Bernard Cathelin - Abstract olieverf schilderij

Bernard Cathelin - Abstract olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 1500!
Bernard Cathelin - Abstract olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 1500!Bernard Cathelin - Abstract olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 1500!Bernard Cathelin - Abstract olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 1500!Bernard Cathelin - Abstract olieverf schilderij kopen? Bied vanaf 1500!
  • Bernard Cathelin (1919)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1968
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 55 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Cathelin was een Franse schilder geboren in Parijs en lid van de School van Parijs.
Hij was een schilder en graficus
1919-2004
De conditie is goed tot zeer goed
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Bernard Cathelin (1919)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  leovanstraaten
1 verkochte items
Alle items (2)
51 cm
60 cm
46 cm
55 cm