Strassie
  3. Ervaren verkoper
  5. Strassie

Strassie

Lid sinds 2014 / Haarlem, Nederland

3 aangeboden items / 1 verkochte items

Bernard Cathelin - Abstract olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 1500!
Bernard Cathelin (1919) Frans Abstract olieverf schilderij
Afmetingen 60 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.500
Jan Bezemer - Voetballers in kleur Litho kopen? Bied vanaf 100!
Jan Bezemer (1907-1997) Nederlands Voetballers in kleur Litho
Techniek Penseel (Inkt)
Afmetingen 74 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Leentje Linders - Geen kopen? Bied vanaf 50!
Leentje Linders (1942) Nederlands Geen
Techniek Ets
Afmetingen 52 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen