Jan Bezemer - Voetballers in kleur Litho

Jan Bezemer - Voetballers in kleur Litho kopen? Bied vanaf 100!
Jan Bezemer - Voetballers in kleur Litho kopen? Bied vanaf 100!Jan Bezemer - Voetballers in kleur Litho kopen? Bied vanaf 100!Jan Bezemer - Voetballers in kleur Litho kopen? Bied vanaf 100!Jan Bezemer - Voetballers in kleur Litho kopen? Bied vanaf 100!Jan Bezemer - Voetballers in kleur Litho kopen? Bied vanaf 100!
  • Jan Bezemer (1907-1997)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1961
Techniek Penseel (Inkt)
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Incl. lijst 74 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Jan Bezemer was wandschilder, beeldhouwer en graficus.
Hangt in vele musea
In mooie staat
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25