3. items
  5. Land

FrankrijkFrankrijk

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Frans.

Er worden 243 kunstwerken aangeboden
Francoise Deberdt - Litho, Titel.DE VLIEGENDE JAGER. kopen? Bied vanaf 35!
Francoise Deberdt - Litho, Titel.DE VLIEGENDE JAGER.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 (2x) kopen? Bied vanaf 200!
Jean Mauboules - Inkt en papierknipsel - 2001 (2x)Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKiewitKunst

Jaartal2001
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen16 cm x 12 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Jan Voss - RIEN - TOUT / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1969 / PRENT 190 kopen? Bied vanaf 25!
Jan Voss - RIEN - TOUT / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG / 1969 / PRENT 190Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bernard Buffet - Kleurenlitho LE CLOWN uit 1967 kopen? Bied vanaf 50!
Bernard Buffet - Kleurenlitho LE CLOWN uit 1967Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1967
TechniekLitho
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Bernard Buffet - Kleurenlitho EN ROBE FANTASIE uit 1967 kopen? Bied vanaf 50!
Bernard Buffet - Kleurenlitho EN ROBE FANTASIE uit 1967Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorHans1951

Jaartal1967
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Dongen - 2 mooie affiches van Kees van Dongen kopen? Bied vanaf 50!
Kees van Dongen - 2 mooie affiches van Kees van DongenAffiches

Geplaatst dooralyna

Jaartal1990
TechniekOffset
Afmetingen90 cm x 60 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - Chase in Kruger Park kopen? Bied vanaf 85!
Mr. Strange - Chase in Kruger ParkGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2018
TechniekGiclée
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - LSD is Dangerous kopen? Bied vanaf 85!
Mr. Strange - LSD is DangerousGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2019
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - The Two Portholes kopen? Bied vanaf 85!
Mr. Strange - The Two PortholesGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2019
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - The Promotions kopen? Bied vanaf 85!
Mr. Strange - The PromotionsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2019
TechniekGiclée
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Mr. Strange - Sad Zoo ! kopen? Bied vanaf 85!
Mr. Strange - Sad Zoo !Fotografie

Geplaatst doormrstrange_64

Jaartal2022
TechniekDigitale Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Eugene Boudin - Affiche - Tresors du musee de Caen -& cent Tableaux de Boudin kopen? Bied vanaf 1!
Eugene Boudin - Affiche - Tresors du musee de Caen -& cent Tableaux de BoudinAffiches

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1958
TechniekLitho
Afmetingen73 cm x 51 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Ernst Fuchs - "Das Ungleiche Paar" - Lithografie, Poster - 1967 kopen? Bied vanaf 55!
Ernst Fuchs - "Das Ungleiche Paar" - Lithografie, Poster - 1967Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorin2art

Jaartal1967
TechniekOffset
Afmetingen86 cm x 61 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Daum Nancy - Glasobject met penhouder kopen? Bied vanaf 70!
Daum Nancy - Glasobject met penhouderGlas / Keramiek

Geplaatst doorestrel4

Afmetingen15 cm x 15 cm x 15 cm (h x b x d)
Gewicht1449 g
GesigneerdHandgesigneerd
Roger Chailloux - Ets, Intervalles d'un point et un autre - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Roger Chailloux - Ets, Intervalles d'un point et un autre - IngelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorVeilingmeester

Jaartal1972
TechniekEts
Afmetingen77.5 cm x 61.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Alain Bonnefoit - Litho, Liggend vrouw. kopen? Bied vanaf 40!
Alain Bonnefoit - Litho, Liggend vrouw.Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1995
TechniekLitho
Afmetingen53 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Zao Wou-Ki - Misty Mountains kopen? Bied vanaf 2200!
Zao Wou-Ki - Misty MountainsGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJefdeschutter

Afmetingen40 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Edmond Dembinski - In`s Blaue kopen? Bied vanaf 89!
Edmond Dembinski - In`s BlaueTekening / Aquarel

Geplaatst doorNimbus4

TechniekCollage
Afmetingen32 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Charles Philipard - Stilleven met perziken en druiven kopen? Bied vanaf 795!
Charles Philipard - Stilleven met perziken en druivenSchilderij

Geplaatst doordeZichtbaereWerelt

Periode1800 t/m 1899
Afmetingen34 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Jules Achille Noël - "Evreux, City view with Clocktower". kopen? Bied vanaf 175!
Jules Achille Noël - "Evreux, City view with Clocktower".Tekening / Aquarel

Geplaatst doorGreatGuitars

Periode1800 t/m 1899
TechniekAquarel
Afmetingen39 cm x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Serge Vergez - "Italian woman from Venice" kopen? Bied vanaf 60!
Serge Vergez - "Italian woman from Venice"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorGreatGuitars

TechniekLitho
Afmetingen89 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Kees van Dongen - Kees van Dongen - Naakt - 1925 kopen? Bied vanaf 195!
Kees van Dongen - Kees van Dongen - Naakt - 1925Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbruk21

Jaartal1925
TechniekVaria
Afmetingen24 cm x 19 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Daniel Spoerri - Schussrichtungsstab - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1971
Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Daniel Spoerri - Selbsterdrosselung - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijst kopen? Bied vanaf 575!
Daniel Spoerri - Selbsterdrosselung - 1970 - 70/100 - zeefdruk op doek - ingelijstGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorSmoke

Jaartal1971
GesigneerdHandgesigneerd
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Henri Matisse - CUT-OUTS kopen? Bied vanaf 1!
Henri Matisse - CUT-OUTSKunstboeken

Geplaatst doorRenee

Jaartal1994
TechniekSoftcover
Afmetingen22 cm x 19 cm (h x b)
Auguste Rodin - De wereld van Rodin kopen? Bied vanaf 1!
Auguste Rodin - De wereld van RodinKunstboeken

Geplaatst doorRenee

Jaartal1971
TechniekHardcover
Afmetingen31 cm x 23 cm (h x b)
Francoise Deberdt - Litho, Titel. IN DE VELDEN - HERDER EN SCHAPEN kopen? Bied vanaf 35!
Francoise Deberdt - Litho, Titel. IN DE VELDEN - HERDER EN SCHAPENGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1975
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Raymond Peynet - Litho, Titel. "C'est pour un moment ou pour L'éternit" kopen? Bied vanaf 50!
Raymond Peynet - Litho, Titel. "C'est pour un moment ou pour L'éternit"Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorduif

Jaartal1985
TechniekLitho
Afmetingen76 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Marc Chagall - Chagall Bijbel met cassette kopen? Bied vanaf 100!
Marc Chagall - Chagall Bijbel met cassetteKunstboeken

Geplaatst doorGoedgevonden

Jaartal2000
TechniekHardcover
Afmetingen26 cm x 18 cm (h x b)
Jan Voss - RIEN TOUT kopen? Bied vanaf 40!
Jan Voss - RIEN TOUTGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkunstpeer

Jaartal1969
TechniekLitho
Afmetingen56.5 cm x 75.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Dongen - Pagekopje - 1926 kopen? Bied vanaf 3950!
Kees van Dongen - Pagekopje - 1926Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorbruk21

Jaartal1926
TechniekLitho
Afmetingen37 cm x 28 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79 kopen? Bied vanaf 85!
Jacques Monory - Kleurrijke, gesigneerde zeefdruk - 1980 - 1/79Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1980
Afmetingen64 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Georges Vial - "Farandole" - Mooie gesigneerde ets uit 1989 - 19/99 kopen? Bied vanaf 75!
Georges Vial - "Farandole" - Mooie gesigneerde ets uit 1989 - 19/99Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorin2art

Jaartal1989
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen52 cm x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Hippolyte Robillard - Départ du chateau kopen? Bied vanaf 50!
Hippolyte Robillard - Départ du chateauPrenten voor 1900

Geplaatst doorKoos

Periode1800 t/m 1899
TechniekOverig
Afmetingen41.5 cm x 50.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Pierre Pruvost - Concert Trio Mozart, La Garoupe, Antibes, France kopen? Bied vanaf 299!
Pierre Pruvost - Concert Trio Mozart, La Garoupe, Antibes, FranceSchilderij

Geplaatst doorBarbizonArt

Afmetingen41 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri Matchavariani - Grote pastel op papier gesigneerd: Intense zoetheid kopen? Bied vanaf 150!
Henri Matchavariani - Grote pastel op papier gesigneerd: Intense zoetheidTekening / Aquarel

Geplaatst doorArtBooksDesign

Jaartal1993
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen57.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Henri Matchavariani - Zwarte schede - Thierry Mugler - Groot gesigneerd pastel kopen? Bied vanaf 185!
Henri Matchavariani - Zwarte schede - Thierry Mugler - Groot gesigneerd pastelTekening / Aquarel

Geplaatst doorArtBooksDesign

Jaartal2000
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen65 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Henri Matchavariani - "L'Attente posée " - Wachten op het moment - Groot gesigneerd pastel kopen? Bied vanaf 185!
Henri Matchavariani - "L'Attente posée " - Wachten op het moment - Groot gesigneerd pastelTekening / Aquarel

Geplaatst doorArtBooksDesign

Jaartal1996
TechniekPastel/Krijt
Afmetingen61 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Kees van Dongen - La Femme Sacrée,Vrouw met bloemen in boek met andere kunstenaars kopen? Bied vanaf 800!
Kees van Dongen - La Femme Sacrée,Vrouw met bloemen in boek met andere kunstenaarsPrenten & Uitgaves

Geplaatst doorPetrus

Jaartal1948
TechniekOffset
Afmetingen31 cm x 24 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Isa Célini - FANTASY BALLET / NAAKT / KLEURLITHO / 54x69cm /SIG kopen? Bied vanaf 20!
Isa Célini - FANTASY BALLET / NAAKT / KLEURLITHO / 54x69cm /SIGGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

TechniekLitho
Afmetingen54 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Marc Chagall - Kleurenoffset LA CHEVAUCHEE uit 1974 kopen? Bied vanaf 65!
Marc Chagall - Kleurenoffset LA CHEVAUCHEE uit 1974Affiches

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

Jaartal1974
TechniekOffset
Afmetingen78 cm x 56 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Faiencerie de Gien - 4 antieke borden van Gien, hand beschilderd kopen? Bied vanaf 90!
Faiencerie de Gien - 4 antieke borden van Gien, hand beschilderdGlas / Keramiek

Geplaatst doorKkw

Afmetingen19.5 cm x 19.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I" kopen? Bied vanaf 395!
Alberto Giacometti - originele litho "Bouquet dans une cruche I"Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMu123

Jaartal1962
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Alberto Giacometti - Annette kopen? Bied vanaf 940!
Alberto Giacometti - AnnettePrenten & Uitgaves

Geplaatst doorMu123

Jaartal1964
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen53.00 cm x 46.00 cm (h x b)
IngelijstIngelijst
Alberto Giacometti - litho " Annette, horse, stool" kopen? Bied vanaf 60!
Alberto Giacometti - litho " Annette, horse, stool"Prenten & Uitgaves

Geplaatst doorMu123

Jaartal1951
TechniekLitho
Afmetingen38 cm x 28 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst
Arman - Kleurenoffset Affiche ROLAND GARROS uit 2002 kopen? Bied vanaf 55!
Arman - Kleurenoffset Affiche ROLAND GARROS uit 2002Affiches

Jaartal2002
TechniekOffset
Afmetingen75 cm x 57 cm (h x b)
IngelijstNiet Ingelijst