5. De Grafische

De Grafische

Opgericht in 1912 - opgeheven in 1974

Vereeniging tot Bevordering der Grafische Kunsten 'De Grafische'

Johan Dijkstra - zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst kopen? Bied vanaf 125!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands zeldzame, grote promotieprent 'het Groninger landschap'- kleurenlitho, ingelijst
TechniekOffset
Afmetingen75.5 x 52.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 125
1 bieding
Wim Motz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 28!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Zonder titel
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 28
Wim Motz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 30!
Afmetingen70 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 30
Werner Moonen - Gij zult mij niet scheiden Ik breng de nacht door in het oog van de dag . kopen? Bied vanaf 150!
Werner Moonen (1940-2011) Nederlands Gij zult mij niet scheiden Ik breng de nacht door in het oog van de dag .
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen50 x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Huidig bod
€ 150
1 bieding
Akke Sins - Landschap met personen - Ets kopen? Bied vanaf 25!
Akke Sins (1928) Nederlands Landschap met personen - Ets
TechniekEts
Afmetingen14 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Wim Beuning - Apen - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 47!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands Apen - Kleurenlitho
TechniekLitho
Afmetingen35 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 47
Gerd Arntz - Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976 kopen? Bied vanaf 250!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands Houtsnede: Präzisionsarbeit - 1976
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen43.5 x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Gerd Arntz - zeldzame catalogus/catalogue raisonné 1976 - gratis verzending NL kopen? Bied vanaf 45!
Gerd Arntz (1900-1988) Duits Nederlands zeldzame catalogus/catalogue raisonné 1976 - gratis verzending NL
TechniekSoftcover
Afmetingen29 x 21 cm (h x b)
€ 45
Ru van Rossem - Belzhasar's feest - Ets kopen? Bied vanaf 90!
TechniekEts
Afmetingen47 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 90
TechniekEts
Afmetingen25 x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Johan Dijkstra - Zeilschepen in de haven. kopen? Bied vanaf 499!
Johan Dijkstra (1896-1978) Nederlands Zeilschepen in de haven.
TechniekAquarel
Afmetingen69 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 499
Fon Klement - Lilacres kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Lilacres
TechniekLitho
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Fon Klement - Bleu Grissant kopen? Bied vanaf 150!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Bleu Grissant
TechniekLitho
Afmetingen85 x 85 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 150
Kees Spermon - LINES kopen? Bied vanaf 39!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands LINES
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 39
Kuno Brinks - Liggend naakt kopen? Bied vanaf 300!
Kuno Brinks (1908-1992) Nederlands Liggend naakt
TechniekGravure
Afmetingen18 x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 300
Wim Beuning - De kratten van het verre land - Litho kopen? Bied vanaf 42!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De kratten van het verre land - Litho
TechniekLitho
Afmetingen27 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 42
Fon Klement - Ingelijste boardsnede: Amaryllis kopen? Bied vanaf 325!
Fon Klement (1930-2000) Nederlands Ingelijste boardsnede: Amaryllis
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen105 x 94 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 325
Wim Motz - Saxofonist - Litho kopen? Bied vanaf 40!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Saxofonist - Litho
TechniekLitho
Afmetingen24 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Ru van Rossem - Ets, Versteend leven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Ru van Rossem (1924-2007) Nederlands Ets, Versteend leven - Ingelijst
TechniekEts
Afmetingen93 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Herman Berserik - Zeg maar dag met het handje kopen? Bied vanaf 75!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands Zeg maar dag met het handje
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen50 x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Harry van Kruiningen - 2 boekwerken: 33 etsen Amsterdam en 22 etsen Spinoza kopen? Bied vanaf 40!
TechniekSoftcover
Afmetingen21.5 x 17.7 cm (h x b)
€ 40
TechniekEts
Afmetingen26 x 21.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 25
Wim Beuning - De vlinder op de vaas - Litho kopen? Bied vanaf 38!
Wim Beuning (1914-1986) Nederlands De vlinder op de vaas - Litho
TechniekLitho
Afmetingen37 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 38
Willem den Ouden - 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus. kopen? Bied vanaf 50!
Willem den Ouden (1928) Nederlands 3 boeken, o.a. oeuvrecatalogus.
TechniekHardcover
Afmetingen30 x 25 cm (h x b)
€ 50
Isaac Israels - Acht tekeningen kopen? Bied vanaf 85!
Isaac Israels (1865-1934) Nederlands Acht tekeningen
TechniekSoftcover
Afmetingen35 x 28 cm (h x b)
Huidig bod
€ 85
1 bieding
Jeanne Bieruma Oosting - Fabels van La Fontaine kopen? Bied vanaf 350!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Fabels van La Fontaine
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 23 cm (h x b)
€ 350
Jeanne Bieruma Oosting - Soldaten en Burgers kopen? Bied vanaf 150!
Jeanne Bieruma Oosting (1898-1994) Nederlands Soldaten en Burgers
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 17 cm (h x b)
€ 150
Maurits Cornelis Escher - 4 boekwerken (1x nieuw in verpakking) & extra folders kopen? Bied vanaf 75!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands 4 boekwerken (1x nieuw in verpakking) & extra folders
TechniekHardcover
Afmetingen31 x 24 cm (h x b)
€ 75
Maurits Cornelis Escher - 4 boekwerken kopen? Bied vanaf 65!
Maurits Cornelis Escher (1898-1972) Nederlands 4 boekwerken
TechniekHardcover
Afmetingen25 x 17 cm (h x b)
€ 65
Jan Bezemer - Jan Bezemer kopen? Bied vanaf 55!
Jan Bezemer (1907-1997) Nederlands Jan Bezemer
Afmetingen27 x 22.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Hans van Dokkum - De krillemonus kopen? Bied vanaf 35!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands De krillemonus
TechniekLitho
Afmetingen34 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 35
Wim Motz - Delfshaven Rotterdam kopen? Bied vanaf 110!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Delfshaven Rotterdam
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen41 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 110
Toon Wegner - Koppermaandagprent 1988 - litho kopen? Bied vanaf 75!
Toon Wegner (1926-2010) Nederlands Koppermaandagprent 1988 - litho
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Herman van der Jagt - De Maaier - Ets kopen? Bied vanaf 32!
Herman van der Jagt (1882-1970) Nederlands De Maaier - Ets
TechniekEts
Afmetingen12 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 32
Kees Spermon - Ets/aquatint: Proefdruk - 1966 kopen? Bied vanaf 49!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Ets/aquatint: Proefdruk - 1966
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen65.5 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 49
Kees Spermon - Conservation piece green kopen? Bied vanaf 40!
Kees Spermon (1941-1992) Nederlands Conservation piece green
Afmetingen50 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Dick van Luijn - Les Angles kopen? Bied vanaf 20!
Dick van Luijn (1896-1981) Nederlands Les Angles
TechniekPotlood
Afmetingen54 x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 20
Ina Rahusen - Mannen aan de wandel. kopen? Bied vanaf 50!
Ina Rahusen (1895-1977) Nederlands Mannen aan de wandel.
TechniekLitho
Afmetingen24 x 29 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 50
Hans van Dokkum - zelfportret kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum (1908-1995) zelfportret
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen54 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Simon Moulijn - Landgoed Ockenburgh kopen? Bied vanaf 55!
Simon Moulijn (1866-1948) Nederlands Landgoed Ockenburgh
TechniekLitho
Afmetingen32 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Jan Pzn. Franken - De Vaders - houtsnede - bij het gedicht van Jan Greshoff - 1927 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Pzn. Franken (1896-1977) Nederlands De Vaders - houtsnede - bij het gedicht van Jan Greshoff - 1927
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen54 x 36 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
€ 75
Herman Berserik - ets-1981 kopen? Bied vanaf 85!
Herman Berserik (1921-2002) Nederlands ets-1981
TechniekEts
Afmetingen50 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 85
Hans van Dokkum - Vaas met Chrysanten - blauw kopen? Bied vanaf 75!
Hans van Dokkum (1908-1995) Vaas met Chrysanten - blauw
TechniekLitho
Afmetingen50 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75