3. items
  5. Land

Frankrijk Frankrijk

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Frans.

Villeroy en Boch - wandborden serie Schepen kopen? Bied vanaf 100!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans wandborden serie Schepen
Afmetingen 2 x 19 cm (h x b)
Gewicht 350 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 100
Alexis Gorodine - Tong kopen? Bied vanaf 25!
Alexis Gorodine (1944) Frans Tong
Techniek Ets
Afmetingen 52.5 x 37.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Pierre Collin - Atelier kopen? Bied vanaf 20!
Pierre Collin (1956) Frans Atelier
Techniek Ets
Afmetingen 57 x 76.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Charles Lemanceau - Art Deco sculptuur "Hert" kopen? Bied vanaf 42!
Charles Lemanceau (1905-1980) Frans Art Deco sculptuur "Hert"
Afmetingen 19 x 10 x 6 cm (h x b x d)
€ 42
Aime Edmond Dallemagne - quai de conti kopen? Bied vanaf 30!
Aime Edmond Dallemagne (1882-1971) Frans quai de conti
Techniek Ets
Afmetingen 24.5 x 12.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 30
Villeroy en Boch - Royal bonn Flamand- decor vaas kopen? Bied vanaf 45!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Royal bonn Flamand- decor vaas
Afmetingen 30 x 15 cm (h x b)
€ 45
Faiencerie de Gien - Artisjokschaal met zes bijpassende borden kopen? Bied vanaf 100!
Faiencerie de Gien (1821) Frans Artisjokschaal met zes bijpassende borden
Afmetingen 2 x 23.5 x 23.5 cm (h x b x d)
Gewicht 560 g
€ 100
Pablo Picasso - Olunda,dieren, verdiept gelijst, drukgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Olunda,dieren, verdiept gelijst, drukgesigneerd
Techniek Offset
Afmetingen 40 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Pierre Courtin - Painture triest pour un oiseau kopen? Bied vanaf 75!
Pierre Courtin (1921) Frans Painture triest pour un oiseau
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Jean Messagier - Paysagesorbet kopen? Bied vanaf 75!
Jean Messagier (1920-1999) Frans Paysagesorbet
Techniek Gravure
Afmetingen 43 x 27.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Kees van Dongen - Boek'van Dongen',JB5,Juffermans compleet met 8 originele pochoirs kopen? Bied vanaf 1500!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Boek'van Dongen',JB5,Juffermans compleet met 8 originele pochoirs
Afmetingen 26.5 x 20.5 cm (h x b)
Huidig bod
€ 1.750
3 biedingen
Georges Rouault - Christ kopen? Bied vanaf 125!
Georges Rouault (1871-1958) Frans Christ
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
€ 125
Charlotte Reine - Maladresse kopen? Bied vanaf 85!
Charlotte Reine (1954) Frans Maladresse
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
€ 125
Wassily Kandinsky - Omaggio a Will Grohmann kopen? Bied vanaf 50!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Omaggio a Will Grohmann
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 80.7 x 58.7 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Kees van Dongen - Van Dongen, compleet boek bijzondere uitgave, 8 Pochoirs kopen? Bied vanaf 2250!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Van Dongen, compleet boek bijzondere uitgave, 8 Pochoirs
Techniek Litho
€ 2.250
Roland Topor - ohne Titel kopen? Bied vanaf 200!
Roland Topor (1936-1997) Frans ongetiteld
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Arman - Colère de Violons Bleus -litho - 1974 - 85/100 kopen? Bied vanaf 350!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Colère de Violons Bleus -litho - 1974 - 85/100
Techniek Litho
Afmetingen 80 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Leonor Fini - Ets, VERHAAL VAN DE 672E NACHT XIII kopen? Bied vanaf 50!
Leonor Fini (1908-1996) Frans Ets, VERHAAL VAN DE 672E NACHT XIII
Techniek Ets
Afmetingen 67 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Joan Gardy Artigas - La Fête des Viscères kopen? Bied vanaf 45!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans La Fête des Viscères
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Victor Vasarely - Ingelijste affiche: Quasar 2 - 1974 kopen? Bied vanaf 75!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Ingelijste affiche: Quasar 2 - 1974
Techniek Offset
Afmetingen 60.5 x 60.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jan Voss - Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978 kopen? Bied vanaf 75!
Jan Voss (1936) Duits Frans Litho - Compositie met abstracte figuren - 1978
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Daniel Humair - prent 190: zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Daniel Humair (1938) Frans prent 190: zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 77 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 55
Richard Orlinski - Sculptuur Pac-Man Oranje kopen? Bied vanaf 79!
Richard Orlinski (1966) Frans Sculptuur Pac-Man Oranje
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 10 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 180 g
€ 79
Jacques Doucet - zonder titel kopen? Bied vanaf 200!
Jacques Doucet (1924-1994) Frans zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 115 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Kees van Dongen - Serie van 3 boeken: A la recerche du temps perdu - 1947 kopen? Bied vanaf 550!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Serie van 3 boeken: A la recerche du temps perdu - 1947
Techniek Hardcover
Afmetingen 23 x 18 cm (h x b)
€ 550
Pablo Picasso - " JACQUELINE PICASSO ( ROQUE ) " kopen? Bied vanaf 250!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans PICASSOS ATELIER - VILLA CALIFORNIE CANNES 1955
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 26.5 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 250
Cecile de Bruijn - Amour Blue kopen? Bied vanaf 25!
Cecile de Bruijn (1950) Nederlands Frans Amour Blue
Afmetingen 64 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Richard Orlinski - Pac Man Red kopen? Bied vanaf 130!
Richard Orlinski (1966) Frans Pac Man Red
Techniek Overig
Afmetingen 18 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gewicht 70 g
€ 130
Pierre Chenet - Bronzen beeldje van staande teckel kopen? Bied vanaf 85!
Pierre Chenet Frans Bronzen beeldje van staande teckel
Techniek Brons
Afmetingen 6 x 11 x 2.5 cm (h x b x d)
Gewicht 185 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Villeroy en Boch - Twee antieke vaasjes kopen? Bied vanaf 25!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Twee antieke vaasjes
Afmetingen 20 x 10 cm (h x b)
€ 25
Francois Gueneau - Keramiek, Vierkante porseleinen schaal kopen? Bied vanaf 100!
Francois Gueneau (1937-2015) Frans Keramiek, Vierkante porseleinen schaal
Techniek Keramiek
Afmetingen 3 x 21 x 21 cm (h x b x d)
€ 100
Marc Lalique - Zeldzaam mooie kristallen schaal "Honfleur" kopen? Bied vanaf 60!
Marc Lalique (1900-1977) Frans Zeldzaam mooie kristallen schaal "Honfleur"
Afmetingen 3.5 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 60
1 bieding
Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 - kopen? Bied vanaf 95!
Faience de Nevers Frans 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
Afmetingen 3 x 24 x 24 cm (h x b x d)
Gewicht 440 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 95
Pablo Picasso - Les Banderilles kopen? Bied vanaf 250!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Les Banderilles
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 59 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Kees van Dongen - Le livre de mille nuits et une nuit kopen? Bied vanaf 300!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Le livre de mille nuits et une nuit
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 23 x 19 cm (h x b)
€ 300
Mr. Strange - De blauwe vijver kopen? Bied vanaf 80!
Mr. Strange (1964) Frans De blauwe vijver
Techniek Digitale Print
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Mr. Strange - Trainingsdag kopen? Bied vanaf 80!
Mr. Strange (1964) Frans Trainingsdag
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Mr. Strange - Daniël, kopen? Bied vanaf 80!
Mr. Strange (1964) Frans Daniël,
Techniek Digitale Print
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Colette Deyme - Litho, Twee vrouwen in het geel kopen? Bied vanaf 40!
Colette Deyme (1945) Frans Litho, Twee vrouwen in het geel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Villeroy en Boch - Waxinelichthouders "New Wave" (4) kopen? Bied vanaf 25!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Waxinelichthouders "New Wave" (4)
Afmetingen 5.2 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gewicht 364 g
€ 25
Villeroy en Boch - Boris Zvorykin - Bord The Russian Fairy Tales kopen? Bied vanaf 15!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Boris Zvorykin - Bord The Russian Fairy Tales
Afmetingen 1.5 x 21.5 x 21.5 cm (h x b x d)
Gewicht 350 g
€ 15
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho METAMORPHOSE uit 1982 kopen? Bied vanaf 69!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho METAMORPHOSE uit 1982
Techniek Litho
Afmetingen 62 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 69
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho AFRIKA uit 1986 kopen? Bied vanaf 79!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho AFRIKA uit 1986
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho LES INSEPERABLES uit 1986 kopen? Bied vanaf 79!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho LES INSEPERABLES uit 1986
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 79
Raymond Peynet - Litho, titel, " 'L Amoureux timide " De verlegen minnaar kopen? Bied vanaf 45!
Raymond Peynet (1908-1999) Frans Litho, titel, " 'L Amoureux timide " De verlegen minnaar
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45