Cristallerie de Vannes Le Chatel (1675-2021)
Grote en kleine schaal in vogelvorm
| Afmetingen | 8.5 x 33 x 12 cm (h x b x d) |
| Gewicht | 880 g |
| Gesigneerd | Gemerkt/Merksticker |