Cristallerie de Vannes Le Chatel - Grote en kleine schaal in vogelvorm kopen? Bied vanaf 40!
Cristallerie de Vannes Le Chatel (1675-2021) Frans Grote en kleine schaal in vogelvorm
Afmetingen 8.5 x 33 x 12 cm (h x b x d)
Gewicht 880 g
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 40
Louis Legrand - Les Mystiques. kopen? Bied vanaf 35!
Louis Legrand (1863-1951) Frans Les Mystiques.
Techniek Litho
Afmetingen 26 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 35
Villeroy en Boch - Naïef/Laplau dozen met deksel porselein kopen? Bied vanaf 30!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Naïef/Laplau dozen met deksel porselein
Afmetingen 7 x 13 cm (h x b)
Gewicht 800 g
€ 30
Marcel Augis (Ps.) - Boot aan het water kopen? Bied vanaf 40!
Marcel Augis (Ps.) (1890-1961) Frans Boot aan het water
Techniek Ets
Afmetingen 14 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Mark Brusse - hand gesigneerde collage en litho op papier | 1980 kopen? Bied vanaf 30!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans hand gesigneerde collage en litho op papier | 1980
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Youri Jarki - Onbekend. kopen? Bied vanaf 75!
Youri Jarki (1938) Frans Russisch Onbekend.
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 75
Jaques Lalande - Litho, Titel, Les petits pecheurs. kopen? Bied vanaf 50!
Jaques Lalande (1921-2003) Frans Litho, Titel, Les petits pecheurs.
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Alfred Manessier - Litho, Vietnam kopen? Bied vanaf 30!
Alfred Manessier (1911-1993) Frans Litho, Vietnam
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Louttre B. - PORTRAIT DE FAMILLE / CARBORUNDUM / 66x51cm / SIG kopen? Bied vanaf 45!
Louttre B. (1926) Frans PORTRAIT DE FAMILLE / CARBORUNDUM / 66x51cm / SIG
Techniek Carborundum
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Pascal Magis - geen titel kopen? Bied vanaf 750!
Pascal Magis (1955-2011) Frans geen titel
Techniek Acryl
Afmetingen 100 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Fernand Leger - Fleur sur fond orange et jaune kopen? Bied vanaf 240!
Fernand Leger (1881-1955) Frans Bloem op oranje en gele achtergrond
Techniek Litho
Afmetingen 38.2 x 55.9 cm (h x b)
Gesigneerd In de plaat gesigneerd
€ 240
Michel Ciry - S' le bastien kopen? Bied vanaf 20!
Michel Ciry (1919-2018) Frans S' le bastien
Afmetingen 51 x 67 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Claudine Suret-Canale - De rode vogels kopen? Bied vanaf 300!
Claudine Suret-Canale (1949) Frans De rode vogels
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 300
Claudine Suret-Canale - De wilde kat kopen? Bied vanaf 300!
Claudine Suret-Canale (1949) Frans De wilde kat
Afmetingen 65 x 54 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 300
Zao Wou-Ki - Composition (1978) kopen? Bied vanaf 750!
Zao Wou-Ki (1921-2013) Frans Chinees Composition (1978)
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Yves Mohy - Virebent kopen? Bied vanaf 180!
Yves Mohy (1928-2004) Frans Virebent
Afmetingen 33 x 34 x 13 cm (h x b x d)
€ 180
Jean-Jacques Marie - Paysage de vignes dans les Alpilles en Provence. Numérotée 35/85 et signée kopen? Bied vanaf 50!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Wijngaardlandschap in het Alpillesgebergte van de Provence. Nummer 35/85 en gesigneerd.
Techniek Overig
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jean-Jacques Marie - Au pied des Baux de Provence en automne. Numérotée 1/85 et signée kopen? Bied vanaf 50!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Aan de voet van Les Baux-de-Provence in de herfst. Genummerd 1/85 en gesigneerd.
Techniek Overig
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jean-Jacques Marie - Oliviers en Provence au soleil couchant. Numérotée 2/85 et signée kopen? Bied vanaf 50!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Olijfbomen in de Provence bij zonsondergang. Genummerd 2/85 en gesigneerd.
Techniek Overig
Afmetingen 32 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Jean-Jacques Marie - Paysage de Provence. Amandiers dans les Alpilles. Numérotée 23/85 et signée kopen? Bied vanaf 50!
Jean-Jacques Marie (1949) Frans Landschap van de Provence. Amandelbomen in de Alpilles. Genummerd 23/85 en gesigneerd.
Techniek Overig
Afmetingen 42 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Gaston Rischmann - Art deco boeksteunen - kubistische vogels kopen? Bied vanaf 650!
Gaston Rischmann (1907-1979) Frans Art deco boeksteunen - kubistische vogels
Techniek Brons
Afmetingen 17 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 650
Karl Roth-Coraux - 1962 Portrait kopen? Bied vanaf 100!
Karl Roth-Coraux (1903-1978) Frans Portret uit 1962
Afmetingen 46 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Faiencerie de Gien - Renaissance indigo blue bird. France. kopen? Bied vanaf 25!
Faiencerie de Gien (1821) Frans Renaissance indigo blue bird. France.
Afmetingen 7 x 13 cm (h x b)
Gewicht 200 g
€ 25
Maria Caullet-Nantard - art deco Maria met kind keramiek kopen? Bied vanaf 75!
Maria Caullet-Nantard (1876) Frans art deco Maria met kind keramiek
Techniek Keramiek
Afmetingen 31 x 7 x 7 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Victor Vasarely - Étude de mouvement - Zoo kopen? Bied vanaf 495!
Victor Vasarely (1906-1997) Frans Hongaars Étude de mouvement - Zoo
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Royal Limoges - De verovering van de kosmos kopen? Bied vanaf 75!
Royal Limoges (1797) Frans De verovering van de kosmos
Afmetingen 3 x 22 x 22 cm (h x b x d)
Gewicht 365 g
€ 75
Villeroy en Boch - Asbakken kopen? Bied vanaf 20!
Villeroy en Boch (1836) Duits Frans Asbakken
Afmetingen 3.5 x 11.5 cm (h x b)
€ 20
Mark Brusse - Rising tree I kopen? Bied vanaf 75!
Mark Brusse (1937) Nederlands Frans Rising tree I
Techniek Litho
Afmetingen 61 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Foussa Itaya - View of Paris kopen? Bied vanaf 120!
Foussa Itaya (1919-1972) Frans Japans Uitzicht op Parijs
Afmetingen 37 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Aya So - Gemälde - handsigniert - montiert - (70 x 50 cm) kopen? Bied vanaf 900!
Aya So (1970) Frans Schilderij - handgesigneerd - ingelijst - (70 x 50 cm)
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 900
Hrasarkos - Fusie van de ziel – Acrylverf schilderij - gesigneerd kopen? Bied vanaf 200!
Hrasarkos (1975) Frans Fusie van de ziel – Acrylverf schilderij - gesigneerd
Techniek Acryl
Afmetingen 24 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Hardboard
€ 200
Pablo Picasso - Femme à la collerette kopen? Bied vanaf 20!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Femme à la collerette
Techniek Offset
Afmetingen 68 x 49 cm (h x b)
€ 20
Pablo Picasso - Femme couchée kopen? Bied vanaf 25!
Pablo Picasso (1881-1973) Spaans Frans Femme couchée
Techniek Offset
Afmetingen 57 x 71 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 25
Bruno CANTAIS - L'ORCHESTRE kopen? Bied vanaf 85!
Bruno CANTAIS (1966) Frans HET ORKEST
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
€ 85
Bruno CANTAIS - MAGIC NEW-YORK kopen? Bied vanaf 85!
Bruno CANTAIS (1966) Frans MAGISCH NEW-YORK
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Board
€ 85
Mr Strange - De voeder kopen? Bied vanaf 80!
Mr Strange (1964) Frans De voeder
Techniek Digitale Print
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Mr Strange - Waterspelletjes kopen? Bied vanaf 80!
Mr Strange (1964) Frans Waterspelletjes
Techniek Digitale Print
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Mr Strange - De goudvis (II) kopen? Bied vanaf 80!
Mr Strange (1964) Frans De goudvis (II)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 80
Direct kopen
Mr Strange - De Duik (VII) kopen? Bied vanaf 85!
Mr Strange (1964) Frans De Duik (VII)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Mr Strange - Aangenaam! kopen? Bied vanaf 85!
Mr Strange (1964) Frans Aangenaam!
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Mr Strange - De Vlucht (III) kopen? Bied vanaf 85!
Mr Strange (1964) Frans De Vlucht (III)
Techniek Digitale Print
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Muriel Matt - élephant kopen? Bied vanaf 2695!
Muriel Matt (1976) Frans élephant
Techniek Acryl
Afmetingen 83 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.695
Direct kopen
Raymond Moretti - FIGURATIE / KLEURLITHO / 89x62cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
Raymond Moretti (1931-2005) Frans FIGURATIE / KLEURLITHO / 89x62cm / SIG
Techniek Litho
Afmetingen 89 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Raymond Moretti - FIGURATIE / KLEURLITHO + RELIEF / 55x76cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
Raymond Moretti (1931-2005) Frans FIGURATIE / KLEURLITHO + RELIEF / 55x76cm / SIG
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Raymond Moretti - FIGURATIE / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG kopen? Bied vanaf 20!
Raymond Moretti (1931-2005) Frans FIGURATIE / KLEURLITHO / 56x76cm / SIG
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Marcel Mouly - Original-Lithografie mit Hafen kopen? Bied vanaf 90!
Marcel Mouly (1918-2008) Frans Originele lithografie met haven
Techniek Litho
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho LA PLAGE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho LA PLAGE Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen
Joan Gardy Artigas - Kleurenlitho SINGAPORE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Joan Gardy Artigas (1938) Frans Spaans Kleurenlitho SINGAPORE Handgesigneerd
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Direct kopen