3. items
  5. Land

Frankrijk Frankrijk

Kunst uit Frankrijk – ontdek werken van Franse kunstenaars

Welkom bij het actuele aanbod van kunst uit Frankrijk. Hier vindt u werken van Franse kunstenaars die afkomstig zijn uit Frankrijk of daar een belangrijk deel van hun carrière hebben doorgebracht.

Kunst uit Frankrijk staat bekend om zijn unieke stijl, culturele invloeden en onderscheidende technieken. Of u nu op zoek bent naar moderne kunst, klassieke schilderijen of grafiek, op deze pagina ontdekt u zowel bekende namen als opkomende talenten uit Frankrijk.

Bekijk het aanbod van Franse kunst dat momenteel via Kunstveiling beschikbaar is!

Selecteer hier werken van kunstenaars uit andere landen:

Mircea Milcovitch - Opus 2 - 1985 kopen? Bied vanaf 99!
Mircea Milcovitch (1941) Frans Moldavisch Roemeens Opus 2 - 1985
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 99
Francoise Deberdt - Stillleben Jardin secret - Geheimer Garten - kopen? Bied vanaf 50!
Francoise Deberdt (1934) Frans Stilleven Jardin secret - Geheime Tuin -
Afmetingen 41.5 x 33.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Loic Tuhal - Ode aan Banksy kopen? Bied vanaf 1145!
Loic Tuhal (1968) Frans Ode aan Banksy
Afmetingen 124 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.145
Villeroy en Boch - Klompjes kopen? Bied vanaf 60!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Klompjes
Afmetingen 5.5 x 5.3 x 14.5 cm (h x b x d)
Gewicht 360 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 60
George Chevalier - Panter kopen? Bied vanaf 100!
George Chevalier (1894-1987) Frans Panter
Afmetingen 10.5 x 15 x 4.5 cm (h x b x d)
Gewicht 1100 g
Gesigneerd Ongemerkt
€ 100
Cesar Domela - map en 2 boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Cesar Domela (1900-1992) Nederlands Frans map en 2 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 50
Jacques Poli - compositie kopen? Bied vanaf 45!
Jacques Poli (1938-2002) Frans compositie
Techniek Litho
Afmetingen 31.8 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Bernard Piga - twee figuren op een bank kopen? Bied vanaf 29!
Bernard Piga (1934-2008) Frans twee figuren op een bank
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 43.8 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 29
Henri Matisse - La Hair kopen? Bied vanaf 110!
Henri Matisse (1869-1954) Frans La Hair
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 110
Raymond Moretti - L'HOMME DE LA MANCHA / KLEURLITHO / 52x71cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
Raymond Moretti (1931-2005) Frans L'HOMME DE LA MANCHA / KLEURLITHO / 52x71cm / SIG
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Kees van Dongen - Espagnole 1925 kopen? Bied vanaf 395!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Espagnole 1925
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 26 x 19 cm (h x b)
€ 395
Roger Chailloux - Grote en fraai gedetailleerde Ets "Vrije val" - voor Prent 190 - gesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Roger Chailloux (1931-1977) Nederlands Frans Grote en fraai gedetailleerde Ets "Vrije val" - voor Prent 190 - gesigneerd
Techniek Ets
Afmetingen 88 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 37
Niki de Saint-Phalle - Knokke kopen? Bied vanaf 545!
Niki de Saint-Phalle (1930-2002) Frans Knokke
Techniek Litho
Afmetingen 100 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 545
Ferdinand Luigini - Publié par l'Estampe Moderne , 14 rue de Richelieu, Paris, 1928 kopen? Bied vanaf 35!
Ferdinand Luigini (1870-1943) Italiaans Frans Publié par l'Estampe Moderne , 14 rue de Richelieu, Paris, 1928
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 36 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 35
Emilio Grau-Sala - Lithographie "Fenêtre ouverte avec cage à oiseau et poissons rouges" kopen? Bied vanaf 110!
Emilio Grau-Sala (1911-1975) Frans Spaans Lithografie "Open raam met vogelkooi en goudvis"
Techniek Overig
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Joseph Inguimberty - Livre d'Art kopen? Bied vanaf 260!
Joseph Inguimberty (1896-1971) Frans "Joseph Inguimberty" (1896-1971) van Giulia Pentcheff
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
€ 260
Georges Breuil - Composition abstrait - Originele zeefdruk - 1954 kopen? Bied vanaf 100!
Georges Breuil (1904-1997) Frans Composition abstrait - Originele zeefdruk - 1954
Afmetingen 63.5 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Jean René Bazaine - Compositie abstract - 1959 - Lithografie met sjabloon gesigneerd en gedateerd kopen? Bied vanaf 60!
Jean René Bazaine (1904-2001) Frans Compositie abstract - 1959 - Lithografie met sjabloon gesigneerd en gedateerd
Techniek Sjabloondruk
Afmetingen 24.5 x 31.5 cm (h x b)
€ 60
Georges Braque - Het Paar - Lettera Amorosa - Tentoonstellingsposter in beperkte oplage - 1963 kopen? Bied vanaf 350!
Georges Braque (1882-1963) Frans Het Paar - Lettera Amorosa - Tentoonstellingsposter in beperkte oplage - 1963
Techniek Litho
Afmetingen 62.5 x 40 cm (h x b)
€ 350
Aurelie Nemours - L' Arbre - Zeefdruk in beperkte oplage - 1990 - Handgesigneerd en genummerd kopen? Bied vanaf 700!
Aurelie Nemours (1910-2005) Frans L' Arbre - Zeefdruk in beperkte oplage - 1990 - Handgesigneerd en genummerd
Techniek Gravure
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Hans Arp - Knossos - Zeefdruk in beperkte oplage - 1960 kopen? Bied vanaf 150!
Hans Arp (1888-1966) Duits Frans Knossos - Zeefdruk in beperkte oplage - 1960
Techniek Gravure
Afmetingen 37.5 x 25.5 cm (h x b)
€ 150
Maurice de Vlaminck - Zeilen op een meer - 1973 - Lithografie kopen? Bied vanaf 60!
Maurice de Vlaminck (1876-1958) Frans Zeilen op een meer - 1973 - Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 61.5 x 48.5 cm (h x b)
€ 60
Wassily Kandinsky - Tekening in roze - 1952 - Lithografie kopen? Bied vanaf 380!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans Tekening in roze - 1952 - Lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 57 x 48 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 380
Marc Chagall - Hommage à San Lazzaro - 1975 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 60!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Hommage à San Lazzaro - 1975 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 35.5 x 26.5 cm (h x b)
€ 60
César - Abstracte compositie - 1963 - Originele lithografie kopen? Bied vanaf 80!
César (1921-1998) Frans Abstracte compositie - 1963 - Originele lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 31.5 x 24.5 cm (h x b)
€ 80
Kees van Dongen - In de garderobe - 1925 kopen? Bied vanaf 200!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans In de garderobe - 1925
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 18.5 cm (h x b)
Huidig bod
€ 200
1 bieding
Marc Chagall - Lovers over Paris - Lithografie - 1985 kopen? Bied vanaf 220!
Marc Chagall (1887-1985) Russisch Frans Lovers over Paris - Lithografie - 1985
Techniek Litho
Afmetingen 63 x 86.5 cm (h x b)
€ 220
Bruno CANTAIS - BEAUTY AUTUMN kopen? Bied vanaf 145!
Bruno CANTAIS (1966) Frans SCHOONHEID HERFST
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 145
Hippolite Francois Moreau - Zaaister met kind kopen? Bied vanaf 50!
Hippolite Francois Moreau (1832-1927) Frans Zaaister met kind
Techniek Brons
Afmetingen 50 x 20 x 20 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Bruno CANTAIS - MAGIC DOWNTOWN kopen? Bied vanaf 165!
Bruno CANTAIS (1966) Frans MAGISCH STADSCENTRUM
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 165
Georges Cheber - Clown met vrouw kopen? Bied vanaf 80!
Georges Cheber (1926) Frans Clown met vrouw
Afmetingen 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 80
Sevres - Kristallglas Vase facettierte sechseckige Form transparent 70er Jahre Höhe 24cm kopen? Bied vanaf 120!
Sevres (1740-2010) Frans Kristallen glazen vaas, gefacetteerde zeshoekige vorm, transparant, jaren 70, hoogte 24 cm
Afmetingen 24.5 x 13 cm (h x b)
Gewicht 2174 g
€ 120
Louis Chalon - Circe (Kirke) - 1888 - mooi ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Louis Chalon (1862-1915) Frans Circe (Kirke) - 1888 - mooi ingelijst
Techniek Gravure
Afmetingen 24 x 18.5 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jean Pierre Dolla - No title kopen? Bied vanaf 100!
Jean Pierre Dolla (1946) Frans Geen titel
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Roland Topor - Cinq lettres d'amour kopen? Bied vanaf 450!
Roland Topor (1936-1997) Frans Cinq lettres d'amour
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Gustave Dore - Bijbelse geschiedenis voor het katholieke gezin kopen? Bied vanaf 30!
Gustave Dore (1832-1883) Frans Bijbelse geschiedenis voor het katholieke gezin
Techniek Hardcover
Afmetingen 32 x 25 cm (h x b)
€ 30
Victor Vasarely - Vasarely kopen? Bied vanaf 20!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Vasarely
Techniek Hardcover
Afmetingen 28 x 21 cm (h x b)
€ 20
Jean Pierre Dolla - No title kopen? Bied vanaf 80!
Techniek Potlood
Afmetingen 66 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Hans Hartung - Abstracte compositie kopen? Bied vanaf 450!
Hans Hartung (1904-1989) Duits Frans Abstracte compositie
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 68 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Louis Legrand - Devant la glace kopen? Bied vanaf 175!
Louis Legrand (1863-1951) Frans Devant la glace
Techniek Droge Naald
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Louis Legrand - Au bar kopen? Bied vanaf 65!
Louis Legrand (1863-1951) Frans Au bar
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 25.4 x 19.2 cm (h x b)
€ 65
Kees van Dongen - Litho: "La révolte des anges" - 1951 kopen? Bied vanaf 199!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Litho: "La révolte des anges" - 1951
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Carle Vernet - gegraveerd door Fazet, L'intérieur de l'Ecurie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Carle Vernet (1758-1836) Frans gegraveerd door Fazet, L'intérieur de l'Ecurie - Ingelijst
Techniek Overig
Afmetingen 67 x 75 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199