Bernard Cathelin (1919)
Abstract olieverf schilderij
| Techniek | Olieverf |
| Afmetingen | 60 x 51 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |