20!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Waterlandschap met bomen
Techniek Ets
Afmetingen 25.5 x 27.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Dirk Harting - Portret van de Vlaamse schilder Hugo van der Goes - vroege ets (1907) kopen? Bied vanaf 20!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Portret van de Vlaamse schilder Hugo van der Goes - vroege ets (1907)
Techniek Ets
Afmetingen 33 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Fon Klement - Het kind kopen? Bied vanaf 60!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Het kind
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 62 x 30 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60
Direct kopen
Ru van Rossem - Over het ontstaan der dingen I kopen? Bied vanaf 100!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Over het ontstaan der dingen I
Techniek Ets
Afmetingen 66 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Herman Berserik - Stadsgezicht, aquatint ets kopen? Bied vanaf 195!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Stadsgezicht, aquatint ets
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 52 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Theo Ros - sinistere staalgravure/aquatint "Day after night before" zeer kleine oplage (15) kopen? Bied vanaf 44!
Theo Ros (1935-2009) Nederlands sinistere staalgravure/aquatint "Day after night before" zeer kleine oplage (15)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 25 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 44
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting - L’hotel particulier (Paris), vernis mou ets kopen? Bied vanaf 275!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands L’hotel particulier (Paris), vernis mou ets
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 275
Direct kopen
Jan Mensinga - Ets: man met vogels kopen? Bied vanaf 40!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Ets: man met vogels
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Fon Klement - Ingelijste olieverf op doek: Bloemen - 1989 kopen? Bied vanaf 699!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste olieverf op doek: Bloemen - 1989
Afmetingen 52 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 699
Direct kopen
Piet van Dokkum - eigen druk okt'31 kopen? Bied vanaf 20!
Piet van Dokkum (1910-1990) Nederlands eigen druk okt'31
Techniek Ets
Afmetingen 26 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Fon Klement - comérence kopen? Bied vanaf 100!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands comérence
Techniek Litho
Afmetingen 72.5 x 89 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Dirk Harting - Prinsengracht Amsterdam, Epreuve d'Artiste kopen? Bied vanaf 40!
Dirk Harting (1884-1970) Nederlands Prinsengracht Amsterdam, Epreuve d'Artiste
Techniek Ets
Afmetingen 45.5 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 20 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Direct kopen
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Ets: reptilo
Techniek Ets
Afmetingen 19.3 x 26.9 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Joop Brans - Ets/aquatint - 1966 kopen? Bied vanaf 45!
Joop Brans (1937) Nederlands Ets/aquatint - 1966
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 22 x 29.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 34.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Fon Klement - Boardsnede: "les capucines" - 1998 kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Boardsnede: "les capucines" - 1998
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 13.5 x 11 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 22.5 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Fon Klement - Les capucines, hoogdruk boardsnede kopen? Bied vanaf 75!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Les capucines, hoogdruk boardsnede
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 45 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Johannes Graadt van Roggen - Molen kopen? Bied vanaf 50!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Molen
Techniek Potlood
Afmetingen 33 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Hans van Dokkum - molen kopen? Bied vanaf 20!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands molen
Techniek Droge Naald
Afmetingen 47.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Wim Motz - Jaren 60 - geometrisch abstracte kleuren-lithografie "Platz" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Jaren 60 - geometrisch abstracte kleuren-lithografie "Platz" - gesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Jan Strube - Oud Breda kopen? Bied vanaf 50!
Jan Strube (1892-1985) Nederlands Oud Breda
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 34 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Hans van Dokkum - Fraaie handgekleurde Linosnede "tropische vogel" - zeer kleine oplage (9) kopen? Bied vanaf 36!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands Fraaie handgekleurde Linosnede "tropische vogel" - zeer kleine oplage (9)
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 36
Direct kopen
Jan Mensinga - Portret Lithografie kopen? Bied vanaf 75!
Jan Mensinga (1924-1998) Nederlands Portret Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Direct kopen
Kuno Brinks - Les bijoux berbères - Kopergravure kopen? Bied vanaf 80!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Les bijoux berbères - Kopergravure
Techniek Gravure
Afmetingen 33 x 22 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Guido Eckhardt - Grote kleuren-Ets "n.a.v. een treinkaartje (geperforeerd)" zeer kleine oplage! kopen? Bied vanaf 29!
Guido Eckhardt (1944) Nederlands Grote kleuren-Ets "n.a.v. een treinkaartje (geperforeerd)" zeer kleine oplage!
Techniek Ets
Afmetingen 45 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Direct kopen
Isaac Israels - World Antiques - 3 Kunst- & Antiekveiling jaarboeken kopen? Bied vanaf 20!
Isaac Israels (1865-1934) Nederlands World Antiques - 3 Kunst- & Antiekveiling jaarboeken
Techniek Hardcover
Afmetingen 35 x 25 cm (h x b)
€ 20
Direct kopen
Kees Spermon - Ets/aquatint: Family scene - 1970 kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Ets/aquatint: Family scene - 1970
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 63.5 x 58.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen