Kees van Dongen - Litho: "La révolte des anges" - 1951 kopen? Bied vanaf 199!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Litho: "La révolte des anges" - 1951
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 199
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Cecile de Bruijn - Orginele Épreuve d'Artiste / Kunstwerk Bimboa / 1997 kopen? Bied vanaf 50!
Cecile de Bruijn (1950) Nederlands Frans Orginele Épreuve d'Artiste / Kunstwerk Bimboa / 1997
Afmetingen 76 x 55.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Michel Ciry - Le moulen kopen? Bied vanaf 20!
Michel Ciry (1919-2018) Frans Le moulen
Techniek Ets
Afmetingen 22 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Jean Louis Forain - Litho: en Grece kopen? Bied vanaf 59!
Jean Louis Forain (1852-1931) Frans Litho: en Grece
Techniek Litho
Afmetingen 39.5 x 51.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Pierre Auguste Renoir - La Vie & L'Oeuvre de Pierre-Auguste Renoir kopen? Bied vanaf 50!
Pierre Auguste Renoir (1841-1919) Frans La Vie & L'Oeuvre de Pierre-Auguste Renoir
Techniek Hardcover
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 50
Georges Dayez - Abstract composition kopen? Bied vanaf 100!
Georges Dayez (1907-1991) Frans Abstract composition
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Jean Maneval - Space Age UFO salontafel Curver, by Jean Maneval kopen? Bied vanaf 800!
Jean Maneval (1923-1986) Frans Space Age UFO salontafel Curver, by Jean Maneval
Afmetingen 45 x 100 x 100 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 800
Cecile de Bruijn - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!
Cecile de Bruijn (1950) Nederlands Frans Zonder titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 22 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Cecile de Bruijn - Amour blue kopen? Bied vanaf 25!
Cecile de Bruijn (1950) Nederlands Frans Amour blue
Afmetingen 64 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Henri Victor Le Fauconnier - Écureuil roux kopen? Bied vanaf 200!
Henri Victor Le Fauconnier (1881-1945) Frans Écureuil roux
Techniek Aquarel
Afmetingen 37 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Wassily Kandinsky - "Het Laatste Oordeel" - Originele houtsnede, 1911. kopen? Bied vanaf 65!
Wassily Kandinsky (1866-1944) Russisch Frans "Het Laatste Oordeel" - Originele houtsnede, 1911.
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 31 x 24 cm (h x b)
€ 65
Alphonse Legros - The Wayfarer kopen? Bied vanaf 125!
Alphonse Legros (1837-1911) Frans Engels The Wayfarer
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 23.8 x 35 cm (h x b)
€ 125
Loic Tuhal - Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm kopen? Bied vanaf 850!
Loic Tuhal (1968) Frans Ode aan Banksy - olie op doek - gesigneerd - 120x90 cm
Afmetingen 124 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 850
Ferdinand Luigini - Caravan in de winter. kopen? Bied vanaf 20!
Ferdinand Luigini (1870-1943) Italiaans Frans Caravan in de winter.
Techniek Overig
Afmetingen 45 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Michel Pinel - Michel Pinel „Eden“, Werkverzeichnis des Fotografen – 2009 kopen? Bied vanaf 60!
Michel Pinel (1949-2023) Frans Michel Pinel "Eden" Catalogus Raisonné van de fotograaf - 2009
Techniek Softcover
Afmetingen 33 x 24 cm (h x b)
€ 60
Richard Texier - Ingelijste ets: la ilé du monde kopen? Bied vanaf 99!
Richard Texier (1955) Frans Ingelijste ets: la ilé du monde
Techniek Ets
Afmetingen 80 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Richard Texier - Ingelijste ets: le 3ème jour kopen? Bied vanaf 99!
Richard Texier (1955) Frans Ingelijste ets: le 3ème jour
Techniek Ets
Afmetingen 81 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 99
Francine van Hove - étude pour Paradis terrestre kopen? Bied vanaf 125!
Francine van Hove (1942) Frans étude pour Paradis terrestre
Afmetingen 55 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Victor Vasarely - Ingelijste zeefdruk: Japet kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Ingelijste zeefdruk: Japet
Afmetingen 62.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Laurent Charles Maréchal - Woman drawing water from a water urn kopen? Bied vanaf 150!
Laurent Charles Maréchal (1801-1887) Frans Woman drawing water from a water urn
Afmetingen 57 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Arman - Ingelijste zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh) kopen? Bied vanaf 75!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans Ingelijste zeefdruk: Starry Night ( Hommage a van Gogh)
Afmetingen 65 x 77 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Techniek Litho
Afmetingen 36 x 27 cm (h x b)
€ 199
Carole CARPIER - RIVERSIDE kopen? Bied vanaf 179!
Carole CARPIER (1978) Frans RIVERSIDE
Techniek Acryl
Afmetingen 40 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 179
Carole CARPIER - SPIKE kopen? Bied vanaf 209!
Carole CARPIER (1978) Frans SPIKE
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 18.5 x 27 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 500 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 209
Carole CARPIER - LUIFEL (Drieluik) kopen? Bied vanaf 189!
Carole CARPIER (1978) Frans LUIFEL (Drieluik)
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 189
Theo Tobiasse - Litho: Mannen komen aan, uit hun verleden kopen? Bied vanaf 195!
Theo Tobiasse (1927-2012) Frans Israëlisch Litho: Mannen komen aan, uit hun verleden
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
M. Leducq - Herten - Art deco kopen? Bied vanaf 750!
M. Leducq (1879-1955) Frans Herten - Art deco
Techniek IJzer
Afmetingen 32 x 27 x 17 cm (h x b x d)
Gewicht 5000 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Pierre Le Faguays - Ondine - Art deco kopen? Bied vanaf 1500!
Pierre Le Faguays (1892-1962) Frans Ondine - Art deco
Techniek IJzer
Afmetingen 38 x 8 x 8 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.500
Pablo Picasso - Reproductie Minotaur in the arena, vanquished by a youth kopen? Bied vanaf 100!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Reproductie Minotaur in the arena, vanquished by a youth
Techniek Potlood
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Thibault Pougeoise - Funky kopen? Bied vanaf 125!
Thibault Pougeoise (1983) Frans Funky
Afmetingen 22 x 15 x 15 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 125
Anthonie Waterloo - Arcadisch landschap kopen? Bied vanaf 45!
Anthonie Waterloo (1609-1690) Nederlands Belgisch Frans Arcadisch landschap
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 22 x 29 cm (h x b)
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Anthonie Waterloo - Arcadisch landschap kopen? Bied vanaf 55!
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 55
Patricia Kleyman - Acryl op doek. Titel, "Nu au vase rouge sur fond de cubisme " kopen? Bied vanaf 160!
Patricia Kleyman (1965) Frans Acryl op doek. Titel, "Nu au vase rouge sur fond de cubisme "
Techniek Acryl
Afmetingen 81 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 160
Royal Limoges - Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières kopen? Bied vanaf 50!
Royal Limoges (1797) Frans Limoges Jardin Royal Dish, Porselein, Philippe Deshoulières
Afmetingen 8 x 27 x 17 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 50
Jean Leppien - Trois cales suspendus - 1955 - Houtsnede met handkleuring - Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 250!
Jean Leppien (1910-1991) Frans Duits Trois cales suspendus - 1955 - Houtsnede met handkleuring - Handgesigneerd
Techniek Handgekleurd
Afmetingen 32 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Jean-Charles de Castelbajac - tekening met opdracht van deze modeontwerper kopen? Bied vanaf 125!
Jean-Charles de Castelbajac (1949) Frans tekening met opdracht van deze modeontwerper
Techniek Hardcover
Afmetingen 22 x 16 cm (h x b)
€ 125
France Hilon - Blumenstrauß in einer Vase kopen? Bied vanaf 110!
France Hilon (1942) Frans Boeket in een vaas
Techniek Ets
Afmetingen 37 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Alberto Giacometti - Annette - lithografie kopen? Bied vanaf 90!
Alberto Giacometti (1901-1966) Zwitsers Italiaans Frans Annette - lithografie
Techniek Litho
Afmetingen 47 x 37 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 90
Kees van Dongen - Figuren in een Oosterse steeg kopen? Bied vanaf 550!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Figuren in een Oosterse steeg
Techniek Houtskool
Afmetingen 13.5 x 11.2 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 550
Kees van Dongen - Een hongerige man bespeelt de viool kopen? Bied vanaf 60!
Kees van Dongen (1877-1968) Nederlands Frans Een hongerige man bespeelt de viool
Techniek Litho
Afmetingen 43 x 33 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 60